Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar,

Bir süredir ABD'de yatırım amaçlı konuları araştırıyorum. son dönemde youtube'daki videoların da etkisi ile ABD'de lojistik sektörüne ilgi büyük. fakat yazılanlar ve paylaşımlar genellikle semi-truck denilen büyük tırlar üzerinden gidiyor hep. benimse ilgimi fotoda da görebileceğiniz box trucklar çekiyor, görüntülerinden daha ziyade lojistik sektörüne giriş için bir basamak olarak görüyorum, zira aklımda e2 vizesi/statü değişikliği ile yatırımcı olma fikri mevcut. türkiye'de de uzmanlığım bu yönde, ama masa başı yöneticilik olarak nitelendirebiliriz. sahada ne nasıldır, bilmiyorum.

bu araçların gvw 26000'den az olduğu için de CDL gerektirmiyor. bu da bir artı olabilir. bu sektörde çalışan, abd'de lojistik alanında bilgisi olanlar fikirlerini paylaşabilirse çok memnun olurum.

bu arada Chicago, IL tarafının bu iş için daha uygun olduğunu okuyorum.

gelecek yanıtlara göre postun ilerlemesini düşündüğümden şimdilik yazımı kısa tutuyorum.

selamlar

f2d18e14-8c7c-4af8-80ae-350b355b0f83-image.png

• @vmature merhaba Serkan Yürekli ile iletişime geçerseniz yardımı olur. Son videosunda E2 vizesi ile göç eden bir kişi ile videosu var. Orada artık bu sektör için danışmanlık yapıyorum diyordu. İyi şanslar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |