DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ATS16 teşekkür ederim

• Arkadaslar merhaba. 29 aydir bekliyorum ta ki surecin en basindan beri. Bugun esim mulakata girdi. Hersey super gecti. Beyaz kagidi da aldi. Vizeniz 5-6 gune pasaportunuza basilmis olarak teslim edilecek demisler. Suan guncellendi ve Administrative Process yaziyor. Kafayi yemek uzereyim. Sizce gecici birsey midir? Yoksa burda bazilarinizin yasadigi gibi aylar surecek bir surece mi girdik?

• @ufukadiyaman sizin dq tarihinizle mülakat tarihi arası neden bu kadar uzun acaba ?

• @ufukadiyaman beyaz kağıttan kastınız ne bir de onu anlayamadım. Üzerinde her hangi bir yere tik atılmış mı?

• @hulyarslan aile birlestirme kagidi, haklarinin falan yazdigi.

• @ufukadiyaman anladım. Vize basım aşamasında o şekilde yazması normal. Basılır basılmaz değişir merak etmeyin. Hayırlı olsun. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim

• @ufukadiyaman hayırlı olsun. çok kısa zaman içinde issued'e dönecek

• Arkadaslar suan issued oldu. Ayni gun icinde mi veriyorlar ptt ye acaba yoksa bir sonraki is gunu mu oluyor? Ben cankaya ptt den kendim alcam diye isaretledim..

• ben 7 aydır "Approved" şeklinde bekliyorum ne pasaportumu veriyorlar pasaportumda elçilikte nede bir haber veriyorlar unuttular sanırım.

• @ufukadiyaman postaya verildiği günün mesai saati bitiminde sms gelecek AIS'te kayıtlı olan cep telefonunuza, tahmini 17.30 civarında sms gelecektir. Yoğunluğa bağlı olarak postaya verilen gün değişebilir, bizim issued olduğunun akşamına postaya verilmişti. Tebrikler, hayırlı olsun...

• Günaydın. Biraz geç oldu kusura bakmayın. Salı günü pasaportumu konsolosluğa götürdüm. Çarşamba günü sabah ap perşembe sabah ise issued oldu ve pasaportumu aynı gün konsolosluk önünde saat 9'da teslim ettiler. 45 günlük vize basmışlar o yüzden ay sonuna uçak biletimi aldım kısmetse gidiyorum. Sürekli forumda aktif olcam, bu süreci benim gibi yaşayan olursa bilgim dahilinde cevaplayacağım. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

• @kutaykc hayırlı olsun yeni hayatınızda başarılar

• @ahmetyorulmaz teşekkürler

• Sevgili forum ailesi,
    9 Nisan tarihinde Viyana 'da yapmış olduğumuz mülakat sonrası AP ye kalmam ile devam eden süreç, 13 Haziran tarihinde vizemin basılması ile sonlandı.
    Dileğim hiçkimsenin AP sürecine girmeden vizesini alması. AP sürecimi , AP ye kalan arkadaşlara ışık olması açısından yazmak istiyorum

9 Nisan Viyana - mülakat / eşimin ve kızımın vizeleri onaylandı.
    11 Nisan - eşim ve kızım issued - ben refused
    12 Nisan - güncelleme
    15 Nisan - güncelleme
    4 Haziran - güncelleme
    5 Haziran - konsolosluk onay maili
    12 Haziran - konsolosluğa pasaportu bıraktıktan 2 saat sonra gelen mailde vizemin basılamadığını , ileri bir AP süreci gerektiğini belirttiler.Ne kadar süreceğini bilmiyorlardı.Kabus tekrar başlamıştı.Neyseki 24 saat geçmeden 13 Haziran sabahı vizemin gün içersinde basılacağı mailini aldım.Vize basılı pasaportum artık elimdeydi.

AP de bekleyen herkese bol sabırlar diliyorum.Umarım hepiniz tez vakitte vizelerinize kavuşursunuz.

** Ailemde yada ben de herhangi bir adli sicil kaydı vs bulunmamaktadır. Sıkca yurt dışı giriş çıkışlarım var.Name check mi nedir sorun hepiniz gibi bende neden AP ye kaldığımı bilmiyorum.

• gözünü aydın olsun stresli süreçi atlattınız hayırlı olsun

• bir şeyi merak ettim bu güncellemeler ne anlama geliyor

• @ahmetyorulmaz güncellemeler dosyanızın açıldığı anlamına geliyor.acilip işlem yapilmis olabilir,bir aşamayı geçmiş olabilirsiniz yada sadece açıp dosyanızı kapatmış olabilirler

• Bu belirttiğiniz güncellemeler CEAC üzerinden olanlar değil mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.8k

| | | |