DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa dostum Lc Waikiki küçükken fakiriz diye alamadığımız şuan fakir olduğumuz için aldığımız bir marka. Bundan 7 yıl önce ki teknoloji ve varlıklar çoğu Amerika gibi yerlerde tedavülden kalktı. Bu belirgin bir örnek değil başka argüman ile gel

• @treystoom Siz mi karar veriyorsunuz buna hocam? Ben Türkiye hakkında güzel dememişim Amerika hakkında çok kötü demeyip 20li yaşlarda bir genç olarak yakınmışım sadece. Sohbet odası burası isteyen istediğini yazabilir. Ben oturup ne işiniz var abd'de berbat bir yer gitmeyin'' desem tamam anlayacağım dediğnizi. Benim yazdığım yakınma ile kimse kendi çizdiği yoldan vazgeçmez zaten. Fena boş yapmaya başladınız. Kırmayalım birbirimizi. Bir daha da lütfen bir şeyler yazarken, herhangi bir anınızı anlatırken ismimi geçirmezseniz çok sevinirim hadi iyi günler

• ⭐⭐ Yasaklı

Gün geçtikçe sonuçlara yaklaşmanın hevesi azalıyor içimde niye böyle oldu bilmiyorum. Başka bu duyguyu yaşayan var mı acaba? Sonuçların açıklanmasına daha fazla gün varken daha hevesli hissediyordum kendimi.

• ⭐⭐ Yasaklı

Olsun yine de umut etmeye devam. Elbet bir gün 🙂

tumblr_7bc6510a7194a98f85abdce2253e5fdc_5abbf6d3_640.jpg

• @Atlantis00 şahsen aksine banada son 2-3 hafta kala heves geliyor...

• @Atlantis00 imza kısmına dv2026 yazarken, imzanın ağzı olsaydı galiba yinede iyi ilerledim derdi ahahaha

• @SonsuzlukVeÖtesine ismini geçirdiğim bir post bile yok . Bana cevap yazmadığın sürece sana bir yazı yazmadım yazmam. Bu arada evet sen konuyu yeni araştıran bir genç arkadaşa 2019 öncesi şöyle idi. Ama şimdi değil dersen analitik olarak dahada kötü olacağını düşünüp araştırmaya gerek görmez. Yani negatif bir yazı oluyor.

Dediğim gibi ben senin ismini anarak bir yazı yazmadım. Bu arada bu forumda ben varsam karar verme konusunda ki fikrimi ortaya attım. Negatif düşünce odalarına geçebilirsiniz 😉

• ⭐⭐ Yasaklı

@iamatakank 4 Mayıs sonuçlara bakma anı
    tumblr_fedd9e8a9b2da4d0e2d662c42ddd4761_d9b96771_1280.jpg
    Has not been selected gördükten sonra
    tumblr_e57916496f30445c5fc76aa73bc9119a_c9ec0994_1280.jpg
    Hayatı sorgulama
    tumblr_14dc6e98da1cffe6bfc068696afdd65f_dc3bab89_1280.jpg
    Neyse deyip sonraki seneyi bekleme
    tumblr_a18cf40f305d2b85dbc0d55b04823542_2d97f777_500.jpg

Özet tam olarak bu 😃 ahahahahhaa Şaka bir yana Allah herkese, hepimize Türkiye'de de hayırlı bol kazançlar nasip etsin. Burada yaşam en azından bir tık bile olsa rahat olunca kaybetmek çok koymuyor insana çekilişi.

• Yasaklı

@Atlantis00 Çok iyiymiş bu ya 😃 Son fotoğraf genel modum 😃

• @Atlantis00 amin dostum umarım hayırlısı ne ise o olur hepimiz için

• ⭐⭐ Yasaklı

@iamatakank Hocam daha güzel bir dua ile cevap vereyim size. Allah gönlümüzdekileri bizlere hayırlı eyleyip nasip etsin 🙂

• ⭐⭐

@treystoom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa dostum Lc Waikiki küçükken fakiriz diye alamadığımız şuan fakir olduğumuz için aldığımız bir marka. Bundan 7 yıl önce ki teknoloji ve varlıklar çoğu Amerika gibi yerlerde tedavülden kalktı. Bu belirgin bir örnek değil başka argüman ile gel

Sana yada başkasına bir argüman beğendirmek zorunda değilim , öyle gelli gitli konuşmalar yapamazsın benimle

• @Atlantis00 ağzınıza sağlık

• @hdemircanusa O arkadaş sohbet odasını kendi çiftliği sanıyor hocam. Onun beğenmediği şeyleri yazamazsın buraya. Hep güzel şeyler umut verici şeyler yazmak zorundasın. Bas eksiyi, et şikayeti geç hocam muhatap olmaya değmez.

• ⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine Problem yok sohbet odası olduğu için istediği şekilde konuşabilir ama ben yukarıda 2000 dolara araba yok diyen arkadaşımıza bir örnek verdim kendisi beni etiketleyip cevap veriyor anlamsız şekilde

• @treystoom Hocam kendisi sürekli olarak Amerika’yı kötüleme çabasında zaten sürekli negatiflik yayma peşinde siz he diyin geçin, polemiğe girmeye değmez

• @hdemircanusa Hocam bende aynı şekil zaten kendi kendime hani yakınmışım içimi dökmüşüm. Alakasız şekilde bir anı yaşamış yaşadığı anısından sonra ''kim abd kötü bilmem ne diyordu'' diye bana gönderme yapıyor. Değişik değişik çözemedim. 😃

• @yaren94 Al bak bir tanesi de bu mesela. Çözemiyorum değişik insanlar. Kimseye laf atmıyorum. Kimseye karışmıyorum. Tek yaptığım arada gelip içimi dökmek, yakınmak ama illa sataşacak, laf atacak bir kulp bulabiliyorlar. Neyse işsizlik, güçsüzlük diyorum. 😃

• @hdemircanusa kusura bakma dostum ben sana artistlik anlamında gel git diye bir niyet ile yazmadım ondan önce ki konuşmanın verdiği gerginlik ile bunun başka bir örneği varmı demek istedim. Ama yanlış anlaşılmaya vardı ise konu kusura bakma. Yoksa burada ki kim olursa olsun üslup olarak kimseye yanlış bir cümle kurmam.

• ⭐⭐

@Atlantis00 biraz nasıl olsa çıkmayacak diye hayal kırıklığını en aza indirgeme psikolojisi gibi sanırım. Bende aynı durumdayım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.1k

| | | |