Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerikaya gelmeyecek cocugumuzun Ds 260 ini submit etmelimiyiz? (Forumdan İlham01 adli arkadasimizin sorusudur)

• Merhaba Arkadaslar
    Forumda baslik acma problemi yasayan bir arkadasimiz @ilham01 icin actim?

Kendisinin sorusu asagidadir.Cocuklarindan birisi amerikaya gitmeyecek.

"ds formunda 4 kisi var ben 3 kisi icin submit ettim diger kisi benimle amerikaya gitmeyegi icin submit etmedim bu sorun olur mu?" @ilham01

• Bu ileti silindi!

• @vecihi DV2023 kazananı bir abimiz başvuru esnasında 21 yaşındaki oğlu için nede olsa gidemeyeceği için bilgisini girmemiş Red aldı.. fakat ds260 da onun için dosya açtırıp doldurmaması bu abimiz için sorun olmaz diye düşünüyorum. Başvuruda çocukların bilgilerini girdiyse problem yok

• ⭐⭐

@vecihi başvuru esnasında çocuklarını girdiği için ds260 da da girmesi gerekiyor. Bununla ilgili Tuğberk arkadaşımızın dediği gibi ret alan bir forum üyesi oldu. Mülakat aldıktan sonra formu açtırarak girmesi yararına olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |