Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cnpist
    bu resimden olmazsa işaretlemek daha kolay olur galiba çünkü dediğin sokak isimleri yazmıyor
    23.jpg

• @denizaydinli yenilerini alın ibraz edin , ama içiniz rahat edecekse eskileri de yanınızda götürün ...orada önemli olan belgelerin farklı bilgiler içerip içermemesi (ki açıklanabilecek farklılıklar da her zaman Kabul edilir)

• @ayvalik10 Belediyenin online işlemlerine baktım sadece arsa rayiç bilgileri var, inşaat maliyet de var ama emlak rayiç diye bir kısım yok. Dask poliçesinde daire başına 106 bin TL görünüyor, 3 tapu ile 318 bin TL gibi bir değer görünüyor, gerçek değerin yarısı bu, yine de 318 bin tl fazlasıyla yeter diye düşünüyorum. Bankada 10.000 dolar + 20.000 TL görünüyor. Sorun çıkarsa kısmet deriz artık.

• @arkben KCC'ye gönderilenleri verdik bir sorun çıkmadı diyenleri dikkate alarak eski belgelerin çıktısını aldım. Sorun çıkmaz umarım, çıkarsa da sonra güncelleriz artık ne yapalım.

• @denizaydinli çıkmaz elbet, size tereddütlü görünced rahatlatmak için öyle söyledim, sonuçta internet sitesinden alınabilen belgeler... başarılar dilerim,

• Arkadaşlar, Ds260 formunu yazdırıp mülakat günü birlikte götürmemiz gerekiyor muydu?

• @computerengineer DS260 formunun confirmation sayfasını çıktı aldım her kişi için.

• @ayvalik10 🙂 onu gordum de Street view modu açılmıyor 🙂 sanırım konsolosluk bölgesi olduğu için.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizaydinli tamam işte orada bulmuşsun. DASK poliçesinde kaç metre kare yazıyorsa oradaki rakamla çarğıyorsun çünkü bir metrekare fiyatı bulduğun fiyat.

• Yasaklı

@computerengineer hiç götürmeyin öyle şeyler mülakata sizden ne isteniyorsa sadece onlar

• Arkadaslar bana biraz önce Required Entry Status Check for DV Submisson baslikli mail geldi ve dvlottery.state.gov sitesinden log in yapinca 10 Eylule mülakat verildiğini okudum. Eylul ayina mulakat bekleyen arkadaslara haber vermek icin yaziyorum, darisi diğer bekleyenlerin basina umarim..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizaydinli, içinde söyledi: DV2019 Mulakat Deneyimleri

Konsolosluktan gelen mailde KCC'ye gönderdiğiniz belgelerin tıpatıp aynını getirin dediği için nüfus kayıt örneği ve adli sicil kaydını yeniden almadım KCC'ye gönderdiklerimi hazırladım. Alttaki notlarda haziran ayına kadar geçerli yazıyor buna rağmen gelen maili dikkate aldım. Doğru mu yaptım? Tavsiyeniz nedir?

Problem degil, bilgilerde bir degisiklik olmadiysa eski belgeleri kullanabilirsiniz hala.

• @ewredlgr gözünüz aydın. Bol şanslar.

• @ewredlgr gözünüz aydın, mülakatınızda güzel geçer inşaallah

• @ewredlgr tesekkurler arkadaslar, pek umutlu degildim ama cok sukur mulakat tarihi alabildik

• @ewredlgr sizi de Eylül’de mülakat alan tüm arkadaşları da tebrik ediyorum, gözünüz aydın. Son ay olunca sizin adınıza bizler de heyecanlandık 🙂 bizim de vizelerimiz yola çıktı 🤩 darısı sizlere olsun insallah

• ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaslar Aıs e kayıt yaparken hizmetini sec kısımında hangi secenegi işaretliyoruz?

• Merhaba arkadaslar, 10 Eylule mulakat tarihi aldim. Umarim almayan kalmamistir. Merak ettigim bir konu var. 2 yildir Amerikada F-1 vizesi ile doktora yapiyorum. Halihazirda vizemin olmasi sorun teskil eder mi? Yani benim normal bir applicanta gore yapmam gereken ekstra seyler var midir?

• @frozen tebrik ederim

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim 😊

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |