Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000, içinde söyledi: Yurtdışında yaşayan Türkler Türkiye'deki seçimlerde nasıl oy kullanabilir?

Yurt dışı seçmenin oylarını kullanması için gümrük kapılarında açılan sandık sayısı azaltılmış. Sabiha Gökçen Hava limanında normalde 6 giriş ve 6 çıkışta toplam 12 sandık olmasi gerekirken Girişte sadece 1 adet sandık açıktı. Önce 2 sandık açılmıştı. Daha sonra bu sandık teke düştü. Bu sebeple uzun uzun kuyruklar oluştu. Bir kisim secmen oyunu kullanamadi. Lütfen yetkilileri uyaralım.

sayin @redsat2000 bu konuda sorun yasayan kisiyi Yurter Bey'e yonlendirir misiniz?

https://twitter.com/YurterOzcan

Kendisi YSK'daki parti temsilcisine ulasip sikayeti bildirmeli.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells Bu duruma şahit olan benim . Kullanmadan gidenler Şu an uçakta yada yaşadıkları ülkeye vardılar. Durumu CHP üyesi olduğum için Merkeze ilettim. Twitter ve sosyal medyadan paylaştım. Yurt dışında olan yeşil kart form ailem aksaklık varsa bu kanaldan paylaşalım .

• Biz de ailecek houstonda oy kullandik. Dallastan arabamizla gittik . Bu sefer sadece iki aday oldugu icin oy kullanma cok daha kisa surdu onumuzde 100 kisilik bir sira olmasina ragmen. 40-50 dk icerisinde oyumuzu kullanmis olduk. Ilk raundda nerdeyse 2.5 saat beklemistik sirada. Vatanimiz, milletimiz icin hayirlisi olsun.

• ⭐⭐⭐⭐

Benzer Başlıklar

• 235
  • 1
  • 12
  • 57
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |