DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ahmet-Furkan-Sorkun Ben dosya taşıma maillerimde bir kaç konsolosluğa bu şekilde gönderim yapmıştım. O konsolosluklardan olumsuzda olsa dönüş aldım her defasında. (Sonra başka bir konsolosluk dosyamı taşımayı kabul etti.) Denemekten zarar gelmez bence.

• Dosyasını taşımayı başaran fakat 32k üstü olan arkadaşlar için çok üzgünüm. Umarım seneye tekrar kazanırlar.

• Arkadaşlar cevaplar için topluca herkese teşekkürler denemeye devam ediyorum. Burada sürecimden bahsedeceğim ve aklıma gelen soruları anlayışınıza sığınarak soracağım. Herkese selamlar.

• Arkadaşlar Varşova bana KCC'ye yazmam gerektiğini söyledi ama biliyorum ki şu an KCC ile dosyanın ilgisi yok çünkü benim numaram Varşova'da current olmuş. Şimdi Varşova'ya nasıl yanıt vermeliyim konsolosluğu ikna edebilmek için. Doğrudan reddetmediler belki ikna edebilirim yardım ve yönlendirmeleriniz sayesinde. Çok teşekkürler.

• Herkese merhaba, az önce mail aldım, mail bekleyenler mailboxları bir kontrol etsin 😌 6 Eylül tarihinde Ankara’dan mülakat tarihi geldi, bekleyen herkes en kısa zamanda mülakat tarihi alır umarım 🫶🏼

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   lumos lumos 
  • ⭐⭐

@busradincer, içinde söyledi: DV2023 (2023 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese merhaba, az önce mail aldım, mail bekleyenler mailboxları bir kontrol etsin 😌 6 Eylül tarihinde Ankara’dan mülakat tarihi geldi, bekleyen herkes en kısa zamanda mülakat tarihi alır umarım 🫶🏼

Tebrikler, hayırlı olsun, büyük sevinç👏

• @busradincer Gözünüz aydın 👏

• @busradincer tebrikler, hayırlı olsun.

• Merhaba arkadaşlar, 32K CN üstü olan arkadaşlar için gerçekten çok üzüldüm. Seneye şansınız bol olsun.
    Ben dosya taşıma için bir çok ülkeye mail yönlendirdim ama hepsinin cevabı ikamet eden başvuru sahiplerinin göçmen vizesi başvurularını kabul ediyoruz oldu. Süreci merakla bekliyorum, inşallah her şey istediğimiz gibi olur

• @busradincer tebrikler umarım bekleyen herkese müjdeli haber gelir

• @busradincer Gözünüz aydın, hayırlı olsun 🙌

• Merhaba,

Vizeyi aldıktan sonra amerikayı girişi nasıl erteleyebiliyoruz? Eskiden forumda bununla ilgili bir işlem okumuştum fakat ismini unuttum ve şu an araştırmama rağmen bulamıyorum. Mesela üniversiteyi bitirmek bahanesiyle vizeyi aldıktan hemen sonra değil de 1-2 yıl sonra amerikaya yerleşmeyi nasıl isteyebiliyoruz, nereye başvurmamız gerekiyor?

Teşekkür ederim

• ⭐⭐

@BerkayHacımustafa Eger ilk attiginiz mail dogrudan konslosluk icinse dogru yoldasiniz. KCC'a degil, konsolsolugun mail adresine atmalisiniz, yogunluktan dolayi donus yapmiyor olabilirler.

Visa Navigator vize surecleri ile ilgili iletisim platformudur, arama yaparak detaylari bulabilirsiniz.

• @melikemim Hayir bana gelmedi, AOS yaptığım icin sanirim beni atladılar. Ds260 formunu actirmadim hic.

• @busradincer gözünüz aydın olsun 🎉

• şükürler olsun mülakat maili geldi, mülakat alamayan arkadaşlar adına da çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. 2 sorum var:
    1- exceldeki mülakat mail bilgilerini nasıl güncellerim.
    2- heyecandan ne yapacağımı unuttum 😃 şimdi ne yapmalıyım ?

• @repent Bildiğim kadarıyla öncelikle vizenin üzerindeki geçerlilik tarihine kadar ülkeye giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Re-entry-permit yapmanız gerekiyor. Detaylara bu başlıktan bakabilirsiniz.

• @busradincer Tebrikler 👏👏 Kolayca vizenizi almanızı dilerim.

• @MrDadas Tebrikler umarım tez zamanda vizenizi alırsınız. 👏 Öncelikle şöyle derin bir nefes alın ve mülakat almanın tadını çıkarın. 😀

1. Excel sayfasını açtıktan sonra değişiklik yapacağınız satırın üzerine tıklayın ve o satıra yorum yapın. Adminler yorumunuza göre değişikliliği yapacaktır.
    2. Mülakat için gerekli evrakları eksiksiz toplamaya başlayın. Herşeyi iki kez kontrol edin. Forumda bu konu ile ilgili sayısız bilgi var. Daha sonra da mülakat gününüze göre Unganlardan sağlık randevunuzu alın. Bütün süreci sakince adım adım takip edin. Tekrardan tebrikler. 🙋♂

• @MrDadas hayırlı olsun, mülakatınızda başarılar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

164

42.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.4k

| | | |