Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nahya123 sorun olmaktan kastınız nedir. İşyeri öğrenir çıkarır diye mi. Zaten söylemişsiniz izin vermemişler. Yani raporu niye aldığınızı anlayacaklar. Bu nedenle işten çıkarsa ispat yükümlülüğü onlarda. Mahkeme abd konsolosluğundan bilgi talep etse verirler mi 🤔 sanmıyorum. Yani iş mahkemelik olur. Siz işinizden olursunuz mahkeme başlar sonra siz abdye gittiğiniz için otomatik ispatlanır ya da her zamanki gibi mahkeme sanane der ve lehinize sonuç çıkarır. Beyanlarınızda sorun yoksa yalan yanlış bilgi gibi, gerekli şartları sağlıyorsanız mezuniyet ve gösterilecek para gibi vizeyi almamanız için bir neden yok.

• @tekinistanbul jpeg doküman kabul ediliyor. Biz telefon ile çekip gönderdik sorun olmadı. Sadece okunur olsun yeter foto.

• ⭐⭐

Ais kaydımızıda gerçekleştirdik 😊kalbim yerinden cıkacak 😊🙏💕✨ aynı dakika da onay geldi. Basarılı sekilde yapılmıştır. Lütfen interview e cıktı sını getirin diye tatlıs bir not yazmıs lar 😊

• @hockeyumpire2 🙂 Guzel anlar bu zamanlar.

• ⭐⭐

@caglaror evet abicim😊🙏✨🇺🇸🗽💐

• merhabalar arkadaşlar daha öncede bir iki soru sormuştum.Şuan öğrenciyim ve çalıştığım için fazla vakit bulamıyorum buraya girmeye fakat aklıma takılan bir soru var.Benim case numaram 24k larda ve bu hızda bir sorun olmazsa haziranda aktif olacak.Ben o tarihlerde italya da staj yapıyor olacağım.Şimdiden schengen çift girişli vizeye başvurucam fakat acaba ankara abd konsolosluğuyla konuşsam benim sıramı eylüle kaydırma şansları olmaz mı ? Yani tolerans tanımazlar mı öğrenciyim ve stajım dolayısıyla gelmekte zorluk çekeceğimi.Olumsuz yanıt alırsam tabiki abd daha önemli stajı bırakıp ne olursa olsun mülakata gideceğim fakat merak ediyorum daha önce başına böyle birşey gelen oldumu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@macarovski DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhabalar arkadaşlar daha öncede bir iki soru sormuştum.Şuan öğrenciyim ve çalıştığım için fazla vakit bulamıyorum buraya girmeye fakat aklıma takılan bir soru var.Benim case numaram 24k larda ve bu hızda bir sorun olmazsa haziranda aktif olacak.Ben o tarihlerde italya da staj yapıyor olacağım.Şimdiden schengen çift girişli vizeye başvurucam fakat acaba ankara abd konsolosluğuyla konuşsam benim sıramı eylüle kaydırma şansları olmaz mı ? Yani tolerans tanımazlar mı öğrenciyim ve stajım dolayısıyla gelmekte zorluk çekeceğimi.Olumsuz yanıt alırsam tabiki abd daha önemli stajı bırakıp ne olursa olsun mülakata gideceğim fakat merak ediyorum daha önce başına böyle birşey gelen oldumu.

Erteleme yapabilirler sorun degil, fakat hicbir islemi son aya birakmanizi tavsiye etmem. Eylul de DV2019 icin son ay oluyor.

• @macarovski öncelikle evrak maili aldınız? henüz almadıysanız ve onaylanmadıysa current olsanızda en erken temmuzda gidersiniz mülakata. Onun dışında mülakat verilmesi dahilinde, ali cihan beyin dediği gibi mülakat tarihinde sonra yeni bir gün talep edebilirsiniz. Ama son aylarda sıkıntı olabilir süreç.

• @crazycells merhabalar daha önce bunu sormuştum konsoloslukta adresi değiştirebileceğim bilgisini almıştım fakat o sırada nereye gideceğimiz hala netleşmediği için değişiklik yapamamıştık.ds260 da verdiğimiz adres Alaska değilde Colorado’ya gideceğiz .Girişte direk şu adrese gc lerimizin gönderilmesini istiyoruz dememiz yeterli mi? Birde usic ödemesini yaparken bi adres yazmamız gerekiyor mu eger gerekiyorsa yeni adresi yazabilir miyiz? Çook çook teşekkürler:)

• ⭐⭐

Sn @mel girişte adresimizi değiştirmek istiyoruz demeniz yeterli. Memur orada adresi değiştiriyor. Kart için ödeme yaparken girdiğiniz adresi görüyorsunuz zaten sistemden.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mel DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells merhabalar daha önce bunu sormuştum konsoloslukta adresi değiştirebileceğim bilgisini almıştım fakat o sırada nereye gideceğimiz hala netleşmediği için değişiklik yapamamıştık.ds260 da verdiğimiz adres Alaska değilde Colorado’ya gideceğiz .Girişte direk şu adrese gc lerimizin gönderilmesini istiyoruz dememiz yeterli mi? Birde usic ödemesini yaparken bi adres yazmamız gerekiyor mu eger gerekiyorsa yeni adresi yazabilir miyiz? Çook çook teşekkürler:)

Suradaki yonlendirmeleri de okumayi unutmayin:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/1979/yeşil-kart-ın-adresinize-ulaşmasını-nasıl-takip-edersiniz

• Yarın acıklanır mı acaba bulten? Eger cok boşluklar varsa rakamlar arasında, yüksek gelir DİE düşünüp umut ediyorum..

• @dscrt son bültenler nedense hep 15'i gibi açıklandı. Ben de gecikme oldukça demek ki rakam büyüyor diyerek totem yapıyorum kendi kendime=) Rakamlar arası çok boşluk olduğundan emin değiliz sanırım, umarım öyledir ama.

• @mindi son bülten 14 ünde açıklandı diye hatırlıyorum.

• Öncelerde benim numarama sıra gelecekmiş gibi hissetmiyordum, umudu kesmiştim yalnız son iki bültenle bana da sıra gelecek gibi gözüküyor.
    Bu arada eşimle boşandık. Onun adına da DS-260 formu doldurmuştuk. Vize görüşmesinde bu durum nasıl etki ediyor, bilen var mıdır? Benim vize almamda etkisi olur mu?

• @bebebiskuvisi asıl talihli siz misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bebebiskuvisi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Öncelerde benim numarama sıra gelecekmiş gibi hissetmiyordum, umudu kesmiştim yalnız son iki bültenle bana da sıra gelecek gibi gözüküyor.
    Bu arada eşimle boşandık. Onun adına da DS-260 formu doldurmuştuk. Vize görüşmesinde bu durum nasıl etki ediyor, bilen var mıdır? Benim vize almamda etkisi olur mu?

Eger talihli sizseniz bir etkisi olmaz, mulakat tarihi aldiktan sonra konsoloslugu bu durumdan haberdar edip DS260 formlarinda gerekli guncellemeleri yapin.

• @crazycells DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@bebebiskuvisi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Öncelerde benim numarama sıra gelecekmiş gibi hissetmiyordum, umudu kesmiştim yalnız son iki bültenle bana da sıra gelecek gibi gözüküyor.

Eger talihli sizseniz bir etkisi olmaz, mulakat tarihi aldiktan sonra konsoloslugu bu durumdan haberdar edip DS260 formlarinda gerekli guncellemeleri yapin.

Evet benim adıma çıktı. DS-260 düzenleme için bir imkan tanınıyor mu yani sonrasında?

• Merhaba arkadaşlar bana bugün mail geldi kcc den evrak toplamam için hepsini topladım yalnız şöyle bir şey var İngilizce'ye çevirmem lazım nereden çevirebilirim acaba ?

• @hakanakin neyi ingilizceye çevirmeniz lazım. Evraklardan bahsediyorsanız Türkçe kabul edilmekte.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.0k

| | | |