Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mindi evet, sanirim Agustos daha gercekci bir tahmin olur. Bekleyip gorecegiz.

• Mutlu haber sonrasında gelen olmamış buraya :)))))

• The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate diyor crazycell abi ben translatw yaptirmistim endonezyada sadece imza ve kase var yeterli olmaz mi

• Sadece universitenin.kasesi ve.imza var yeterli olur .u

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@engineer DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

The translation must include a statement signed by the translator that states that the translation is accurate and the translator is competent to translate diyor crazycell abi ben translatw yaptirmistim endonezyada sadece imza ve kase var yeterli olmaz mi

eger imza, kase, adres, lisans number gibi bilgiler varsa bence gecerli olacaktir.

Ceviren kisiye dair bazi bilgilerin olmasi lazim.

• Ceviren kisinim lisans numarasi mi.ben size goruntusunu atsam baksaniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@engineer DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Ceviren kisinim lisans numarasi mi.ben size goruntusunu atsam baksaniz?

[email protected] adresine gonderebilirsiniz.

• @mindi benim merak ettiğim konuda 27xxx den sonra CN olanlardan evrak maili ile ilgili kimse arayıp sordu mu acaba ne zaman mail göndermeye başlıcaklar, yoksa ben arayıp sorcam bu akşam. Süreç artık o kadar uzadı ki tahammül sınırımız kalmadı beklemeye

• @ibo0 ben dün dosya numarası 28k olan bir arkadaşım için aradım. DS formunuz işleniyor, süreç bittiğinde gerekli dökümanların gönderilmesi ile ilgili mail alacaksınız dediler. Sanırım bu ayın 20-25ine kadar 28k lar mail alacaktır. Tavsiyem mail aldığınız gibi, aynı gün içerisinde evrakları göndermeniz ki böylelikle ağustos mülakatlarına yetişin.

• O zaman şu an için boşuna aramayım ben. Temmuz için hiç ihtimal yok değil mi son current olan numaraların artık ya ağustos ya eylül gibi görünüyor.

• @ibo0 temmuz bülteni açıklandığı için temmuz için şans yok. Bu yüzden mayıs ayının ilk haftasına kadar onay almak gerekiyordu ki onlar bile aradıklarında bu ay onay aldıkları için kesin bir cevap vermemişler. Bu arada whatsapp grubundan bir kişi yazdı şimdi, 28k ve evrak maili almış.

• Merhaba süreci hızlandırmak adına KCC ye bir email göndermek istiyorum, sizce faydası olur mu ?

• @caglarcan süreci hızlandıramazsınız sadece durumunuzu öğrenirsiniz. Çünkü sizin mailinize verilecek cevaplar otomatik. Siz ne sorarsanız sorun, bilgilerinize göre dosya durumunuzu kontrol ettikten sonra hangi aşamada iseniz onu belirten mail atıyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@caglarcan DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba süreci hızlandırmak adına KCC ye bir email göndermek istiyorum, sizce faydası olur mu ?

Maalesef bu sekilde bir mudahale mumkun degil.

• üzülerek paylaşıyorum

• Mülakat tarihi için hala mail gelmedi bana. Döküman maili 26 Şubatta gelmişti, 6 Martta dökümanları göndermiştim ama sadece auto reply maili gelmişti. Nisan başında durumu sormak için KCC'ye mail attım, dökümanları da tekrar gönderdim. Bu sefer "documents received" maili geldi (3 Nisan). Mülakat maili için o günden beri bekliyorum. En son ağustosa mı mülakat tarihi veriyorlar? Eylül için de mülakat tarihi verirler mi? Mülakat için mail attıkları son tarih ne zamandır?

• @burcualtay Temmuz randevuları ay sonu gelecek mail ile belirleniyor. 31 Mayıs veya 1 Haziranda mail gelecektir eğer randevu alırsanız.

• Merhaba benim pasaportumun süresi dolmasına 1 sene kaldı. Yeni pasaport çıkartıp onunla mı sürece devam etmek mantıklı yoksa bu pasaportlamı devam ediyim.. Birde yeni pasaport çıkartırsam. Ds260 formunu tekrar actırmam mı gerekir yoksa mülakata girmemde sıkıntı olmaz mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dscrt DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Merhaba benim pasaportumun süresi dolmasına 1 sene kaldı. Yeni pasaport çıkartıp onunla mı sürece devam etmek mantıklı yoksa bu pasaportlamı devam ediyim.. Birde yeni pasaport çıkartırsam. Ds260 formunu tekrar actırmam mı gerekir yoksa mülakata girmemde sıkıntı olmaz mı

Su an surecinizde ya da formlarda bir degisiklik yapmamanizi tavsiye ederim.

• @burcualtay son ay ağustos değil, 30 eylüle kadar mülakat veriliyor,

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |