DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @turan93 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese merhaba. Banada gc çıkmıştı formu doldurdum eylülün 10 na mülakatım var ankarada hesabımda 17 bin $ var bankadan mali belgesini şimdiden alsam olurmu acaba.

@turan93 resmi dökümanlardan birinde son 10 gün içinde alınmış olması gerektiği yazıyordu ancak şimdi bulamadım. Bulabilirsem güncelleyeceğim.

• ⭐⭐

Merhabalar, bu fotoğraf olayında 5cm ye 5cm , sıkı bir kontrol var mıdır.? Bizim fotolarda 500 ye 505 mm, 500 ye 515mm gibi fotoğrafçının elinin ayarsızlığı var. Kendimiz kesersek bir de fazla keseriz ayarsız olur diye çekiniyorum. Bazılarında da bir kenarında çizgi var. Adama söyledim tekrar basacak ama stres yaptık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@msd35 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

İyi günler.Haftaya görüşmem var son kez kontrol ettiğimde ds260 formumda benim bilgilerim tamam eşimin ve kızımın bilgilerinin tamamlanmamış olduğu görünüyor. Bu sorun olurmu görüşme günü,bu bilgileri tamamlamam gerekiyormu?

Esiniz ve kiziniz mulakata girmeyecekti, degil mi?

O durumda bir sorun olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@turan93 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Herkese merhaba. Banada gc çıkmıştı formu doldurdum eylülün 10 na mülakatım var ankarada hesabımda 17 bin $ var bankadan mali belgesini şimdiden alsam olurmu acaba.

bu kadar erken almanizi gerektiren baska bir durum mu var?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arnblt DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhabalar, bu fotoğraf olayında 5cm ye 5cm , sıkı bir kontrol var mıdır.? Bizim fotolarda 500 ye 505 mm, 500 ye 515mm gibi fotoğrafçının elinin ayarsızlığı var. Kendimiz kesersek bir de fazla keseriz ayarsız olur diye çekiniyorum. Bazılarında da bir kenarında çizgi var. Adama söyledim tekrar basacak ama stres yaptık.

yok, problem olmaz bu kadarlik fark 🙂

• @yekta inşallah bakalım

• @dev teşekkür ederim

• @crazycells yok herhangi bi durum yok sadece evrakları öncesinden tam hazırlayım dedim

• @crazycells @yekta KCC den bu gün mail geldi. Dosya ankarada olduğu için orayla iletişime geçin diyor. CEAC visa status check sayfası düzeldi dosya ankara ve ready gözüküyor. Hala ds 260 ı görüntüleyemiyorum.şimdilik rahatladık biraz. ilginize teşekkür ederim.bilgilendireyimistedim

• Herkese iyi akşamlar. Türkiyede 5 sene kaldım kendim yabancı uyrukluyum TÜRKİYEDEN DE adli sicil kaydı istiyorlar bunu nerden alabilirim daha önce alan varsa yardımcı olabilirmi.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• @eylulb Bildiğim kadarıyla diplomanın aslı yeterli. E-devletten alınan belgeler teyit edilebilir olduğundan geçerli. Deneyimlerde kabul edildiği belirtilmiş.

• @turan93 adliyeden alabilirsiniz. Yabancilara edevlet vardi sanki ama adli sicil kaydi veriyor mu bilemedim.

• @dev DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@turan93 resmi dökümanlardan birinde son 10 gün içinde alınmış olması gerektiği yazıyordu ancak şimdi bulamadım. Bulabilirsem güncelleyeceğim.

Bulabildiniz mi acaba? Ben evraklari 3 hafta kala hazirladim. Eger bu bilgi kesinse tekrar alacagim:)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Herkese iyi akşamlar. Türkiyede 5 sene kaldım kendim yabancı uyrukluyum TÜRKİYEDEN DE adli sicil kaydı istiyorlar bunu nerden alabilirim daha önce alan varsa yardımcı olabilirmi.
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Size en yakin Adliye Binasindan alabilirsiniz. Fakat aldiginiz belgenin "arsiv kayitli" olduguna emin olmalisiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@green01 DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@dev DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Bulabildiniz mi acaba? Ben evraklari 3 hafta kala hazirladim. Eger bu bilgi kesinse tekrar alacagim:)

3 hafta sorun olacak bir sure degil.

• O değilde amerika türkiye ilişkileri kötüleşiyo baya bize vurmasa bari...

• @OnuR sanmıyorum herhangi bir sıkıntı olacağını

• Merhaba arkadaşlar ilişkilerden ötürü olasi bir elçilik kapanmasindan ötürü mulakat tarihi almamiza ragmen vize alamama durumumuz olur mu ne düşünüyorsunuz

• ⭐⭐

@illusion elçilik kapanmaz ama sadece sınırlı sayıda hizmet verir. Göçmen vizelerinde DV olanı süreli olduğu için genelde bu tür işlemlere devam ediyorlar. Vize almama konusu ayrı bir olay. Bu ban yemek demek ama bu olayda öyle bir durum yok. Önemli olan vize aldıktan sonra ne olacak? Her şey eskisi gibi rahat olacak mı TR vatandaşları için bu tartışılır.

• sağlık randevusu alırken fark ettim de . bu doğum tarihinde ay başa gün ortaya geliyor . bundan sonra buna mı alışalım ? amerikada devamlı ayı başa yazıp ortaya günü mü yazacaz ? enteresan bir durum :)))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

204

42.0k
Users

4.4k
Topics

431.4k

| | | |