DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fahriakc merhaba dikkat ettim ds-260 formunu ilk dolduranlara hep yüksek case number verilmiş. bı nedeni var mı acaba

• @Emre-Kurtulmuş bugün geldi ssn çok teşekkür ederim ☺☺

• @ATS16 bugün geldi ssn çok teşekkür ederim 🙏🙏

• @ugur07 Ben Dv2023 talihlisiyim , dosyamı Muscat a transfer ederek işlemlerimi tamamladım . Şuan abd de yaşıyorum .

• Merhaba, Bugün Malezya Kuala Lumpura geldim. 90 günlük giriş iznimi pasaportuma islediler. Fiziki olarak geldiğimi konsolosluğa yazacagim ama yarın resmi bayram olduğu için geri dönüş olmayacaktır sanıyorum. Olumlu / olumsuz bildirim sağlayacağım.

• @ptcuye35 merhaba. Umarım olumlu sonuçlanır. Peki Malezya size fiziksel olarak burda olmanız gerekiyor diye bir cevap verdi mi ? Çünkü bildiğim kadarı ile orası da oturum istiyordu.

• @ptcuye35 Onlara bayram yok ama resmi tatil 🙃

• @lumos çok teşekkür ederim. Tedavi falan derken foruma bakma şansım olmadı

• @Hanhun teşekkür ederim fikirleriniz için. Şansımızı deneyeceğiz bizde. Herşeyin iyi olacağına inanıyorum. Bu yolda hepimize bol şans 😊

• Merhaba. Biz daha önce KCC aracılığıyla dosyamızı Muscata taşımıştık. Bekliyoruz ancak mülakat bu dağıtımda da verilmedi gibi gözüküyor. Ne yapmamız gerekir, fikirlerinizi duymaya ihtiyacımız var.

• @Kubra-me Ben baktığımda umman bu sene EU kontenjanına hiç mülakat vermemiş. KCC ile taşımanız mülakat verecekleri anlamına gelmiyor malesef aylık mülakat planlamasını elçilikler yapıp KCC ye bildiriyormuş ona göre mülakat mailleri atılıyormuş. Bence muskata bir mail atıp durumu sorabilirsiniz.

• Öncelikle herkese iyi bayramlar. Dosya taşıma ile alakalı kcc ile iletişime geçtigim zaman bana ds260 formunu actirip mülakata girecegim yeri seçebilecegim söylendi. Böyle birsey mümkün mü ?

• @qwe19 merhaba, sizin dosya numaraniz current oldugu icin artik KCC ile isiniz yok, tasima talebinizi tasiyacaginiz elcilige/konsolosluga yapmalisiniz. Current olmadan once KCC’den tasiyabilseydiniz (ki o zmana da sizden oturum ve vatandaslik gibi belgeler isterlerdi), KCC’nin soyledigi durum ancak olurdu.

• @deebee bilgi için teşekkür ederim. Gelen mail şu şekilde.

Thank you for your inquiry.
    Your case number is now current for interview processing. If you are scheduled for an interview date, you will receive notification via email to check https://dvprogram.state.gov. If you need to make changes to your DS-260 you should contact the consular section where you will be interviewed, or bring the information about your changes to your interview appointment. Because your case is ready to be scheduled, KCC can no longer unlock your application.
    For additional information, please refer to the following websites:
    Diversity Visa Website: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry.html
    Diversity Visa Instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html
    DS-260 instructions: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected/diversity-visa-submit-your-iv-and-alien-registration-application.html
    To enter the Diversity Visa lottery or to check for a selection notice: https://dvprogram.state.gov

• @qwe19 DS-260 formunda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, mülakatınızın yapılacağı konsoloslukla iletişime geçmelisiniz diyor. DS-260 formunu açtırıp mülakat yerinizi değiştirebileceğiniz kanısına nasıl vardınız?

• Arkadaşlar körlemesine atlama dönemleri geldi, ben biletimi aldım yarın sabah Tiflis'e gidiyorum (askerlik yoklaması yüzünden gümrük engellemezse tabi). Birinci hamle direkt pasaportun damgalı sayfasının fotosu eşliğinde taşıma talebi maili atmak, mümkünse ekstra belgelerle desteklemek. Gürcistan şimdiye kadar red vermiş herkese inşallah fiziksel olarak orada olmam durumu değiştirir. Güncelleme geçeceğim, bakalım inşallah bu güncellemelerim olumlu şekilde olur.

• Herkesin kurban bayramını kutlarım!
    Bir ricam var , lütfen geçen sene son mülakatları hangi aylarda dağıttılar ? Bilgisi olan paylaşsın lütfen

• @Fatih-Kaymak çeviriden baktım ne kadar sağlıklı ceviriyor bilmiyorum

• Bu ileti silindi!

• Herkese iyi akşamlar dilerim, 25 haziranda Viyana ‘da randevum var. Ben eşim ve 21 yaşındaki oğlumla mülakata gideceğiz. Bir şey sormak istiyorum. Oğlum üniversite 3. Sınıfta. Onun için öğrenci belgesi ve askerlik durum belgesi (askerliği2031 e kadar erteli görünüyor e devlette) onun için almam gerekir mi? Genelde hep diğer evraklara yoğunlaştığım için bunu araştırmamıştım. Daha doğrusu istendiğini hiç duymamıştım. Şimdi de aklıma geldi. Ve sormak istiyorum: Bu belgeleri isterler mi ki. Ben yine de e devletten aldım. Ama türkçe bu evraklar. Ama evraklarda barkod var. Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.2k

| | | |