DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar merhabalar, greencardliyim ve esim icin benim uzerimden greencard basvurusunda bulunduk an itibari ile 20 aydir cevap bekliyoruz. Az once USCIS uzerinden basvurumuzu kontrol amaciyla hesabima giris yaptim ve nasil oluyorsa dosyamiz gozukmuyor. Daha once boyle bir sey hic olmamisti, neredeyse her gun kontrol ederim. Bu durumu yasayan var midir? Yapmamiz gereken bir sey var mi bu bir sikinti mi aydinlatabilirseniz cok sevinirim.

• @caganpaker Merhaba. Bana da olmuştu, kısa bir süre sonra kendi kendine düzelmişti.
    Case number’dan da sorgulama yapabilirsiniz. Google’a “Case Status Online” yazıp uscis sayfasını açabilirsiniz.

• @caganpaker düzeldi mi?

• @caganpaker suan bende de gozukmuyor bakim var büyük ihtimal zaten problemli sürekli giriş ekranı değisiyor düzelir 1-2 güne

• @darklight artık 4 yılda alanlar var sonraki belgeyi

• Selam arkadaslar.
    Unganlar muayane icin son 12 ayda covid asisi istiyor ve bunu Turkiyede verilen asi karnesi formatinda istiyor. Ben tum asilarimi Abd de oldum, elimde Cdc nin verdigi asi kagidi var. Bu sekilde yurtdisinda olup muayeneye giden var mi acaba aramizda? Bir problem olmicagini umuyorum 🙏🏼

• @itsmebb size randevu geldimi

• @yasmin982 evet Haziran icin geldi.

• @itsmebb ben de türkiye dışında olmuştum ve son 12 ay içinde değil ne yapıcaz bir doz daha mı aşı olucaz onu da türkiyede mi olmamız gerekiyor bu covid aşısı olayını hiç anlamadım ben neden 12 ay şartı var 😞

• @moonlight evet maalesef 1 doz daha asi olmamiz gerekiyor. Ben oldum da ancak o da Turkiyede degil. O yuzden kafamda soru isareti var.
    Sizinde mulakatiniz gelmisti sanirim, Turkiyedeyseniz asi bulmakta zorlanan kisiler oldu biran once olmanizi nacizane tavsiye ederim.
    Bu arada bence de uygulama cok sacma ancak sonuna kadar gelmisken bu isi tertemiz bitirelim insallah. Alalim green cardimizi ailelerimize kavusalim. 🙏🏼
    Mulakati Haziran basinda olan arkadaslar medical check ve mulakat tecrubelerini bizlerle de paylasirsa herkes icin yol gosterici olur.

• @itsmebb mail atın unganlara yada arayın öğrenirsiniz güncel olması gerektiğini yapmışlardı 12 içinde 1 doz yakın geçmişli olması gerekiyor cdc kabul ederler diye düşünüyorum.ama güncel değilse tekrar vurdururlar diye düşünüyorum sinovac geçerli ama ilk doz başka vurulmuşsa aynını mı istiyorlar bilmiyorum.

• @moonlight Merhaba, benim olduğum şehirde ve komşu illerde aşı yoktu. Farklı bir şehre gidip olmak zorunda kaldım. Ayrıca Accepted Documents içinde Aşı Kartı bilgisi de var. Ve aşı kartı hemen çıkmadı benim için. 10 gün kadar önce olmuştum ara ara kontrol ediyordum dün kontrol ettiğimde aşı kartımı alabildim sistemden. Öncesinde çıkmıyordu. O yüzden erken davranmakta fayda var Türkiyede olacaklar için bence.

• @caganpaker my accountu bahsediyorsanız o access code ile girerek vakayı sisteme tanımlarsanız online takip için yaparsınız hesabınızdan diğer türlü https://egov.uscis.gov/ sorgunuzu yapıyorsunuz.Orda çıkar zaten

• Covid aşısı her hastanede olunabiliyor mu peki?

• @ftkaya1 bazı hastanelerde aşı yokmuş söylenene göre. Sormak lazım

• @ftkaya1 Hayır maalesef. Biraz önce de belirttiğim gibi kendi şehrim ve bana en yakın iki şehirde aşı yoktu. Farklı bir yerde olmak zorunda kaldım. Büyük şehirlerde mutlaka bulunur ama erken davranmakta fayda var.

• @Seher-Gürel teşekkür ederim.

• @itsmebb ben unganlara mail atıp sordum CDC belgesinin kabul edildiğini söylediler aşınızı Amerika’da olduysanız sorun olmayacak gibi görünüyor.

• @moonlight Cok sevindim. Bilgilendirmeniz icin cok tesekkur ederim 🙏🏼

• Temmuz ayın randevuları dağıtılmayı başlanmış
    Mailerinizi takip eden! Randevuyu da alan bize bilgilendirirse memnun oluruz! Herkese başarılar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.5k

| | | |