Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar selamlar
    Formu doldurduğumda submit e tıkladığım zaman direk site off duruma geçip bağlantı sorunu diyor.tüm tarayıcılarda denedim aynı sorun internet baglantimda da sorun yok.Yardimci olursanız sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@murat92 Green card site bağlantı sorunu içinde söyledi:

Arkadaşlar selamlar
    Formu doldurduğumda submit e tıkladığım zaman direk site off duruma geçip bağlantı sorunu diyor.tüm tarayıcılarda denedim aynı sorun internet baglantimda da sorun yok.Yardimci olursanız sevinirim.

sorunuzu su konuda sorabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/222/ücretsiz-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır/

• @murat92 Server çok yüklü. Haddinden fazla müracaat var. Bizde de durum aynı. Bu yıl rekor kırılacak sanırım.

• bende aynı hatayı alıyorum formu doldurduktan sonra..Tarayıcadan sürekli geri yaparak tekrar continue diyorum..baya bi denedikten sonra kendi kaydımı yaptım...şimdi eşim için deniyorum aynı şekilde..aklıma takılan foto veya diğer bilgiler bu şekilde geri ileri yaptığımda gitmiyor gibi görünüyor ama emin olamadım ?

• Galiba herkes son hafta kayıt olalım totemi yaptı. 🙂 Çok fazla talepden kaynaklı büyük ihtimalle. Umarım herkes sorunsuz kaydını yapar.

• Kimi zaman Internet Explorer üzerinden başvuru yapmak daha hızlı sonuç veriyor.

• umarım bi problem olmaz..

• Dünden beri,sabah erken,öğlen ikindin gün içi,gün sonu,akşam,gece,gece yarısı,sabaha karşı,değişik browserlerden,VPN li,VPN siz vs. derken 120 den fazla deneme yaptım ama nafile,bir türlü kayıt ı sonlandıramadım.2.sayfadan 3.sayfaya bir türlü geçiş yapamadım.
    Artık şevkim kırıldı,sanırım Amerika bana özel gıcıklık yapıyor almayacak beni :=)
    işin şakası, Eşimle beraber ne kadar çok ama çok istesekte sanırım bize nasip değil.olmayacak..
    İşin çözümünü bulan lütfen yazsın.tşk

• Dördüncü denememde aldı, bilginize..

• Ben Eşim ve kendi adıma başvuru yapmıştım, benim başvurumu 2-3 seferde aldı fakat eşimin başvurusunu 4 günde tamamlayabildim, günde en az 10 sefer başvurmuşumdur ve 4. günde başvuru onayını ancak alabildim.

• 20 DEFA DENEDIM YINE OLMADI HEM TELEFON HEMDE BILGISAYARDAN DENIYORUM YINE OLMUYOR MORALIM SIFIIIIR YA

• @cahit4 chrome kullanıyorsanız olmaz,opera ile deneyin birde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cahit4 antivirüs kapatın

• MERHABA ARKADAŞLAR
    Siteyi misafir olarak takip ediyordum ve ben de üyelik sorunu yaşıyordum. Bu sorunu çözdükten sonra üye olup size nasıl çözdüğümü anlatmak istedim.
    Aynı sorunu 3 hafta önce de yaşamıştım ama bir sonraki sayfaya geçmeyi başardığımda eşimin fotoğrafını da istediğini gördüm ve bugüne kadar başvuruyu erteledim, nihayet dün eşime de fotoğraf çektirdim ve bugün başvuruyu yaptım.
    Kullandığım browser: Chrome
    İlk olarak chrome ayarlarından geçmişi ve tüm çerezleri silin ve malum çekiliş sayfasına girin.
    Öncelikle ilk sayfada kendi bilgilerimizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra (burada sinirlenip tekrar doldururken hata yapmamaya özen gösterin) aşağıdaki devam tuşuna basıyoruz. Karşımıza çıkan bağlantı hatası sayfasını görünce browser'ınızdan geri tuşuna basıyoruz. Doldurduğunuz sayfa yeniden dolu vaziyette geri gelecek ama siz yine de fotoğrafınız yerinde duruyor mu bilgileriniz eksiksiz mi diye yeniden kontrol edin. Yeniden devam tuşuna basıyoruz ve hata sayfası geldikçe bu işlemi tekrarlıyoruz. Merak etmeyin mutlaka olacaktır.
    Eşiniz varsa onun da bilglierini gireceğiniz sayfaya nihayet ulaşacaksınız ve onun da bilgilerini girdikten sonra devam tuşuna basıyorsunuz.
    Muhtemelen bu sayfada da bağlantı hatası sayfası çıkacak ama siz yine aynı şekilde browserdan geri tuşuna basıp sayfadaki bilgileri kontrol ettikten sonra devam tuşuna basın.
    Bu şekilde onay sayfasına ulaşacak ve tüm bilgilerin doğruluğunu onayladıktan sonra DV-2021 Submission Confirmation: Entry Received sayfasını göreceksiniz.

Umarım işinize yarar. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

• MERHABA ARKADAŞLAR
    Siteyi misafir olarak takip ediyordum ve ben de üyelik sorunu yaşıyordum. Bu sorunu çözdükten sonra üye olup size nasıl çözdüğümü anlatmak istedim.
    Aynı sorunu 3 hafta önce de yaşamıştım ama bir sonraki sayfaya geçmeyi başardığımda eşimin fotoğrafını da istediğini gördüm ve bugüne kadar başvuruyu erteledim, nihayet dün eşime de fotoğraf çektirdim ve bugün başvuruyu yaptım.
    Kullandığım browser: Chrome
    İlk olarak chrome ayarlarından geçmişi ve tüm çerezleri silin ve malum çekiliş sayfasına girin.
    Öncelikle ilk sayfada kendi bilgilerimizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra (burada sinirlenip tekrar doldururken hata yapmamaya özen gösterin) aşağıdaki devam tuşuna basıyoruz. Karşımıza çıkan bağlantı hatası sayfasını görünce browser'ınızdan geri tuşuna basıyoruz. Doldurduğunuz sayfa yeniden dolu vaziyette geri gelecek ama siz yine de fotoğrafınız yerinde duruyor mu bilgileriniz eksiksiz mi diye yeniden kontrol edin. Yeniden devam tuşuna basıyoruz ve hata sayfası geldikçe bu işlemi tekrarlıyoruz. Merak etmeyin mutlaka olacaktır.
    Eşiniz varsa onun da bilglierini gireceğiniz sayfaya nihayet ulaşacaksınız ve onun da bilgilerini girdikten sonra devam tuşuna basıyorsunuz.
    Muhtemelen bu sayfada da bağlantı hatası sayfası çıkacak ama siz yine aynı şekilde browserdan geri tuşuna basıp sayfadaki bilgileri kontrol ettikten sonra devam tuşuna basın.
    Bu şekilde onay sayfasına ulaşacak ve tüm bilgilerin doğruluğunu onayladıktan sonra DV-2021 Submission Confirmation: Entry Received sayfasını göreceksiniz.

Umarım işinize yarar. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

• @DonTurcos denedim yine ayni sonuc ve mozilla puffing vpn de denedim

• @ayvalik10 kapattim yine olmadi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cahit4 hangi hatayı veriyor

• @ayvalik10 siteye ulasilamiyor

• Yoğunluktan dolayı hata veriyor sistem!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |