DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

Katılıyorum. Bu yıl farklı bir şey yapmış olalım.
    Sildim hes nat bin selektedini. Yeterin be amerika. Sıra bizde..ver gelsin 🙂

• 7 Aydır green card'ı bekliyoruz bakalım bu yolculukta 44-45 saat içinde kimin hayatı değişecek ya benim ya başkasının 🙂 Hayırlısı ile isteyen kişiye çıksın
    Green card'a başvuracağım süre boyunca yeni hayaller yeni hedefler benimle olacak green card çıkmadan bu forumdan çıkmak istemiyorum bakalım hayırlısı 🙂

• @ibrahimasar Aynen ya pozitif olun çıkar Allahın izniyle herkese birgün çıkacak!!

• ahan da buyruuuuunnnnn, emir altıyüz rrrrrrrrr ile hacıbayram geldiiiiii. Çocuklar, arabalarınızı sakin bir yerde sürün tamam mı. Keserim lastiklerinizi terbiyesizim 🙂 🙂

• @hcanbyrm Yok be can 😃 benim tanıştığım bir abi vardı bu forumdan sohbet ediyorduk vs senin gibi chatten tanışmıştık sonrasında arkadaşa green card vurdu işte pasaportu geldi amerikaya gitti gidiş o gidiş ne arar ne yazar ne sorar 😃

• @dreams_usa Motor dayı motor vıııınnn vınnnnnnnnnnnnnnn 😃 😃 😃

• @emir600rr DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@dreams_usa Motor dayı motor vıııınnn vınnnnnnnnnnnnnnn 😃 😃 😃

Ne dayısı len, ihtiyar mıyız biz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

Ben bu sene ilk kez GC forumuna girip bir şey yazıyorum. Hersene heyecanla çekilişi beklerim. Çıkmayınca çok üzülüp küserim amerikaya. Bu yıl çok rahatım nedense. Çıksa da başvurdum çıkmasa da baş vurdum. 🙂

• Hadi artık ne 2 günmüş sabah kalktım yemin ediyorum direk yeşilkart forumu açtım beklemedeyim burada benle aynı heyecanı paylaşan insanları görmek çok iyi geliyor

• Beşiktaşlı arkadaşlara geçmiş olsun diyorum 🙂

• @dreams_usa muhaahhahaha kaç yaşındasın dayıııııı
    tek Gatlı amerigan ev hayallerine devam edelim

• @ibrahimasar Vallahi ben azzııcıık umut bağladım %1 lik şansda birşey için ama bakalım yahu çıkarsa çıkar

• ⭐⭐⭐⭐

@emir600rr Biraz daha fazla hatta. %1,5-2 seviyesinde. Zor ama imkansız değil. Sayısal lotodan daha büyük ihtimal.

• Artık günler kalmadı diyebiliriz. Keşke 21 yaş şartı olmasaydı da tüm aileyi goturebilseydim. Son 45 saat 30 dakika

• @tanti bugün 2 sevinci birlikte yaşadım. Hem Galatasaray hem de YeniMalatyaspor 2-0 skorla galip geldi.

• İnancımızı diri tutalım olacak olacak bu sefer ☺

• @topraxxx inanmıyorum diye bir şey demedim . 20.00 da açıklanacak da demedim . Saptırmayın lütfen.

• @ibrahimasar Hadi bakalım 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@captainblue Yaşınız kaç? 21 yaşından büyük çocuk var galiba. Genelde bakıyorum 38-42 yaşında adamlara çıkmış. Ben de 40 oldum. 2. bir hayat kurma şansı için güzel bir yaş.

• @ibrahimasar 32 yaşımdayım kardeş ve anne baba tr de kalsın istemiyorum. 2020 için onlara da başvurdum kısmetse komple gitmek istiyoruz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

148

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |