Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar forumda arattım ama bulamadım varsa lütfen kusura bakmayın. Geçen Mart ayında turist vizesi ile Türkiye'ye döndüm ve şimdi tekrar gitmek istiyorum niyetim tamamen turistik. Bilet fiyatlarına baktım ve inanamadim. 5 ayda biletler ikiye katlanmış.

Londra, Polonya, Hollanda gibi normalde Türklerden vize isteyen ama internette Amerika vizesi varsa transit vizeye gerek yoktur yazan ve fiyatı yarı yarıya aktarmalı uçuşlar var.

Fakat ne seyahat acenteleri ne de havalimanlarında bulabildiğim kişiler bu konuda kesin bir şey söyleyemiyorlar.

Daha önce hangi ülke olursa olsun Amerika'ya turist vizesi ile aktarmalı giden veya bu şekilde giden tanıdığı birisi veyahut bu konularda bilgi sahibi olan arkadaşlardan bilgi mahiyetinde yardım rica ediyorum.

Teşekkürler

• ⭐⭐

@speedystop Merhaba, bulamadiginiz ifade etmissiniz yonlendiriyorum sisi ilgili basliga: ABD'ye uçak bileti (Hangi ulkeler transit vize gerektiriyor?).

• Kilitlendi  admin admin 
  • Ziyaretçi ve Turist Vizeleri (B1/B2 ve C) bölümünden taşındı  admin admin 

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

44

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |