DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

"ABD'nin Teksas eyaletinde, kiliseye giren bir kişi ibadet eden insanlara ateş açtı. Son dakika habere göre, yerel kaynaklar, saldırıda 16 kişinin öldüğünü iddia ederken, ölenlerin arasında 2 yaşında bir çocuğun da bulunduğu söyleniyor. Saldırı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. "

Kaynak: mynet

• ⭐⭐⭐⭐⭐

kotu haberler son zamanlarda azalmak bilmedi... umarim olu sayisi artmaz ve faili hemen yakalanir.

• ⭐⭐

Kendi ailesinde katletmiş.

• ⭐⭐

@crazycells faili ölü ele geçirilmiş

• daha belli değil ama saldırgan birde greencard'lı çıkarsa hiç şaşmam 😉

• Ben amerikaya gelmeye niyetlendim olanlara bak ya. Vize başvurusu kaldırıldı , green card hakkında yasa tasarısı başlatılacak... Dostlarım benim amerikada evim ve işim hazır ve gerçekten istanbulda kazandığım maaşın gerçek anlamı ile 10 katını amerikada kazanacağım. Bilen bilir bu psikolojiyi .... Kaçak olarak 1-2 ay çalışmak istiyorum çalışmakta sayılmaz tam anlamıyla yardım edeceğim karşılığında bana bi miktar para verecekler :))) Binali yıldırım son olaylar hakkında yarın amerikaya gelecek . Sizce vize krizi ne zaman eskiye döner ?

• Texas San Antonio daki saldırıyı düzenleyen 26 yaşında bir Amerikalı.İnsan hayatına kıymanın dini,dili,ırkı olmaz.Konu ile ilgili Amerika da neler konuşulacak bakalım.

• Fail greencardlı çıkmazsa Trump aynı / benzer bir tepki verecekmi asıl ben onu merak ediyorum.

• ⭐⭐

Saldirgan daha önce hava kuvvetlerinde de yer almış bir Amerikan çıktı. Aracında ölü ele geçirilmiş. Evli ve 1 çocuk babasiymis.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |