DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos aynı ss numarsını almak cok sacma degil mi bulan birisi benim ssnimi herhangi bi sekilde kullanabilir somucta

• @eray26 EVET

• ⭐⭐⭐

@diana-kate onun için Lumos hanım kimlik hırsızlığından şüpheleniyorsanı ilgili linkteki işlemleri takip edin diye belirtti zaten

• Merhaba.SSN numaram elime ulaştı fakat ne elektrik provider ne Telefon hattı alırken bu numaramı verdiğimde onay alamıyorum. Kredi skorum oluşmadığı için olabilir mi?

• ⭐⭐⭐

@Rizamrs onla bir alakası olmaması lazım kredi skorunuz yok diye elektrik açtıramamak saçma olur. Gelen SSN kartındaki kişisel bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun

• @Movistar74 benimde tam 11.gunde elime ulasti

• Amerika'ya gitmeden önce SSN başvurusu yapabiliyor muyuz acaba

• @mervey DS-260 formunda SSN istediginizi belirttiniz mi? Ulkeye ilk giris yaptiktan sonra LPR statusunu alacaginiz icin, o zaman SSN alabiliyorsunuz.

• @datanist Evet belirttim. Hızlı olması adına gitmeden önce başvurulma durumunu merak ettim

• @mervey SSN isteginizi belirttiyseniz, sizin adiniza hazirlanip kart gonderilecektir. Kart gelmeden numarayi ogrenmek istiyorum derseniz, giris yapiktan 3-4 is gunu sonrasinda SSA ofisine gidip numaranizi sorabilirsiniz. Ancak, bunu yapan bazi kisiler icin gorevli tekrar basvuru yapmis ve numaranin gelmesinde gecikme olmustu. Buna dikkat etmenizi oneririm.

• @datanist Bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum. Peki kartın gelmesi ne kadar süre alıyor biliyor musunuz?

• @mervey Rica ederim. Paylasilan deneyimlere gore genelde 7-10 gun surdugu soylenebilir.

• @mervey Acele etmenize gerek yok. Giriş yaptıktan sonra maksimum 2 hafta içerisinde adresinize gelir. Kartınız da 45 gün içinde gelir.

Benzer Başlıklar

• 12
  • 2
  • 1
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |