DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş hayır cok yoruldum 21 sene oldu aynı iş ne uza ne kısal ise bile gitmek istemiyorum

Allah yardımcın olsun Beyhancım çok zor gerçekten. Herkesin kendine göre bir sıkıntısı var işte.

Aynen öyle Allah herkesin yardımcısı olsun ama diğer yandan bunu bulamayan da var diyorum

• @Oktay-İbiş her zaman tüm bildiklerimi, öğrendiklerim tüm bilgileri forum aracığıyla inşallah aktarmaya çalışacağım, teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

• @Oktay-İbiş new york için şöyle söyliyeyim, instagram dan takip ettiğim Rusça yayın yapan bir hanımın story sinde times meydanında orta tonaj bir loder gördüğümde bizim meslek için umudum tavan yaptı, burada her zaman hayal kurduğum bir durumuda anlatayım, new yorkta bu tür sembol yerlerde iş makinesi ile çalışmak çok büyük hayallerimdendir, bende katkıda bulunmak isterim 😀

• @bidünya çok teşekkür ederim, umarım mayıs ayında sevindirici haberlerinizi alırız

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş new york için şöyle söyliyeyim, instagram dan takip ettiğim Rusça yayın yapan bir hanımın story sinde times meydanında orta tonaj bir loder gördüğümde bizim meslek için umudum tavan yaptı, burada her zaman hayal kurduğum bir durumunda anlatıyım, new yorkta bu tür sembol yerlerde iş makinesi ile çalışmak çok büyük hayallerimdendir, bende katkıda bulunmak isterim 😀

inşallah kardeşim 🙂 ama benim de hayalim şöyle 40 / 50 tonluk ekskavator makina ile yıkım yapmak yada çalışmak 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş her zaman tüm bildiklerimi, öğrendiklerim tüm bilgileri forum aracığıyla inşallah aktarmaya çalışacağım, teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

eyvallah kardeşim bizde her zaman senin takipçin olup yaşadığın deneyim ve tecrübelerinizi hem yorum hemde video şeklinde keyifle okuyup izleyecez inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya ben anladım demek istediğini ama amerikada da bu mesleği yapabilirsiniz bence araştırmak lazım

Evet araştırdım çok fazla kaynak yok ama anladığım Usa da çiçekçiler milyonluk firmalar. perakende kısmından bahsediyorum üretim ve dağıtım hakkında bilgim yok. Tabi orda çiçek kültürü alım gücü çok farklı. Bizde lüks onlarda sıradan. Oradaki çiçekçilerin sitelerine baktım. Ustalık yok çok basit ama fiyatlar yüksek. Kısmet olurda gidersek aklımda. Tabi hayat nereye sürükler bilinmez.

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana keyifle okuyup izleyeceğimiz paylaşımlar için hayallerimize giden yolda şimdiden canı gönülden teşekkür ederiz

• ⭐⭐⭐

@bidünya çok teşekkür ederim, umarım mayıs ayında sevindirici haberlerinizi alırız

Çok teşekkürler. amin tüm forumla birlikte inşallah

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş hayır cok yoruldum 21 sene oldu aynı iş ne uza ne kısal ise bile gitmek istemiyorum

Allah yardımcın olsun Beyhancım çok zor gerçekten. Herkesin kendine göre bir sıkıntısı var işte.

Aynen öyle Allah herkesin yardımcısı olsun ama diğer yandan bunu bulamayan da var diyorum

Amin amin elimizdekine sahip çıkmak lazım. Bizi buna mahkum edenler mecbur edenleri Allah bildiği gibi yapsın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş evler tahta evi bırak balyozu attın mı komple bütün mahalleyi yıkarsın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bidünya SAF : Society of American Florists (Amerikan Çiçekçiler Derneği) senin dernek

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya SAF : Society of American Florists (Amerikan Çiçekçiler Derneği) senin dernek

gidip bir bakayım 🙂

• ⭐⭐

Bakın size ne anlatacağım bugün öğleden sonra izinliyim bir alışveriş merkezine geldim çocuklar da yok yani bir kahve içeyim dedim neyse kahvemi aldım birde sigara yaktım sizlerin mesajlarını okuyorum herkesin kalabalık olduğu banklardan bir tanesine de ben oturdum yanıma bir adam geldi üstü İdare eder adamın 50-55 yaşlarında geldi dedi ki bana bir sigara verebilir misiniz Ben de yok dedim Allah var var ama adamdan korktum ne yalan söyleyeyim bankta yerimi değiştirdim başka bir banka geçmek zorunda kaldım kendi ülkende bir sigara ve kahve mi oturup Alışveriş Merkezi'nin önündeki kalabalık bir yerde içemiyorsun korktum ya resmen korktum

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş evler tahta evi bırak balyozu attın mı komple bütün mahalleyi yıkarsın

fatih ah ah ne yapıcaz senle whatsap gurubunda ömürümü yedin bari burada bırak beni hatta beni benimle bırak ama sen bırakma yinede beni kendimle 🙂 newyork merkezde betonarme binalar var tahta evle ne işim olur üstelik 50 / 60 tonluk makina ile gülerle adama 🙂

• ⭐⭐⭐

Bakın size ne anlatacağım bugün öğleden sonra izinliyim bir alışveriş merkezine geldim çocuklar da yok yani bir kahve içeyim dedim neyse kahvemi aldım birde sigara yaktım sizlerin mesajlarını okuyorum herkesin kalabalık olduğu banklardan bir tanesine de ben oturdum yanıma bir adam geldi üstü İdare eder adamın 50-55 yaşlarında geldi dedi ki bana bir sigara verebilir misiniz Ben de yok dedim Allah var var ama adamdan korktum ne yalan söyleyeyim bankta yerimi değiştirdim başka bir banka geçmek zorunda kaldım kendi ülkende bir sigara ve kahve mi oturup Alışveriş Merkezi'nin önündeki kalabalık bir yerde içemiyorsun korktum ya resmen korktum

geçmiş olsun aman dikkat kardeşim. şu kahve ile sigara olayınıda ayırmak lazım gerçekten çok kötü etkileri varmış.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş güya başkent oturup bir sey içemiyorsun bu ne ya ahada durmam evime gidiyorum

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş güya başkent oturup bir sey içemiyorsun bu ne ya ahada durmam evime gidiyorum

de get evine hayde 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş normalde zaten tek çıkmam hep ailece çıkarız bugün eşimle öğle yemeğini disarda yedik o işe döndü bende bir kahve içip eve gideyim dediydim

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş normalde zaten tek çıkmam hep ailece çıkarız bugün eşimle öğle yemeğini disarda yedik o işe döndü bende bir kahve içip eve gideyim dediydim

oda sana denk geldi. insanlar artık borç batağında sarmalında cebinde 3 / 5 lira ile dolaşan insanlar var alım gücüde düştü insanların. ALLAH sonumuzu hayır getire gidişat iyi değil.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.6k

| | | |