Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Birgariphayat Ben de normalde cok dizi tercih etmiyorum ama iyileri denk gelince de kacirmamaya calisiyorum.

• @lawyergirl Cok etkileyici ve surukleyici bir dizi ama oldukca dikkatli sekilde izlemek gerekiyor. Gecmis, gelecek ve simdiki zamani cok guzel harmanlamislar. Umarim devami yakinda gelir.

• ⭐⭐

@MySea Paralel evren, uzay zaman bükülmesi zamanda yolculuk konulu yapımları çok seviyorum. Dark ın devamı gelmeyecekmiş ama öyle duymuştum

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 doğru hatırlıyorsun ancak son güncellemeyi @crazycells yazmıştı

Hatirlatma icin tesekkurler, Elif Hanim bana da birkac gun once ulasti ve bilgilendirdi. ABD'de halihazirda baslamis olan ve Turkiye'nin gelecegi icin onemli bu secimde aktif olarak gorev aldiklari ve isin Turkiye ayaginda da aktif olacaklari icin onumuzdeki haftalarda @Turquoise-Horizon DS-260 formu icin danismanlik hizmeti veremeyecek. Tekrar bu hizmeti vermeye basladiklari zaman konuyu guncelleyecegim.

• ⭐⭐ Yasaklı

Bugün instagram'da 21 yaşındaki bir kızla tanıştım. Bir videonun altında yorumunu gördüm daha doğrusu. Yorumunda küçüklüğünden beri yaşadığı hastalıkları anlatıyordu. Kalbi tamamen durmuş ve pille çalışıyor. Normalde her dört yılda bir değiştirilirmiş piller fakat onun iki yılda bir değiştirilmesi gerekiyormuş çünkü hiç çalışmıyormuş kalbi. Sayamadığı kadar çok ameliyat geçirmiş 21 yaşına kadar. Profiline girdiğimde sanatla ilgilendiğini gördüm. Fotoğraflarında kalp, göğüs, karın kısımları ameliyat izleri ile doluydu. Yine de gülüyordu her şeye rağmen. Bir şeyler yazdım konuştuk biraz. Sadece o kadar tuhaf geldi ki birden her şey. Bizler gc sonuçları için gün sayarken o önümüzde ki hafta Ablasyon ameliyatı, kalp-kapakçık nakli ameliyatı ve pil degisim ameliyatı olacak. Sadece bu hayatımda bazı şeyleri düşünmeme sebep oldu. İnsan gc'yi beklerken ya da bazı şeyleri beklerken o an ne kadar şanslı olduğunu ya da o an yaşadığı güzelliklerin farkına varamıyor. Sonuçlara az kaldı arkadaşlar. Hepimizin hayali aynı ama lütfen bu sonuçları beklerken hayatınızda yaşadığınız güzellikleri kaçırmayın. Sağlığınız için şükretmeyi unutmayın. Herkese iyi akşamlar dostlar

• Bugünü de saymazsak 12 gün kalıyor.
    Askerlik gunu sayar gibi valla 😃

• ⭐⭐

@Atlantis00 O kadar haklısın ki… şükür enerjisi zaten muhteşem bir şey. En başta sağlığımız için şükretmemiz gerekiyor🙏 Bunu hatırlattığın için teşekkürler

• @Atlantis00 İnsanin en önemli varlığı sağlığıdır bunu kimse inkâr edemez.Kızın durumuna gerçekten çok üzüldüm, dilerim en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve sanat alanında kariyer yapar.Çekiliş konusunda fazla beklentiye girilmemesi konusunda da ne yazik ki çok haklısınız.Ama bu greencard gibi şeylere bazılarımızın gerçekten çok ihtiyacı olabilir.Dışardan bakıldığı zaman önemsemiyor gibi göründüğü halde birileri için hayat-memat meselesi olabilir.Bazılarımız çok zor şeyler yaşamış, güçsüz kalmış,bitkin düşmüş ve altında ezilmiş olabilir:( belki de bilgisayar ekraninda ki basit bir cümle bir insanin hayatta kalmasina sebep olabilir bilemeyiz;belki de o sayaç sadece bir sayaç değildir...

• ⭐⭐

@mcvk Evet öyle hakikaten …

• ⭐⭐ Yasaklı

@lawyergirl Her zaman 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@Birgariphayat Doğru tabii kesinlikle katılıyorum

• @lawyergirl iyiyidi ama sonra saçmalamaya başlamıstı baglayacak birşey kalmadıki devamı gelsin 🙂

• @Darko, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bugünü de saymazsak 12 gün kalıyor.
    Askerlik gunu sayar gibi valla 😃

12 gün sonra yeni bülten mi açıklanacak usta

• Aslında Ekim ayında 1 haftalık başvuru süreci olacak hatta ds-260 forumu felanda doldurmuş bir şekilde. Bu başvuru ile 12 çekiliş hakkı alacak insanlar. Ve her ayın 9. günü kazanan 5k kişi açıklanacak. Ve o ay kazananlar hemen online mutlaka girecek. ( Malum yapay zeka çağında konsoloslukta mutlaka girmek çok saçma) Yapay zeka senin mimik ve hareketlerinden yapının çözecek ve olumlu yada olumsuz olarak cevap verecek. Mülakata giren bir kişi 5 yıl boyunca başvuru yapamayacak. Pasaport zorunlu ve 12 çekiliş için ( daha sonra kazanırsan vize ücretinden düşmek üzere) 100$ bir para yatıracaksın. 3 yıla burada ki herkes USA 'de hayatını kurmaya başlar.
    Her ay çekiliş heyecanı aktif kalır.

Resmen bir sektör inşa ettim şuan 😂

• merhabalar, turist vizesi için en erken randevu temmuz 2025 gözüküyor. GC talihlileri için ayrı kontenjan açılıyor mu yoksa onlarda bu tarihi beklemek zorunda mıdır?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

48

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |