Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• cok tesekkur ederim abi

• Merhaba benim Florida'da bir LLC sirketim var, en son B1 'den ulkeye giris yaptiktan sonra out of status olmadan once ilticaya basvurdum, suan affirmative asylum surecindeyim, ve statum current, yani asylum status pending suanda. Fingerprint ve biometrics icin randevuya gidecegim. 10 yil once J1 ile geldigimde aldigim SSN 'im var, ve ehliyetim de var.
    Uber yapmayi dusunuyorum, sizce Uber Driver uygulamasindaki Tax bilgileri bolumune LLC sirketimin bilgilerini yazsam, sirketimin EIN numarasini yazarsam; Uber 1099 formunu yil sonunda benim sirketim adina mi hazirlar yoksa benim adima mi hazirlar? (EIN bilgisi yazarken SSN' i sildiriyor cunku o kisimdan ve kendi ismimizi silip sirket ismini yaziyoruz) , yani ben vergiyi sirketim adina mi yapmis olacagim kendi adima mi? Bunu sormamdaki amac su, sirketim startup ve benim yatirim yapip mal alacak bir sermayem yok, suan hatta gunluk yasam masraflarimi karsilamakta zorlanmaya basladim. Bu yuzden mecburen SSN' imi kullanacagim ama unathorized employment durumu olusmus oluyor mu , olmuyor mu cok merak ediyorum. Uber eger sirket bilgisi uzerinden tax icin 1099 yollarsa ozaman sanirim vergi verdigimde sirket uzerinden vergi verecegim icin SSN' imi kullanip kacak calismisim durumu olusmaz diye tahmin ediyorum. Bu konuda bilgisi ve tecrubesi olan varsa yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler.

• Arkadaşlar herkese merhaba yeni bir topic açmak istemedim New York bölgesinde uber drive yapan veya yapan birilerini tanıyan forum üyemiz var mıdır ?

• This post is deleted!

• uber eats e başvuru yaptım. ehliyeti yeni aldım. abd ye geleli iki ay olmadı. ehliyetin kağıt hali vardı. gerekli bilgileri girdim. background check suspended We could not complete your report yazıyor. hiç bir belge yükle filan da yok. ne yapmak lazım. daha önce başına gelen oldu mu. ehliyeti aldım ama bi delivery ye başlayamadım.

• Merhaba. Lyft Driver üyeliği is verification sorunu yaşayan ya da bu sorunla ilgili neler yapılabileceği konusunda bilgisi olan var mı acaba?

• @aristocrat demek istediginiz sofor tlc lisansi alsa bile plaka basimi yapilmiyor mu?

• @atabey uberi acamazsin bosuna zorlama. fakat lyftin 1 senelik ehliyet istemedigi eyaletler var,oralarda " lyft " yapabilirsin .

• @Emrah-Canpolat tesekkur ederim abi zaten almost bir sene oldu lyft icin kabul edilebiliyorum. yas ve ehliyet suresi ama su an isler cok yavasmis

• Merhaba arkadaşlar. Aramalar yaptım ama ulaşamadım

Uber ve Lfty için araç yaşı en fazla kaçtır?

Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim

• @Ercan-Geçgin Merhaba Kanada'da Uber 7 yas siniri istiyor.Amerika icinde ayni kriter gecerli olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @Ercan-Geçgin, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Merhaba arkadaşlar. Aramalar yaptım ama ulaşamadım

Uber ve Lfty için araç yaşı en fazla kaçtır?

Bilen varsa bilgilendirirse sevinirim

Amerika icinde genel olarak 16 yasindan buyuk olmamasi lazim aracin. Ek olarak ayri inspectiondan gecmesi gerekiyor, yani dokuk bir 16 yasindaki araba ile de yapamiyorsunuz.

• @frodo_2023, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

uber eats e başvuru yaptım. ehliyeti yeni aldım. abd ye geleli iki ay olmadı. ehliyetin kağıt hali vardı. gerekli bilgileri girdim. background check suspended We could not complete your report yazıyor. hiç bir belge yükle filan da yok. ne yapmak lazım. daha önce başına gelen oldu mu. ehliyeti aldım ama bi delivery ye başlayamadım.

Checkr sitesinden background checkinizin durumunu kontrol edip nerde sikinti ciktigini gorebilirsiniz.

• @dxb_dxb gecinemeyecwk durumdaysaniz mecbur kullanin zaten acliktan olcek degislsiniz ya bunu bence anlayisla karsilayacaklardir

• @ayvalik10 teşekkür ederim.

• @kaanvercetti Teşekkür ederim hocam.
    Uber driver için zamanında Türkiye’den üye olmaya çalışıp yarım bırakmıştım. Şimdi Nj’de üyelik yapmaya çalışınca Türkiye’de gibi devam etmeye çalışıyor, Papara hesabı, sabıka kaydı falan istiyor, ABD usulü nasıl ilerleyeceğimi bulamadım 🙂

• Selamlar, bir yerlerde yazıldı mı bilmiyorum, göremedim, yazıldı ise bulamadım kusura bakmayın.

Bir sorum vardı, amerika’da uber araçlarında bebek koltukları var mı? Veya belli bir türünde varsa hangisinde var.

Yani uçakla gelen turistler bu konuyu nasıl aşıyorlar merak ettim. Bebeklerin koltuksuz yolculuğu yasak diye bildiğimden sormak istedim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@allenwilliams sorunuzun cevabını uber sitesinden okuyabilirsiniz.

https://www.uber.com/us/en/ride/car-seat/

• @ayvalik10 bilgi ve cevap için teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.1k

| | | |