DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @MomisCan Cesaretiniz takdire şayan. İşin yarısı bitti sayılır. En kısa sürede cevap almanız umuduyla 🙂 Tebrikler.

• @furkansn, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Selam arkadaşlar, Perşembe günü için ben de Hong Kong'a biletimi aldım. Dosyaları toparlamadan gideceğim çünkü bayramdan dolayı bazı şeyleri alamıyorum. Dosya taşınınca Türkiye'ye geri döneceğim ve her şeyi toparlayıp yeniden gideceğim. Toplamda 2 kişi için tek yön 42000tl civarı tuttu normal midir bilmiyorum ama tek çare buydu. Giden arkadaşlardan herhangi bir tavsiyesi olan varsa her şeye açığım. Şimdiden orada görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

Furkan bey merhaba , dosya taşıma talebi için tek kişinin gitmesi yeterli mi , yoksa tüm ailenin gitmesi gerekiyor mu , bu konuda bilginiz var mı acaba?

• Arkadaşlar merhaba , dosya taşıma talebi için tek kişinin gitmesi yeterli mi , yoksa tüm ailenin gitmesi gerekiyor mu , bu konuda bilginiz var mı acaba?

• @sonruh tebrikler, hak ettiniz 👍

• ⭐⭐⭐

@Fire-Family, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Arkadaşlar merhaba , dosya taşıma talebi için tek kişinin gitmesi yeterli mi , yoksa tüm ailenin gitmesi gerekiyor mu , bu konuda bilginiz var mı acaba?

Asıl talihlinin gitmesi gerekiyor.

• @Fire-Family Ana talihlinin kesin gitmesi gerekir, diğerleri opsiyonel diye tahmin ediyorum.

• arkadaşlar dosya numarasını herhangi bir vize istemeyen ülkeye taşıma işlemi hangi sırayla oluyor, örneğin ben belgarda taşımak istiyorum, bugün mail atsam sıralamayı neye göre nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim ( 2024eu20xxx talihlisi olarak dosyam bu ay current oldu fakat ankaradan sıra gelmiyor tabiki)

• @Biks öncelikle evliliğiniz hayırlı olsun. Denemeden olmuyor ama bir yandan da artık son kozları oynuyoruz, mantıklı adımlar atmak gerekiyor. Hong Kong geçen sene 30-35 randevu vermiş buradan gidenlere, umarım giden herkesin yüzü güler 🙂

• @EzgiLera "böyle saçma bir iddia cevapsız kalmasın, ...bu saçmalığa cevap vereceğim..." diyorsunuz. Ne kadar ayıp. Karşı fikriniz, kanaatiniz varsa söylersiniz, eleştiriniz varsa dile getirirsiniz, bilgilendirmekse amaç, bilgilendirirsiniz. Lakin bütün bunların hepsi saygı içerisinde olmalı ve burada yazılan hiç bir yazı had bildirme amacını taşımamalı...

• @Hanhun Çok teşekkür ederim. Sizleri de tebrik ederim ☺🍾💐

• @Demayfo yasasiiin! Cok sevindim cok. Darisi hepimizin basina insaallah 🌸

• @Demayfo hayırlı olsun

• @Demayfo Tebrik ederim. 👏👏Güzel haberlerini takipteyim😇😇

• @sonruh hayırlı olsun dil sorunu olanlar için tercüman var mı

• @bengokhancelik geçen sene direk mülakat tarihi planladı buradaysaniz biz size mülakat verebiliriz demedi hong Kong bu sene tarzını değiştirmiş mail yoluyla ülkede olanlara verebiliriz diyor bu maili alanlar dediğiniz gibi giden herkese bu şansı verirler👍🏻🙏

• @mehmetizmirli bana o mail geldi biletimi aldım geliyorum dedim. Gelmeyin mülakat veremeyiz dediler. Forumda bir arkadas yeni gitti ona göre bilet tarihimi degistirecegim

• @qwe19 anladım yine de ısrarcı olun bir sonraki aya size verebilirler benim öyle oldu

• @mehmetizmirli biletimi erken tarihe cekmeye calisiyorum şuanda muhtemelen yarın gece uçacağım. Nasip bu işler vermeyeceklersede son careyi denemis olurum. Benim tek merak ettiğim hong kong’ta mükakat alirsak hangi dilde olacak

• @qwe19 tercüman seçeneği var mı acaba

• @qwe19 İngilizce mülakat olacak. Çok basit bir ingilizce bile yeterli olabiliyor. Şansınız varsa Türkçe bilem biri vardır belki.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

41

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.8k

| | | |