DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Tesekkur ederim umarım dediğiniz gibi olur 🙏🏽😌 bu ara suan 15bin dolarım var ancak bir ev kredisi borcum da var o sıkıntı olur mu acaba

• ⭐⭐

@semihistanbul Net sayilar bilmek icin 1 ocak 2024 ceac verilerini beklemeniz gerekmekte. DV23 icin excel listesini incelerseniz ortalama istatistikler icin talihli ve mulakat vb bilgiler icin 1.5 ile carpmaniz gerekecektir. DV24 icin henuz excel yeterli degil maalesef.

• Ds260 formunu doldurduğumda evli de değildim pasaportum da yoktu ev adresim de değişti. Mail geldikten sonra açmam gerekiyor bunu biliyorum. Birden fazla değişiklikler olacağından bu konsoloslukta red verir mi bilemedim, bilgisi olan var mı?

• @Aslı-Uslu Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• @Fatma-Yılmazoğlu Merhabalar, öncelikle Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin ,paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• ⭐⭐

@Aslı-Uslu Merhaba , oncelikle lutfen surecinizi imzaniza tasiyin. Mulakat aldiktan sonra konsolosluk ile iletisime gecerek formunuzu actirabilir ve bu bahsettiginiz degisiklikleri formunuzda degistirebilirsiniz. Evlilik disinda bu bahsettiklerinizin cok onemi yok fakat yazdiklarinizdan evlendiginizi anliyorum. Bu konuda add applicant yaparak esinizi kendi formunuza ekleyip en guncel bilgiler ile doldurmaniz gerekmekte. Bunun yaninda evliliginizin gercek bir evlilik oldugunu destekleyen belgelerle mulakata gitmeniz faydaniza olacaktir.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Sürecinizi imzanıza taşıyın dedikten sonra sorulara cevap vermiyoruz sayın @achillesoag

• ⭐⭐

@Serapp Ayni durumda olup bu paylasilan bilgi faydasina olabilecek talihliler de olabilir serap hanim. Talihli ilk defa soru sormus ve oncelikle surecini imzasina tasimasini rica edip gerekli cevabi verdim. Ilerleyen surecte imzasini guncellemeden sahsi soru sormaya devam ederse evet bu bahsettiginiz husus gecerli olabilir.

• @Eren-Özpar hayırlısı olsun. Güzel haberlerini bekliyoruz...

• @ozmell arkanızda bıraktığınız kağıt üzerinde yasal vb. özellikle kredi borcunuzun olmaması daha iyi bir ihtimal, kredi olaylarını göz ardı etmeyebiliyorlar, soruyorlar diye biliyorum dolayısıyla buradaki yakınlarınıza devrederek mülakatta da bunu belgeleyerek devam etmeniz sizin için faydalı olacaktır tahminim. 15.000 usd bence kişi bazlı da iyi bir rakam. Yarın mülakata ilk girecek olan 2024 talihlilerinin deneyimleri de bizlere bu konuda yol gösterecektir

• @achillesoag Merhabalar, işinize karışmak haddim değil lakin 2 gün önce bu başlığın ilk iletisinden itibaren okuyarak, kişilerin profilini inceleyerek bir çalışma yapayım dedim ve ziyadesiyle de vaktimi aldı. 200. sayfaya gelebildim henüz ve devam edeceğim, bu ilk 200 sayfa içerisinde 20 kişiden fazla kişi bu hanımefendiler gibi kendileriyle alakalı bilgi paylaşmadan sorularını sormuşlar ki bence bunda bir sorun yok herkes forumdaki bu düzeni bilmiyor olabilir ve 80 kişi de ya imzalarında ya da sorularının içerisinde dosya sıralamasını paylaşmış fakat excel üzerinde verileri yok. Bu 80 arkadaşın nickleri ve sıralamaları şuan bende mevcut. Tam 80 kişi.
    Diyeceğim o ki iyi niyetli bir şekilde yardımcı oluyorsunuz lakin şuan excel'de olan kişi sayısının en az 1/6'lık kısmı kadar kişi iyi niyetle cevap verenlerin ilk başta yazmış olduğu uyarıyı dikkate almayıp cevaplarını aldıktan sonra herhangi bir güncelleme yapmıyorlar. Excel'de şuan itibariyle 486 kişi var ve 100 kadar fire var şuan.(Sayfa 200 itibariyle ve gözümden kaçanlar da olmuş olabilir) Bu da sürecin takibi ve geçmiş senelerle yapılacak kıyası zorlaştırıyor malumunuz.

• @Revolter durum boyle oluncada bir omgorude bulunamiyor ve kiyaslamada yapilamiyor.

• ⭐⭐

@Revolter Sizi cok iyi anlayabiliyorum incelediginiz DV23 excel listesinde ve DV23 telegram grubunda emegim cok fazla diye dusunuyorum. Surecin baslarinda ayni sizin gibi tum iletileri okuyarak , takip ederek talihlilerden bilgilerini excel listesi icin paylasmasini sonrasinda telegram grubuna dahil olabileceklerini belirtmeme ragmen bir cogu bunu gerceklestirmedi. ( Haliyle fayda saglayamadilar) Tabi surecin sonlarina dogru katilmak istediler fakat '' Ati alan Üsküdar'i geçti '' Istatistikler yol gosterici olabiliyor fakat DV surecinde her an her seye hazirlikli olmali.

• @eray26 Doğrusunuz efendim, elimizde biraz daha veri olsun diye excelde verisini yanlış giren ya da hiç girmeyen üyelere de özelden mesaj atmışlığım olmuştur. En son forumda ilgili başlıkları en baştan okumak zorunda kaldım ki bence verimli de oldu sayısal veri anlamında, bakalım bitirebilirsem eğer DV2024 sohbet odasını da baştan okumaya başlayacağım.

• @achillesoag sizlerin eskittiği yollar bizleri de hayallerimize kavuşturur umarım, şimdi telegram grubu da olmadığı için üyeler verilerini hatır minnet imzalarına ve excel'e taşıyor ki gözlemim şudur üyelerin excel'e verilerini girmesi kişilere hep daha zahmetli geliyor. ( ki bence doğru bir tutum telegram grubunun olmaması, tahminim öyle bir grupla ilgilenmek ziyadesiyle yorucu olmuştur ve emek vermeden süreci devam ettirenler için de kolaylık sağlamıştır.) Böyle olunca anksiyete sahibi biri olarak kendim için ek uğraş çıkarmak mecburiyetinde kaldım.

• aklima takilan bir soru var bilgisi olanlar yardimci olabilir mi?

https://yesilkartforum.com/bulten/?amp=1
    EU Bölgesi için son 8 yılın DV dosya numarası takibine baktigimda gecen sene 15k ocakta aktif gorunuyor.Yani araliktaki bultende mi aciklanmis demek oluyor bu yoksa ocak bulteninde aktif oldugu anlamina mi geliyor🤔 kafalarda deli sorular😁

• @eray26 Kasım ayında açıklanmış olan aralık ayının bülteninde ocak ayındaki cut off belirtilmiş. Buyrunuz linki ; Visa Bulletin For December 2022 . Bültende sayfanın en altında tarih belirtiyor.

• @Revolter insallah bu senede yine ayni olur,su CN bir current olsa gerisi kolayca gelecek gibi hissediyorum. ah bir current olsak 😃

• @eray26 cut off un birden hızlı bir şekilde yükselmesi iyi bir durum mu kötü bir durum mu analiz edemiyorum ama merak ettiğim konu diğer konsoloslukların ilk iki ay için performansları, özellikle de cezayir, fas, nepal, özbekistan, arnavutluk, polonya, kamerun ve ermenistan.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

43.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.8k

| | | |