Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @handuş Şu linki inceleyebilirsiniz, ben gerçek adres göstermek için aylık 9.99$ olan planı yaklaşık 1 yıl kullandım, hiç bir problem çıkmadı, memnun kaldığımı söyleyebilirim. Size bir zarf veya kargo geldiğinde hesabınıza tarayıp yada fotoğraflayıp koyuyorlar. Siz zarfı açıp içindekini taratabilir, çöpe atılmasını isteyebilir, yada gelen bir kargoyu bulunduğunuz adrese gönderilmesini isteyebilirsiniz. Kargo seçeneklerine göre ücreti siz ödüyorsunuz. Taratma, mail yönlendirme gibi işlemlerde aylık hakkınızın üstüne çıktığınızda onların da ufak tefek ücretleri var, siteyi incelerseniz güncel fiyatları, şartları görürsünüz.

• Bir avantajı da şu istediğiniz eyaletten sitede kayıtlı bulunan adreslerden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ben Amerikada kurduğum LLC için Wyoming den bir adres seçmiştim.

• Linki unutmuşum 🙂
    https://ipostal1.com/

• Yasaklı

@DonTurcos Merhabalar, oncelikle yanitiniz icin tesekkur ederim, linki paylastim yazmissiniz ama linki göremedim, yeniden link birakabilir misiniz? tesekkur ederim

• Yasaklı

@DonTurcos Bu mesajinizi yeni gordum:) coook tesekkur ederim gercekten cok yardimci oldunuz...

• ⭐⭐

Posta Adresi

Bu değişikliği yapmadığımız için kredi kartı adrese gelmedi. BofA müşteri hizmetlerini aradık, üretilen kartı iptal edip yeni bir kart basarak 1 günde Fedex ile gönderdiler.

Bundan sonra gelecek postalar için hemen adres bildirimi yaptık.

Sayın @crazycells Foruma ve size bir kez daha sonsuz teşekkürler🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |