Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mertturkkan herkese hemen gelecek diye bir şey yok çünkü sizin numaranız daha current olmadı siz numaranız current olana kadar bekleyin insanlar hep kesinmiş gibi yazdıkları için sizin gibiler telaş yapıyor. Numaranız current olmına rağmen hala gelmedi ise ozaman kcc mail atarız bu arada bahsettiğim zaman mayısı bulacak. 3–6 hafta içinde kesin geklecek diye sakın kendinizi şartlandırmayın

• Merhabalar, sormak istediğim bir şey var. numaram Aralık ayı için current oldu fakat mülakat tarihi ile ilgili henüz bir mail almadım. Önümüzdeki hafta da askere gideceğim. Mülakat tarihi belirlenmesi ile ilgili bilgilendirirseniz çok mutlu olurum:) @ayvalik10 @crazycells @Muhtaradana

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhammed-Eyüp-Yavuz daha açıklanmadı ki bülten nerden biliyon current olduğunu

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz
    Case numaranız 8600 ün altında sanırım
    Size daha net ve doğru bilgi verebilmek için⬇⬇⬇

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

• Aralık ayı içerisinde 8600'e kadar current olduğunu gördüm Bulletin'de, umarım doğru görmüşümdür.
    Evet Numaram 8600'ün altında:) Açıkçası birçok kere imzamı oluşturmaya çalıştım ama hep hata verdi, tekrar deniyorum, umarım bu sefer olur:) @Muhtaradana

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz kendi profilinize girip sağ üstteki 3 noktaya basın, sonrasında düzenle, atlara doğu imza kutucuğunu göreceksiniz, bu kısma bu ⬇️metni kopyalayıp yapıştırıp, ilgili kısımlara kendi bilgilerinizi yazıp kaydedin
    Dosya Numarasi: 2020EUXXXXX
    DS-260 Gonderimi: gg/aa/yyyy
    KCC Evrak Istegi: gg/aa/yyyy
    KCC Evrak Onayi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: (ornek: Mayis 2020)

• @Muhtaradana kullanıcı adımın çok uzun olduğuna dair hata verip onaylamıyor maalesef:(

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz anladım sayın @crazycells bu işlemi çözecektir

• @Muhtaradana Ben yine de buradan paylaşabilirim imza kısmını.

Dosya Numarasi: 2020EU8XXX
    DS-260 Gonderimi: 16/05/2019
    KCC Evrak Istegi: 10/10/2019
    KCC Evrak Onayi: 12/10/2019
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz biz Manuel olarak devam edelim,
    evrak talep emaili ne zaman geldi
    Siz ne zaman gönderdiniz
    Hangi tarihte evraklarınızın onaylandığına dair "congratulations records indicate" emailini aldınız yada aldınız

• @Muhtaradana 23 Eylül'de evrak maili gelmiş ve 10 Ekim'de evraklarımı göndermişim ve 12 Ekim'de de "Congratulations! Our records indicate that you have submitted all required documentation to the Kentucky Consular Center and are ready to be scheduled for an interview when your case number becomes current. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing." maili gelmiş hocam.

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz
    anladım evraklarınızı biraz geç gönderdiğiniz için mülakat tarihiniz ocak ayına kalmış olabilir
    2020 talihlilerinin Excel tablosunu incelerseniz, bu durumu daha net görebilirsiniz

20191118_133619.jpg

Ama biz her ihtimale karşı dvlottery.state.gov/ESC adresine confirmation number ile girip durumunuzu kontrol edelim, belki mülakat tarihinin haberini veren "durumunuzda bir güncelleme oldu" emaili size gelmemiş olabilir (bazen olabiliyormuş)
    Eğer kontrollerinizde, bir mülakat tarihi göremiyorsanız, bu ay sonu muhtemelen şubat ayı için bir mülakat tarihi verildiğinin haberini alacaksınız

• @Muhtaradana İlginiz ve mesajlarınız için çok teşekkür ederim:) Tek çekindiğim nokta askerdeyken bir mülakat tarihi verilmesi ve gidemeyecek olmamdı. Zaten Aralık ortasında dönmüş olacağım. Tekrar teşekkür ederim:)

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz dediğim gibi şu anda dvlottery.state.gov/ESC adresine girip mutlaka durumunuzu kontrol edin ki, Aralık ayına mülakat tarihi almadığınız kesin öğrenelim

• @Muhtaradana @Muhammed-Eyüp-Yavuz iletinin başında mülakat tarihiniz şubat ayına kalmış demişim burayı düzenledim, ocak ayında muhtemelen mülakata gireceksiniz

• @Muhtaradana Kontrol ettim hocam, henüz belirlenmemiş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhammed-Eyüp-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@Muhtaradana kullanıcı adımın çok uzun olduğuna dair hata verip onaylamıyor maalesef:(

Bir daha dener misiniz?

• @Hasan-HASAR Aynı durum bende de var. Hanımı bir türlü ikna edemiyorum. Ben ailemi bırakıp gitmem diyor. Halbuki ailesinden 400 km uzakta yaşıyoruz 🙂 Bakalım neler olacak (tabi lotoyu tutturursak)

• Herkese merhaba,

Yeni bülten ile numarası aktif olan arkadaşları tebrik ederim. Muhtemelen bir çoğumuz yine düşük numara ile karşılaştığımızı düşünüyoruz. Ancak şöyle ki geçen yıla göre tam bir ay önden gidiyor numaralar. Bu hızın artarak devam edeceğini düşünüyorum. Çünkü var olduğunu düşündüğümüz "boşluklar" bundan sonra başlayacak diye tahmin ediyorum. Bir sonraki bülten ile 15.XXX (şubat) ve bir sonrakinde ise 19.XXX (mart) rakamını göreceğimizi öngörüyorum. Geçen yıl her ne kadar "current" temmuz ayında olsa da numarası yüksek olan kişilerin mülakatı zaten eylül ayında olmuştu. Bu sene belki erken current göremeyiz (bunu bilmiyorum) ancak herkesin numarası peyderpey aktif olacak diye umut ediyorum. Çünkü dünyada seçilen ve EU'dan kazanan sayıları geçen yıldan farklı değil. Ancak EU için rakamların AF ya da AS'den daha düşük hızla artması durumu ile karşı karşıyayız. Simon bunu EU'dan evrak maillerine dönüş hızının ve oranının yüksek olmasına bağlamış. Bu doğru olabilir. Özellikle kazandığından haberi dahi olmayan insanların mail alması (Bu da bu seneye özel) ve formlarını doldurması numarası yüksek kişiler için ne yazık ki olumsuz bir durum olarak görünüyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@oez öngörüyorum olasılık desen de burada ki insanlar kesin gibi algılar. Simon geçen sene ne dediyse fos çıkmıştı çok fazla da takip etmeyin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

45

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |