DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @northfield current olursa afrika gibi oluruz . kimin mülakata gidip gitmicegi bile belli olmaz . bi bakmıssın sen degil 39 bin gitmiş mülakata . sırayla degil karışık cagirirlar

• Harika bir bencillik ya current ortalık karıştırır, sırayla değil karışık çağırırlar.20 binlerin bizden daha fazla zafere yakın olduğunu görüyoruz.Ama 30 binlerdeki insanlarda aynı heyecanı taşıyorlar.Sürekli 25 27 28 binde bitecek dediğinizde neler yaşanıyor ne depremler oluyor bilemezsiniz.Herkesin hakkında hayırlısını diliyorum.

• @discordiaa current karısıklık yaratır onun yerine 38 bin açıklansın sırayla cagirsinlar diye anlaşılır düşünmüştüm bencillik olarak anlaşılmış :))

• Aynen yani yine kimi neyle itham ediyorsun 🙂 buradaki en yuksek sayiya gelsin demisim gerisini okumadin herhalde. Cok saldirgan tavirlarin var ve yersiz. Alinicak yer ariyorsun ve gereksiz.

• Ayrica surekli kendi kafamiza gore degil oturup hesaplar kitaplar yaparak su rakamda biterse su siralara gelir diyoruz. Bunu bunyen kaldirmadigi halde neden bir kac gunde bir girip bakip moralini bozuyorsun. Bir kendinin degil beni de itham ederek benim de moralimi bozuyorsun.

• curent olduğunda da sırayla çağırmıyorlar mı?

• işte bunlar hep dış mihrakların oyunu 🙂

• Burada 20binli rakamlar surekli yorum yapiyor gordugum kadariyla bir kac gundur. Bu da genel bir irite birakabilir forum uyeleri arasinda. Bakin bilemiyorum sadece bir tahmin. Ama ben sahsim Adina yorumumdan da okuyucaginiz uzere, burada iki lafi paylastigim hicbir arkadasimin uzulmesini gidememesini istemiyorum. Bunu anlayabilenlere tesekkurler. Daha 2 gun once yazdim biseyleri kisisel alip alip kisileri itham etmesek diye ben itham edilmedigim halde.. (Cunku burdan sahit olmak bile uzuyor) bugun benim basima geliyor. En yuksek rakamimiz neyse ona gelsin cut off diyorum yeniden, ben de 30binliler kadar stres ve uzuntuyle bekliyorum;umut etmeye calisiyorum. Ama 25binlerde biter diyene de alinmiyorum ayni tepkiyi beklemesem de lutfen ricam en azindan yorumun tamamini okuyup daha sonra fikirlerinizi paylasin en azindan. Gunumuz televizyon kanallari gibi, sadece istediginiz kismi nakletmenize ragmen, donup isin aslina bakanlar ve muhakeme yetenegi olanlar zaten orada sadece "current olmasin" yazisini okumaz

• @select hayır .. http://britsimonsays.com/scheduling-concerns-in-af-region-for-dv2018/ bu yazıyı okuyabilir inanmayan arkadaslar ..hatta currente ragmen afrikanın yarısı mülakata dahi gidemicek

• @jade bence vizeyi almış olmanın bir şımarıklığı var . ondan dolayı bu saldırgan ve enteresan tavırlar . biz buraya yeni gelmedik 10 aydır burada bulunuyoruz ve vize almama ihtimalimiz hala sürüyor . 30 + lar gidemesin diyecek karakterde kişilikte insanlar degiliz bilen biliyor zaten bizleri takma :)))

• Madem herkesi mulakata cagiramicaklar neden current verdiler

• E bi kendinize gelin bence vizeyi almış olmasaydım da bunları yazardım.Bi sakin ya. Kim kime saldırıyor anlamadım suan? Arkadaşım hepinize sıra gelsin gidin.

• @metert degil mi bu da bir soru idi. Ama AFtakilerin gozunun yasina bakmadilar maalesef. Ben bu rakamlari daha once de yazdim yine yaziyorum yaklasik 6000 mulakat beklentisi olabileceklerden sadece 2200 civari agustosa verilebildi yogunluktan dolayi. muhtemelen 4000 kadar mulakat bekleyen var. Bir yandan AF50000 deki bir kameronlu mulakata girerken agustosta bir baska arkadas sormus brite ya benim numaram 28000 ben de kameronluyum neden beni onceden cagirmadilar, numaram cok daha dusuk. Brit ve digger bu isi yillardir takip edenler, siranin neye gore geldigi bilinmemekle birlikte bu DS260 I doldurma zamani ile alakali olabilir ama bunda da bir kesinlik maalesef yok demekte.Bu durumu daha net bilen biri var ise ve fikirlerini paylasirsa harika olur.
    Bir yandan ankarada sadece biz girmiyoruz mulakata, basta Iran olmak uzere bir kac ulkede burayi tercih ediyor. Bu da yogunluk yaratir. Yine de bilemem Ankaranin kapasitesini ve bu konuda net bisey soyleyemen basta dedigim gibi Current ortaligi karistirabilir, Ankara bundan ne kadar etkilenir bilmiyorum.
    Currentta bir ihtimal tabiki geliyorsa oyle gelsin, yeter ki gelsin ve evet dusuk rakamlarda kalirsa AF current ihtimal 🙂

Ama yine de en iyi dilek bence benimki 🙂 numarasi en yuksek forum uyesi de mukalata cagirilacak sekilde cut off olsun dedim 🙂

Bakip gorucez hep birlikte arkadaslar. bizimkisi dogmamis bebege don bicmek eskilerin tabiriyle. Herseyin hayirlisi.

• Temmuz ayı içinde EU.da 21 893 nolu case issued olmuş artık . Demek ki, 20 301 - 21 900 aralığında da insanları karışık çağırıyormuşlar görüşe , küçük ve ya büyük case number fark etmeden

• Iran banlanmisti

• @azeusa evet benim de bildigim kadariyla cut offlar icinde de numaralar random cagiriliyor.

• @metert banlandi aylar aylar once.. ama hala dilerlerse gorusme alabiliyorlar, saglam bir gerekceleri olabiliyor bu karta ihtiyac duyduklarina dair ya da cifte vatandasliklari olabiliyor vs... hala iranlilar da mulakata siralari geldiginde cagiriliyor ve isterlerse gidebiliyorlar. Yanlis mi biliyorum sayin gerikalan forum uyeleri ?

• @jade hayır. Banlanan ülkelerden olanlara randevu gitmiyor artık

• AF ve AS deki current durumu şundan kaynakli olabilir. Biz nasilsa current etsekte bu bolgeler kotalarini dahi asamayacaklar.

Ozellikle AF de bazi konsolosluklarin gorusmeleri yetistiremediklerinde soz ediyorlar. En azindan yetistirebilen konsolosluklar ile verebilecegimiz kadar vize vermeye calisalim diyerek current etmis olabilirler diye dusunuyorum.

• @azeusa çifte vatandaş olanlara gidiyor arkadaslar . mesela hem iran hem türkiye vatandası ise veya atıyorum hem iran hem azerbaycan vatandasıysa

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |