DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba re- entry başvurusunda, parmak izi verme sürecinden sonra amerikayı terkedebilir miyim yoksa sürecin tamamen sonuçlanması mı gerekir ? acilll cevap lütfen

• ⭐⭐⭐⭐

@nefess Gidebilirsiniz . Teslim yeri önemli Teslim yeri neresi Abd adres mi Konsolosluk mu ? Önemli hatırlatma : 1. Eğer teslim süresi 6 ay dan uzun olma durumunda 6 ay dolmadan USA giriş yapmanız lazım . 2. Başvuru ve Parmak izi süresi arası bir iki haftada tamamlamanız imkansız. Planlamanızı iyi yapın.

• teslim yeri abd .Başvuru ve Parmak izi süresi arası 3 ay yeterli olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐

@nefess, içinde söyledi: Re-entry Permit (I 131 form ve I 327 belgesi)

teslim yeri abd .Başvuru ve Parmak izi süresi arası 3 ay yeterli olur mu ?

Bazen uzun sürebilir. Eskiden 1 seneyi bulduğu oldu. Korona nedeniyle uzun sürüyordu. Ancak süreler biraz daha kısaldı. Size tavsiyem başvuruyu yapıp ,Onay notice dökümanı ve text geldikten sonra Türkiye’ye dönmeniz yönünde . 8 ay üzerine Abd ‘ye gireceksiniz. Bundan sonraki girişlerde umarım fazla sıkıntı yaşamazsınız . Re Entry Siz teslim alacaksınız. Birine teslim etmiyorlar. Bu belge yarı pasaport niteliğinde .

• @nefess parmak izi verdikten sonra cik 180 gun olmadan geri don 1 hafta kal geri 180 gun olmadan geri don .ilk basvuru ile parmak izi arasi genelde 4 hafta surer bazilarininki 6 hafta .uscis e sen ilk basvurunu yaptiktan cargocuda teslim ettik teyidini verdikten sonra abd disina cikabilirsin biometrics icin yine geleceksin.

• @nefess genelde 4 hafta bazen 6 hafta covid donemini salalyin

• Merhabalar re entry permit onaylandıktan nekadar süre içinde adrese gelir yada nasıl isteye biliriz

• @49leon 16 ay ilk başvuru tarihinden sonra eline ulaşma tarihi

• Yapmadım.
    @mine9119

İşin komiği re entry permiti teslim edememiş USCIS. Şaka gibi bir durum. Posta teslim edememiş diyor. Tekrar başvurdum ama tahmini olarak 1 ayda cevap veriyorlarmış. Abdden yakınım postayı açınca fark ettim. Sistemden permit hazır basıldı yollandı deyince olay tamam sandım. Önce ilk bir onay kağıdı geliyor, o kağıtta permit iniz gelecek diyor. Bu aşamada online olarak takibi bırakmamak gerekiyormuş. Özellikle postayı siz teslim alıp kontrol etmiyorsanız.

Özetle re entry permiti kullanamayacağım sanırsam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

63

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |