Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

yanlış yere gitmiş mesajım ilk defa resim yükleyeyim derken kusura bakmayın da son sayfaların tamamı Sinem hanımla sayın dreams ın yazıları içlerine açıpta bakmadım direk muteledim durgunlaştığını düşünene kadarda açmayı düşünmüyorum sizden ricam yazışmalarınıza artık özelden devam etseniz ?

• Mustafa Kemal’in tırnağı olacak bir siyasetçi veya devlet adamı gelmedi bu ülkeye ondan sonra. Beyinsizler tarafından harcanan bir ülkede yaşıyoruz şu an. Tarihi bilmek önemlidir evet ama ekonominin felaket olduğunu anlamak için ekonomist olmaya gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐

diğer sayfaya yetişemedim bile bunun ss ini alırken 1 sayfa daha doldurmuşsunuz

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem hanım, bir video izledim kurban bayramında ki kurbanlıklarla ilgili. Sanırım hindistanlılar mı, Pakistanlılar mı ne işletiyordu. Kesim yerleri filan da vardı, lakin leş gibiydi ve çok da pis koktuğunu söylüyordu youtuber. Bence öyle bir yer düşünün, temiz ve sağlıklı. Özellikle kurban bayramlarında tercih sebebi olursunuz diye düşünüyorum.

zaten kafamda böyle bir yer işletmek var. Hayallerimiz konusunda detaylı anlatmıştım. Şöyle düşünüyorum bir çiftlik olacak ana binada üst kat bizim evimiz alt kat lokanta tuvaletler abdesthane ve ufak bir mescid... kendin pişir kendin ye tarzı bizim Aksarayda kılıçaslan parkı vardır orada çardaklı mangal yakma yer olan yeşillikler içinde etrafa serpiştirilmiş yerler olacak aileler gönüllerince et seçip taze taze pişirebilecekler mangal getirebilecek ya da mevcut mangalları kiralayabilecekler. Ayrıca bir kesimhane ve Kurban bayramı ve adaklık için ayrı bir kesim hane olacak işçiler için lojmanlar olacak hayvanların(Koyun keçi at tavuk kaz ördek hindi tavşan) bölümü ayrı olacak ekilip biçilen bölüm ayrı olacak çocuklar için park ve su kaydıragı+havuz olacak yapay şelale olacak yani kompleks bir şey ayrıca şehirde şarküteri dükkanım olacak ve ürünler çftlikten taze taze gelecek. Et tavuk yumurta hindi ördek kaz süt ve süt ürünleri tereyag yogurt peynir ... Yetiştirebilirsem Zeytin. Bal. Sadece bir hayal ama güzel bir hayal... 🙂

• @sinem ohoooooo, siz trump ın yerine de göz dikersiniz bu gidişle 🙂

• Yasaklı

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem ohoooooo, siz trump ın yerine de göz dikersiniz bu gidişle 🙂

zaman para ve ömür vefa ederse neden olmasın. 😃

• Yasaklı

ekleyeyim işçilerim hep Türk ve /veya müslüman olacaklar. 🙂 her birinin lojmanı olacak 2+1

• Yasaklı

@rhonster o hızlı resim olayını bana da ögretsenize nasıl resim paylaşabiliyoruz burada?

• arkadaşlar son 20;
    durumun anlam ve önemini belirten bir video bırakıyorum şuraya

yalnız tipler çok orjinal bu arada, perma yeniden moda olurmu acaba

• Yasaklı

@annecik DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar son 20;
    durumun anlam ve önemini belirten bir video bırakıyorum şuraya

yalnız tipler çok orjinal bu arada, perma yeniden moda olurmu acaba

ben bi kere yaptırmıştım 16 yaşında falanken saçlar dalgalıydı o zamanlar eh gidi gençlik dalgalı saça perma yapılınca ne oldu biliyor musunuz kafama yastıkla dolaşıyor gibi oldum geceleri uyuyamıyordum yastıkla. 🙂 şimdi yetiştirme hayalleri kurdugum o koyunlar gibi kıvır kıvır olmuştum. 🙂 en sonunda dayanamayıp kısacık kestirmiştim de rahat bi nefes almıştım. 🙂 Bi daha mı asla. 🙂

• Yasaklı

bu da benden olsun. 🙂

• @annecik @Sinem na parçalardı bunlar. Bu parçalarla büyüdük, o yıllara gittim birden.

• Buyrun

• Yasaklı

Sabina Tkachuk
    1 ay önce
    Como puede ser verdad
    Last night I dreamt of San Pedro
    Just like I'd never gone, I knew the song
    A young girl with eyes like the desert
    It all seems like yesterday, not far away
    Tropical the island breeze
    All of nature wild and free
    This is where I long to be
    La isla bonita
    And when the samba played
    The sun would set so high
    Ring through my ears and sting my eyes
    Your Spanish lullaby
    I fell in love with San Pedro
    Warm wind carried on the sea, he called to me
    Te dijo te amo
    I prayed that the days would last
    They went so fast
    La isla bonita
    Your Spanish lullaby
    I want to be where the sun warms the sky
    When it's time for siesta you can watch them go by
    Beautiful faces, no cares in this world
    Where a girl loves a boy, and a boy loves a girl
    Last night I dreamt of San Pedro
    It all seems like yesterday, not far away
    La isla bonita
    Your Spanish lullaby
    La isla bonita
    Your Spanish lullaby
    La la la la la la la
    Te dijo te amo
    La la la la la la la
    El dijo que te ama
    Перевести на русский

• Yasaklı

harika zamanlardı @annecik ... özlüyorum bazen...

• Yasaklı

• Yasaklı

favorilerimi atıyorum buraya. 🙂

• Yasaklı

• Ablacım iyice çorbaya döndü burası...bu ne yaw😬

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |