Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ghost teşekkürler

• @gucarslan Çok teşekkürler Gürcan hocam. Darısı bekleyen tüm arkadaşlarımızın başına. Umarım herkes sorunsuz bir şekilde mülakatlarını alırlar ve hayallerine yürürler. Kendi adıma vizeyi aldım artık ardıma bakmam değil, elimden geldiğince burada yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Selamlar.

• @crazycells Merhaba 5 Ağustosta mulakata girdim ve eksik evrak istendi. Onu pasaportla birlikte yolladim fakat mulakat sirasinda verilen eksik evrak formunuda birlikte yollamam gerekiyormuş. Onu bilmedigimden yollamadim. Şuan ne yapmalıyım? Mail ile aciklama yazarak tarayıp gondersem o formu veya aisten eksik evrak kaydı oluşturup ptt ile gondersem veya ikisini birliktemi yapsam ne yapsam bilememedim. Benzer tecrubesi olan varsa fikir verirseniz çok menun olurum.

• ⭐⭐⭐

@genchariaci Vizeniz hayırlı olsun, en güzel şekilde hem oğlunuz hem de kendiniz için neticelendirdiniz süreci.

Yeni hayatınız size huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle.

• ⭐⭐⭐

@Nilena Tebrikler, vizeleriniz tüm ailenize hayırlı olsun. İnşallah yeni hayatınızda size, eşinize ve çocuğunuza bol şans dilerim.

Darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah.

• Mulakat sirasinda odenen $330i bir amerikan bankasinin debit cardi ile odeyebilir miyiz?

• ⭐⭐⭐

@stafilokok Götüren de var, götürmeyen de. Ancak aşılarda son karar Unganlar'ın. Kendileri aşı kartında olsa da emin olmak adına aşıları tekrardan yapabiliyorlar. Yalnızca bebeklerde aşı kartını daha fazla önemsiyorlar.

• ⭐⭐⭐

@ahmetcpaos kartla cekimlerde sorun yasayanlar olmus. Siz yine de her ihtimale karsi nakit de goturun, karttan cekemezlerse nakit verirsiniz.

• @keysnambır Tesekkurler cevap icin, o sekilde yapayim ben de o halde.

• Unganlar'da ve düzen laboratuvarında nakit dolar ile ödeme yapılabiliyor mu acaba? yoksa TL mi olmalı?

• Banned

Vize alan herkesi tebrik ederim. Yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @Sono amin inşallah bekleyen herkes vizesini alsın. Dilekleriniz için de teşekkür ederim.

• @Sono tesekkur ederim

• @srhnkskn hangi evrak eksikti ?

• @dolcepts ceza aldığım kanun maddesini istediler tercumeli olarak ama yanına verdikleri formu koymamisim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Layla tebrikler, bundan sonraki surecte bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Serkantepe, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Serkantepe, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@cansuselcan, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

@Serkantepe Benim tek umudum sizsiniz açıkçası be4nim de hesabımda 9800 dolar var inş red yemem amin

Kendinizi güzel ifade edin gerisi boş bence ki bu tutarla çok rahat alırsınız (:

gecmis olsun 🙂 bir seyi deneyimledikten sonra kendisini o isin uzmani sanma hastaligina yakalanmissiniz... Turkler arasinda siklikla gorunen bir hastalik...

Ne gibi bir alakası var bilmiyorum bu durumla. İnsanlara ekonomik duruma göre olmayacağını söylemek ki bana hep kazanamayacağım söylendi (15 bin dolar altı olursa) burası dahil heryerde olumsuz etkilendim açıkçası. Öyle ya da böyle hep diyorum sebebi nedendir bilmiyorum diye insanlara biraz umut veriyor olmak hastalık mı sizce?

10 yildan uzun bir suredir vize sureclerini takip ediyorum, bugune kadar hickimseye vizenizi "cok rahat alirsiniz" diyemedim... sadece ve sadece dosyayi inceleyen konsolosun verebilecegi bu karari siz neye dayanarak verdiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@genchariaci tebrikler, bundan sonraki surecte bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@godzilla1923, içinde söyledi: DV2021 Mulakat Deneyimleri

asyalı hanımefendi kücük kızımın parmak izini unuttugu için yarın tekrar gidip ankara parmak izi vermeye gidicem..cocukla giden arkadaşlar dikkat etsin cocukları içinde parmak izi vermeleri gerek...

konsoloslar Amerikali 🙂 uzakdogu kokenli Amerikali... Asyali degiller 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Nilena hayirli olsun , bundan sonraki surecte bol sanslar.

AP kisa surede issued'a donusecektir, problem yok 👍

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.9k

| | | |