DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan merhaba, yazıyı inceledim ancak istediğim cevabı bulamadım. october bullet inde europa : 5000 yazıyor şuan november için. Yani sıra daha 8000 lere gelmemiş.
    1-8000 lere gelmeden taşıma yapılabiliyor mu ?
    2- yoksa 8000 lere gelip mail gelmeden mi yapılması mümkün ?
    3- Veya sıra 8000 lere gelmesi demek kesin mail alırız anlamına mı geliyor ?

Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aktaselanur-34 sorunuzun cevabı bu iletide mevcut;

https://yesilkartforum.com/forum/post/215667

• 2024 kazanaları kaç kişi mülakata çağırıldı acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• Mulakata giren diger 2 arkadas bir şey yazmadilar degil mi? Exceli de guncellemediler 🤔

• Adresinden giriş yapmaya çalışıyorum ama vaka numarası geçersiz uyarısı alıyorum. DS260 formunu doldurduktan sonra hiç giriş yapmadım.

• ⭐⭐

@hidiraltin 2024EU00XXXXX seklinde olan numaranizi 2024EUXXXXX seklinde yazarak tekrar dener misiniz ?

• Excel tablosu 1 aydan fazla aynı durumda güncelleme yapılmıyor sanırım

• @hidiraltin Case Number kısmına kazandığınızı öğrendiğiniz zaman karşınıza çıkan mektubun altında case number kısmında yazdığı gibi aynı numarayı değiştirmeden (sıfırları silmeden) gireceksiniz bu web sitesinde. Eksik veya yanlış giriyor olabilirsiniz.

Electronic Diversity Visa Confirmation Number yerine de çekiliş sonucu öğrenmek için girdiğiniz konfirmasyon numarasını (2024 ile başlayıp harf kombinasyonu ile devam eden) gireceksiniz.

• heyecanla beklemeye devam kasım ayında randevu gelir umarım

• @boci_sedat Merhabalar, 1 ay önce bu zamanlarda yaklaşık 450 kişi vardı şuan itibariyle 492 kişi var. Ayrıca rica etsem siz de bilgilerinizi 2024 Excel üzerinden paylaşabilir misiniz ?

• @Revolter asıl talihli benim banka hesabı benle mülakata gelecek eşimin üzerine mülakatta sıkıntı olurmu

• @Revolter asıl talihli benim banka hesabı benle mülakata gelecek eşimin üzerine mülakatta sıkıntı olurmu

• ⭐⭐⭐

@salih-atilla sorun olmaz

• @salih-atilla Resmi evlilik sonrası eşlerin hesapları kullanılabiliyor, ayrıca destekleyici olması için eşinizin adına olan taşınır-taşınmaz mülk kayıtlarını da gösterebilirsiniz.

• Green card sürecimiz devam ederken , depremzedeler için Kanada vizesine başvursak sürecimizi etkiler mi ? Kanada ile ABD iş birliği içerisinde diye söyledi bir acente. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

• ⭐⭐⭐

@enes5944 hangisini etkiler mi diye soruyorsunuz. Amerika sürecinizi etkilemez sonuçta siz göçmenlik sürecinizi bekliyorsunuz. Ama kanadanın verdiği vize turistik vizeyse ve siz amerikaya göçmenliğimi bekliyorum derseniz kanada bu konuda size karşı temkinli yaklaşmak isteyebilir

• image.png

selamlar,
    istenilen evraklar arasında "police records" olarak geçen ve bizde "ARSIV KAYITLI ADLI SICIL KAYDI" olarak geçen belge verilecek. Burası tamam.
    ama altında "court/prison records" olarak geçen hapis ve mahkeme kayıtları soruluyor. bunu vermek gerekiyor mu? vereceksek hangi evragi verecegiz. bilgisi olan var mıdır? teşekkürler.

• @Emre-Kurtulmuş GC süreci için sormuştum etkiler mi diye

• ⭐⭐⭐

@cicek eğer bir sabıka kaydınız yoksa sicil kaydınızda doğal olarak mahkeme kaydınızda yoktur. Bu bahsettiği durum eğer sicil kaydınızda bir işlem varsa onla alakalı mahkeme kaydınızı vs götürmeniz gerekir

Benzer Başlıklar

• 5228
  • 3461
  • 46
  • 1497
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.7k

| | | |