Üyelik oluşturma, şifre hatırlatma veya foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2020 Talihlileri DV2020 Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Amerika'da bulunan müzeler

• Amerikada yaşayan arkadaşlardan ricam gittikleri müzeler hakkında bilgi vermeleri 😀 Ben en çok Newyorktaki Doğa tarihi müzesini merak ediyorum

• Houston'daki ''The Museum of Fine Arts'' ile ''Museum of Natural Science'' müzelerini gezdim. Perşembe günleri saat 14-17 arası ücretsiz gezilebiliyor. Her iki müze de görülmeye değer. Ama Avrupa'daki veya ABD'denin diğer şehirlerindeki dev ihtişamlı müzeleri görmeye alışkın bireyler için müze içerikleri biraz yavan kalabilir.

• American Museum of Natural History'i gezdim. İyice gezmek istiyorsanız, kesinlikle bütün gününüzü ayırmanız gereken bir müze. İçerisinde gerçek dinozor iskeleti bile var. Pek çok nesli tükenmiş hayvanın gerçek boyutlarda, gerçek veya imitasyon iskeleti var. Uzayla ilgili bölüm var, her şeyden var yani.

Normal giriş ücreti 20-30 dolar falan ama aklınızda olsun pay what you wish seçeneği var New York'taki pek çok yerde, internette listesini bulabilirsiniz, hatta şurada listesi var güncel midir bilmiyorum. Ben 2 dolar ödemek istiyorum dedim ve öyle girdim.

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

34

4473
Kullanıcı

1553
Başlık

67635
Ana Sayfa | Forum Kullanımı | Künye | İletişim

© 2019 Yesilkart Forum - All rights reserved