DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

IR-1/CR-1 süreci ve mülakat deneyimleri (ABD vatandaşı ile evlenip Türkiye'de Green Card almak)

• Arkadaşlar en son ocak ya da şubatta onay alip mülakat tarihi gelen var mi acaba

• arkadaşlar benim her platformda gördüğüm ama cevabı hep farklı farklı aldığım o sorunu ben de gündeme getirmek istiyorum, vukuatlı nüfus kayıt örneği. e devletten alırken aileyi mi yoksa nüfus aileyi mi seçeceğiz? bir de dün bir kişi arkalı önlü iki sayfa olan vukuatlı nüfus kayıt örneği dedi ama inanın böyle bir evrağı hiçbir yerde bulamadım. teşekkürler

• @sılakut merhaba hocam takip ettim kadarıyla bir arkadaş aldı oda 2023 te dq olmuş, bu yıl şubat ayındakiler dq olanlar onay bekliyor ve kimse hala alamadı,

Birde arkadaşlar lütfen künyenize ayarlar kısmından girip tamamlarsanız herkese yararlı olacak kimin ne zaman başvuru dq vs tarilerini görebiliriz

• @salimekoken surecinizi imzaniza tasirsaniz daha hızlı ve net cevaplar alırsiniz. Aynı zamanda diğer başvuru sahipleriyle birbirinize fikir vermisde olursunuz sürecin zamani konusunda.
    Vukuatlı nüfus kayıt örneği en kapsamlı olani almalısınız.

• @duygusen merhaba, mülakata kadar iptal olmuyor ama mülakat günü iptal ediyorlar.

• @salimekoken Bu adresten formu doldurup, değiştirmek istediğiniz şeyleri yazıp yollayabilirsiniz. https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/ask-nvc.html

Ama daha önce de denildiği gibi Adana, Ankara bir sorun olmayacaktır.

• @ecom evet yazacagim ben de en kisa zamanda. yani nufus aile olani mi alacagim? cunku ben hem aileye hem de nufus aileye baktim ama her iki evrakta tamamen ayni gorunuyor e-devlette

• @daphne teşekkürler

• @sılakut Şubat başı DQ olduk, beklemedeyiz. Henüz bir haber yok.

• @beyza890 merhaba vize başvuru tarihleriniz doğru mu acaba? yanı cr-1 diye başlayıp gelen infolar. 07.06.2023 de mi başvurdunuz?

• @MnAtac3106 merhaba genele göre epey hızlı sonuç almışsınız. özel bir durumunuz mu vardı yoksa bu çok random bir olay mı?

• Arkadaşlar merhaba, öncelikle sürecimizi avukat yönettiği için terimlere çok hakim değilim. Benden başka bu ara mülakat maili alan olmadı sanırım herkes merak ediyor o yüzden yazmak istedim. 31 ocakta dq olmuştum bana 10 mayısta mail geldi, 25 haziran için.

• @ykz Bizimki şubat başı, 1 Şubat çocuklar, 6 şubat ben ayrı ayrı DQ olduk. Beklemedeyiz, muhtemelen sıra bizde sizden sonra. Yani işallah öyledir 😄

• @ykz Şimdiden hayırlı olsun.

• Yaprak kımıldamıyor 🙂

• @Zehra-Cho aynen acaba ayda bir kez mi randevu veriyorlar böyle beklemek insanı darlıyor, ağustostan önce randevu almam gerekiyor birden fazla mail yolladım ama hiç bir dönüşte yapmadılar nasıl işliyor bu sistem çok garip insan haklarına aykırı

• @Onur-Karaca Aynı tarih DQ’yiz. Nasıl bir işleyiş olduğunu kimse çözemiyor. Bu ay geldi geldi gelmedi bu iş Eylül’e sarkar.

• Önceden dq olduktan sonra 3 ay içinde randevuya girebiliyordun şimdi o da hayal galiba haziran geldi:/ şubatta dq olanlara daha randevu maili bile atılmamış 😞

• valla siradayiz bende bekliyorum hala 😞 umarim haziranda verilecek randevularda bize de sira gelir.

• @Hsndlr hocam genelde Ocakta dq olanlar aldılar randevuları sanırım sizin ki 4 Ocak olmasına rağmen kalmış sanırım?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

31

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |