DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Peace4 merhaba kardeşim . Normal ehliyetini aldıysan sana tarif edeceğim şekilde DoorDash hesabını actirabilirsin yalnız über eats hakkında bilgim yok

• @idil13, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Arkadaslar genel olarak tecrubesi olan atkadaslar, sizlerin backgroun check leri kac gun surdu? Benim 2 gun oldu ve haber yok hala 😔

Size bir mail geldi mi link geliyor ona bilgilerinizi giriyorsunuz mailinizi ve junk,spam kutularini bir kontrol edin bence Checkr gibi kurum oluyor uber onlarla calisiyor ama eyalete gore degisiyor mu bilmiyorum, 2 haftaya kadar surebiliyor ama normalde daha kisa surede sonuclaniyor.

• @idil13 DD 1 gün UE 1 hafta

• @baran-bozdogan Benim ikisi de 1 saat dolmadan tamamlanmıştı. Burada yeni başvuran arkadaşlarda da bahsedilen sıkıntıyı görüyorum ve bunun sebebi SSN numarasının yeni olmasından ötürü "fake" olmasından şüphelenilmesi. Sorgu yaptıklarında karşılarına hiçbir şey çıkmıyor. Bu sebeple Lyft ehliyet süre sınırı koymazken SSN için en az 6 ayı şart koşuyor.

• @EasternStar lyft i açmak istediğimde bana da 6 ay kosulu koydu bende hiç bulasmadım sonra bu bölge zaten tasımacılık ıcın ıdeal degıl yemek daha ıyı zengin eyalet her evde 4-5 araç var yazlık arac kıslık arac vb yeme işi yollar uzun olmasına ragmen genelde 1.5-2 katı veriyor mile oranla ama dediğim gibi mesela 10$ 5 mil 20$ 12 mil gibi orderlar.

• @baran-bozdogan Amacım Lyft ile başkalarını karşılaştırmak değildi, security check ile SSN arasındaki bağlantıyı vurgulamak için söyledim. Yeni SSN neredeyse yok gibi bir şey. Hali hazırda açık olan banka hesabınıza SSN'i işleterek işe başlayın, sonra varsa ehliyet (yoksa gidin hemen alın) ve diğer yasal belgeler üzerinden SSN girişi yapıldıkça sorgulama süreleri kısalacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

52

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.5k

| | | |