Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ........

• @gokcell ahahahah hadi bakalım inşallah 🙂 Allah isteyene çıkarır zaten bakalım sadece çıkarmaklada bitmiyor çıkardıktan sonra en az 1 sene case number büyükse 1.5 senelik bir süreç var 🙂

• ........

• @gokcell vallahi ben şuanda okuyorum bu insanları geriye itmeye çalışan zihniyetten kurtulmak istiyorum ve üniversite bitince acaba ne yapacağız iş bulacakmıyız diye düşünmekte istemiyorum 3-4 sene böyle başvuracağım bir türlü çıkacak 🙂 İlk yılda çıkaranıda gördüm 24 sene sonrada çıkaranıda gördüm yılmamak lazım hee yeri gelecek ilk yılda çıkaran kişiler içinde biz üzüleceğiz niye çıkmıyor diye 😃 En kötü H1-B vizesine başvururum 🙂

• ........

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nzn16, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

merhaba bizde 2019 çekilişine başvuracak bir aileyiz umarım herkesin gönlüne göre verir Rabbım. Ekimin 3'ünde başvurular başlayacak değil mi?

Henuz tarihler aciklanmadi; ama Ekim'in basinda olacaktir.

• Hadi bakalım başvuruların açılmasına yaklaşık 1 ay var dört gözle bekliyoruz.

• Bende Yerimi Aldım Bakalım 😋

• @emircanusa Böyle zor bir isim ve Greencard 🙂 şaka maka bende senin adına başvuruyorum 😃 adaşız yani DV2021'de şans inşallah yüzümüze güler

• Herkes çok suskun 7 mayısta 140 ileti yazdığımı biliyorum DV2020 odasında 🙂 Ekime doğru baya kalabalıklaşacak gibi duruyor buralar hadi bakalım 🙂

• Başvurulara çok az kaldı. Geçen sene çıkmadı ama bu sene çıkacak inanıyorum.

• @gokayK bende aynı fikirdeyim bu sene banada çıkacak dans edeceğim evde 😃

• @Emir600RR Mayıs ayında imzaya bir case number bıraksak ne kadar güzel olur ama değil mi 😃

• @gokayK Aynen öyle ben bir case number bıraktım ama inşallah gerçek olur 😃 Bakalım bir umut geçen senede aynı yazıyı yazdım bu senede yazdım sanada yazayım "Bu yolda yeni hayatlar yeni hayaller doğuyor heyecanlı bir bekleyiş :)" bunun gibi yazmıştım ama hakikattende bu şekilde bakalım Allah kalpten isteyene versin yani ikimizede versin 🙂

• Arkadaşlar size danışmak istediğim bir konu bulunuyor @crazycells cekilişe katılırken Türkçemi girelim adresi ....mahallesi tarzındamı yani yoksa ingilizcemi girelim adresi gecen sene başvururken ben Türkçe girmiştim adresi ama şuanda kafama takıldı nasıl yapsam daha yararlı olur ?

• Passaport zorunluluğu şansımı baya arttıracağına inanıyorum umarım hepimiz için hayırlısı olur

• @Emir600RR Seneye kim uğraşcak bidaha isim değiştirmeyle zaten çıkacak 😀

• 3 yıldır bu konu üstündeyim çeşitli nedenlerle başvurmak nasip olmadı ama 2019 Ekim’de bismillah diyerek başvuracağız başvuruda pasaport zorunluluğu avantaj olur umarım herkese bol şans👋

• @emircanusa Bayağı arttırmayacak ben düşürüceğine inanmaktayım çünkü bu youtuber'lar İlkay Zaman olsun vs vs çok abonesi ve izleyici kitlesi olan kanallar onlarda çekilişin sayısını arttıracak benim youtube kanalım olsa hiç video bile çekmezdim rakip gibi birşey 😃 geçen sene burada bir abimiz vardı demişti bana sanada çıksın derim ama rakipsin bana çıksın diye ahahahah çıkaramamıştı gitti galiba gözükmüyor 😃

• @emircanusa Hadi bakalım ikimizede çıkar inşallah hayırlısı 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |