Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti #herşeygüzeloldu siz ne düşünüyorsunuz sonuç hakkında ?

• ⭐⭐

Hersey güzel oldu!

• ⭐⭐⭐⭐

evde annemlerde aynen böyle oynuyor 😃 @HockeyUmpire2

• ⭐⭐⭐

Bükülemeyen el sanırsam öptürüldü.

• ⭐⭐ Yasaklı

Hayırlı ugurlu olsun Ekrem abiye ve Istanbullulara. Bişüler oldu kesinlihle anlayamadıh ama büşüler oldu bu halka ve dogru yola girmeye basladılar 60 yıl sonra

• Malumun bir kez daha ilanı oldu. Bundan sonrası daha iyi olur ümit ediyorum ki.

• Depresyona girmis bir toplumun tekrar yuzu gulmeye basladi. Bekir Coskun'un yeni yazisini bekliyorum daha cikmadi. Sanirim dun aksamdan beri sevincten agliyordur. Secimden once asagida ki yazisini yazmisti.

Burası bir kıyı kasabası…
    Ayvalık ve Cunda…
    Yazlıklar boşaldı…
    Sonbaharda tatilcilerin dönüşündeki gibi, kepenkler kapatıldı…
    Cumhuriyete sahip çıkanlar İstanbul'a oylarını kullanmaya… Yaşam alanlarına, havalarına, sokaklarına, ağaçlarına, kuşlarına, şehirlerine sahip çıkmak üzere yola çıktılar…
    (Devami icin)

• Ekrem İmamoğlu ülkemizde görmeyi özlediğimiz bir siyasi. Birçoklarımızın hasretle beklediği siyaseti yapıyor. Birleştirici, umut vaad edici söylemleri, makam ve mevki sahibi olunca halktan kopan ve yukardan bakan değil aksine halk ile iç içe ve samimi tavırlarıyla iktadar seçmenini dahi etkilemeyi başardı. Bu seçimler kendisine bambaşka bir kulvar açtı aslında. Başkanlığı döneminde ki tutum ve tavrı söylemleriyle uyuşursa ki ben öyle olacağını düşünüyorum, ilerleryen yıllarda bambaşka makamlar da kendisini göreceğimiz kesin. Ben istedim olduculuktan çıkıp yıllardır anormal olan ülkemiz gündeminin ilerleyen yıllarda normalleşebileceğine dair büyük bir umut yeşertti insanların içinde. İnşallah güzel günler göreceğiz hep birlikte...

• Bir de şu var . başvuruların yüzdesel çoğunluğu İstanbul olduğu için acaba diyorum bir kısım vazgeçen olur mu ? Şansımız daha da artar mı acaba 🙂

Benzer Başlıklar

• 57
  • 1137
  • 3
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |