Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Passion Ben tek başıma başvuruyorum.😁

• @gungorhan İyi bari yalnız değilmişim 😄 Her yerde aile başvuruları görünce, yalnız gitmek kötü bir fikir mi diye düşünmeye başlamıştım 😄

• BEYLER PASAPORT NUMARASI KISMINA BAŞTAKİ HARFİ YAZCAKMIYIZ BENDE YALNIZIM BU ARADA 🙂

• @Passion Babam Bulgaristan'dan Türkiye'ye göç etmiş bende Türkiye'den ABD ile göç denemesi seriye devam kısmet 🙂

• @Talha-Demir, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

BEYLER PASAPORT NUMARASI KISMINA BAŞTAKİ HARFİ YAZCAKMIYIZ BENDE YALNIZIM BU ARADA 🙂

evet ne görüyorsanız onu yazmanız lazım

• @Passion tek başıma

• @evrennce Ben

• haydi hayırlısı allah herkesin gönlüne göre versin çifte şansta bizden

• @Fırat-Alıcı tarayıcı değiştirin ben öyle yaptım

• @murathann07 opera tamamladım dediğiniz gibi bol şans

• Arkadaşlar herkese bol şans diliyorum.

• Arkadaşlar merhaba.
    Bayanlarda katılım daha az olduğu ve kazanan oranında cinsiyet eşitliği sağlandığı için bayanlara Green Card çıkma olasılığının daha fazla olduğu söyleniyor bilgisi olan var mı ? Pasaportu olmadığı nedeniyle kız arkadaşım başvurmuyor bahsetmiş olduğum durum doğru ise kendisinede pasaport çıkarıp şansımızı arttırmayı planlıyoruz.

• @Fırat-Alıcı, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@umutaga aynı sorun devam ediyor değişen bir şey olmadı sizinki de tamamlanırsa bilgi rica ederim

efendim belli bir süre bekledikten sonra 2 ci sayfaya geçişte hata verir eger 2 ci sayfada da fazla beklerseniz yine hata verecek süreden dolayı hata sayfası alıyorsunuz hızlı şekilde sorulara cevap verirseniz hata almıyacaksınız
    sayfaya yazdıgınız bilgiler ön bellege alınıyor zaten tekrar başladıgınızda karşınıza cıkıyor hemen

• Simdilik ben de yalniz gidiyorum arkadaslar,) ilk kez basvuracagim, bilgi almak icin sorum su: sistem hata verirse, yeniden baslarsam, ilk hakkim kullanmis olup diskalifiye edillme sozkonusu olabilir mi??? ilk gunlerde basvurmayin demislerdi ama, su an site acik gorunuyor, zor tutuyorum begin entry dememek icin..:/

• Başta @crazycells olmak üzere tüm sorulara cevap veren yol gösteren arkadaşlara çok teşekkür ederim. 🙏🏻😊 Başvurumu hayırlısıyla yaptım 😅👍🏼 Hatta 2 arkadaşımında başvurusu yaptım inşallah hak edenlere şans yüzünü güler artık mayıs'a kadar kendime yatırım yapıcam İngilizceyi geliştirmek için ve para toplama ya devam 😊

• @Merika merhaba, bende de ilk seferde hata verdi internet ayarlarınızla alakalıdır sayfa açılmadıysa.. Bilgilerinizi girdikten sonra hata verdiyse sayfayı bi kaç kere yenileyip bekleyin açılınca girdiğiniz bilgiler duruyor ve o şekilde diskalifiye olma gibi bir durum olmuyor. Sadece kabul edilmeyen Türkçe karakter-fotoğraf uygun değil gibi hata verir düzeltince devam edersiniz 🙂

• Cesitli face gruplarinda green card cekilisi baslamistir saldirin seklinde msjlar goruyorum millet deli gibi basvuruyor 🙂 hic bilmeden de bu sayede ogreniyor ee bizde de pasaport vardi bir deneyelim bakalim diyen tipler yine mevcut anliyacaginiz bu tiplerden kurtulamadik ne yazikki durum onu gosteriyor pasaport u olup da denemek isteyenler var malesef. Bu forumdaki arkadaslar bizler sadece dagin on yuzunu goruyoruz arka yuzunde face'in cesitli gruplarinda basvuru icin bekleyen yuzlerce kisi var ne yazikki. Oyuzden pasaport cokta bir olcu saglamayacak bize diye dusunuyorum.

• @Merika Başvuru sonuna gelemiyorsan tekrar edebilirsin
    cghZQc.jpg görsel url))

• @vermaynen doğru dediniz 👍🏼 keşke ön elemeyi Yeşil Card Forum sayfasından yapsalar @crazycells 😊

• @BenTanerGÜNDOĞDU, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Merika merhaba, bende de ilk seferde hata verdi internet ayarlarınızla alakalıdır sayfa açılmadıysa.. Bilgilerinizi girdikten sonra hata verdiyse sayfayı bi kaç kere yenileyip bekleyin açılınca girdiğiniz bilgiler duruyor ve o şekilde diskalifiye olma gibi bir durum olmuyor. Sadece kabul edilmeyen Türkçe karakter-fotoğraf uygun değil gibi hata verir düzeltince devam edersiniz 🙂

Merhaba @BenTanerGÜNDOĞDU ben daha forma baslamadim, bu isin geri donusu yok diye bastan sorayim dedim 🙂 Kac zamandir detaylari arastirip ogreniyorum, demek ki son anda da boyle beirsizlikler endiselendirebiliyormus. Cok tesekkur ederim cevap icin, Size de bol sans dilerim! 😇 👍🏼

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |