DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@grankart fazla gönderdin diye sana kızmazlar hatta mülakata gidenlere sor çoğu evrağın yüzüne bile bakmıyorlar

• Selamlar, KCC'ye göndereceğimiz /mülakata götüreceğimiz evraklardan;

Diğer evraklar TÜRKÇE, ancak Boşanma mahkeme kararları (3 boşanma) ve alınan cezaların mahkeme kararlarını yeminli tercümana tercüme ettirip gönderiyoruz olarak biliyorum. Doğru mudur? Saygı ve sevgilerimle..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TURKEYANDUSA mahkeme ne olduğu önemli değil yeter ki mahkeme olsun ingilizce çeviri yapılması gerekiyor

• Arkadaslar merhaba. Soracağım soru daha önce forumda soruldu mu bilmiyorum ama ben rastlayamadım. Vukuatlı nüfus kayıt örneği, e devlette evlenmeden önceki ve sonraki olmak üzere iki tane görünüyor (bir açık diğeri kapalı ancak her ikisine de erişilebiliyor). Evlendikten sonrakinde benim, eşimin ve kızımızın bilgileri var sadece. Evlenmeden öncekinde ise annem, babam ve benim bilgileri var. Şimdi benim merak ettiğim konu şu; vukuatlı nüfus kayıt örneği ailemizin ve birinci derece yakınlarımızın bilgilerini içeren bir belgeyse eğer, ben KCC'ye bu ikisini birlikte mi yollamalıyım? Yoksa sadece benim, eşimin ve kızımızın bilgilerini içeren belge yeterli midir? Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

• ACIK OLANI ALMALISINIZ KAPALIYI ALAMAZSINIZ

• @imgey sizin eşinizin ve çocuğunuzun olanı gönderebilirsiniz.

• @nfs741 kapalı olana da erişilebiliyor

• @huseyın-d teşekkür ederim

• Bu ileti silindi!

• @crazycells @Muhtaradana selamlar, çok önemli br sorum olacak bilgisi olan arkadaşlarda cevaplarsa çok sevinirim.
    Eşim DV2020 talihlisi, 2 tane çocuğumuz var bunlara bakabilmek adına benim annemi yani (Kayınvalidesini) götürebilmek için neler yapabiliriz?
    Greencard alması için kayınvalidesi adına ne DS doldurabiliyoruz doğal olarak nede evrak gönderebiliyoruz, Kayınvalidesini götürebilmek için sadece Turist vizesimi almamız gerekiyor? 6 ayda bir giriş çıkış yapacak. Yoksa başka bir yolu var mı nasıl yapabiliriz? teşekkürler şimdiden

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gezgin34 önce siz ailecek giriş yapıyorsunuz sonra bir iş bulup gelir seviyeni belli bir noktaya getiriyorsun ozaman da kredi skorun oluşur ondan sonra anneni yanına getirebilirsin. Burada ki iletileri tek tek incelersin
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak

• arkadaslar selamlar,
    ds-260 formunu doldurmak icin resmi nikah yapmayi bekliyorduk. nikahimizi yaptik, sira geldi ds-260 formunu doldurmaya.
    bu arada evrak maili de geldi. gec kalmadan doldurmak istiyorum. fakat daha ilk sayfadan takildim, Enter the Principal Applicant's Surname kisminda esimin soy ismi degistigi icin eski soyadi mi yoksa simdi ki soy adimi yazilmali kararsizim. talihli esim. yardimci olabilirseniz sevinirim.

• ⭐⭐⭐

@zecch, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

arkadaslar selamlar,
    ds-260 formunu doldurmak icin resmi nikah yapmayi bekliyorduk. nikahimizi yaptik, sira geldi ds-260 formunu doldurmaya.
    bu arada evrak maili de geldi. gec kalmadan doldurmak istiyorum. fakat daha ilk sayfadan takildim, Enter the Principal Applicant's Surname kisminda esimin soy ismi degistigi icin eski soyadi mi yoksa simdi ki soy adimi yazilmali kararsizim. talihli esim. yardimci olabilirseniz sevinirim.

Ds-260 formunu doldurmak için şuradan;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2163/dv2020-mulakat-deneyimleri

Ve sayın @crazycells hazırladığı şu videodan yardım alabilirsiniz;

• @bolatmali aynen video onumde acik fakat boyle bisey goremedim. o kadar forum okuduk hep bi sey cikiyo illaki 😃 neyse eminim bilen biri vardir.tesekkur ederim bu arada 🙂

edit. buldum tesekkur ederim. panik yapmadan videoyu izlemeye devam etmek gerekiyormus 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bolatmali neden boşhalini doldurmuyorsunuz @crazycells isminin en altında bir yazı var çok ufak bir yazı ds260 doldurma linki bilgisayarınıza indirin onu

• ⭐⭐⭐

@zecch, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@bolatmali aynen video onumde acik fakat boyle bisey goremedim. o kadar forum okuduk hep bi sey cikiyo illaki 😃 neyse eminim bilen biri vardir.tesekkur ederim bu arada 🙂

edit. buldum tesekkur ederim. panik yapmadan videoyu izlemeye devam etmek gerekiyormus 😃

Bir iki kere kontrol edin muhakkak göndermeden, insan evham yapıyor ama tatlı evhamlar bunlar 🙂
    Bol şans dilerim sizlere

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@bolatmali neden boşhalini doldurmuyorsunuz @crazycells isminin en altında bir yazı var çok ufak bir yazı ds260 doldurma linki bilgisayarınıza indirin onu

Boş halini derken sayın @ayvalik10 , tam olarak anlayamadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bolatmali
    DV2020 talihlileri DS-260 formundaki sorularin aciklamalarinin ve onemli notlarin bulundugu paketi buradan indirebilirler!

bu yazıya basın daha sonra videodaki gösterilen anlatımın tamamı word dosyası olarak karşına çıkacak tek tek tüm açıklamaları olarak daha sonra ekranda ds 260 formunu küçültürsün ekran yarısına kadar diğer yarısına bu word dosyasını açarsın hem okursun hem de doldurursun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Macit, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells Merhaba.Yurtdışında evliyim. Ancak Türkiye de bekar olarak gözüküyorum. Evrak mailimi aldım. Nüfus kayıt örneğinde bekar gözüküyorum ancak bulunduğum ülkenin evlilik kaydını mail olarak atarsam sorun olur mu ? Yoksa türkiye deki durumu göz önüne alırlar mı ?

En yakin zamanda Turkiye'deki kayitlari duzelttirmenizi tavsiye ederim. Bu sekilde hicbir sorun kalmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TURKEYANDUSA, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Selamlar, KCC'ye göndereceğimiz /mülakata götüreceğimiz evraklardan;

Diğer evraklar TÜRKÇE, ancak Boşanma mahkeme kararları (3 boşanma) ve alınan cezaların mahkeme kararlarını yeminli tercümana tercüme ettirip gönderiyoruz olarak biliyorum. Doğru mudur? Saygı ve sevgilerimle..

Bosanma kararlarini konsolos -vukuatli nufus kayit orneginde de goruldugu icin- Turkce de kabul ediyor, ama KCC'nin bu konuya bakisini bilmiyorum. Once Turkce gonderebilirsiniz, eger sorun olursa cevirileri eklersiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

297

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.9k

| | | |