DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Cevap için çok teşekkür ederim. iPhone kullanıyorum ama olmamıştı bi türlü. Hallettim 🙏

• @theruhix SSN ve ABD telefon numarası istediler bir de.

• Arkadaşlar merhaba gecen yaz wat yaptım ve banka hesabımı kapatmadım şuan kapalı gibi duruyor hesabınız yok diyor ve 2025 talihlisiyim eğer abd ye gidebilirsem sorun olurmu bana kredi kartı alırken bankayla sorun yaşarmıyım teşekkürler

• TEB debit kart ile ABD'de ki BofA ATM'lerinden günlük USD 300 limitle nakit çekim yapılabildiğini okumuştum, benim sorum ters işlem ile ilgili.

BofA debit kart ile Türkiye'de ki TEB ATM'lerinden işlem ücreti olmaksızın USD cinsinden para çekebiliyor muyuz, deneyimleyen oldu mu?

Teşekkürler,

• ⭐⭐

@ATS16, içinde söyledi: Bankacılık Sistemi ve Banka Hesap Çeşitleri

TEB debit kart ile ABD'de ki BofA ATM'lerinden günlük USD 300 limitle nakit çekim yapılabildiğini okumuştum, benim sorum ters işlem ile ilgili.

BofA debit kart ile Türkiye'de ki TEB ATM'lerinden işlem ücreti olmaksızın USD cinsinden para çekebiliyor muyuz, deneyimleyen oldu mu?

Teşekkürler,

Eğer ATM’de USD varsa çekebilirsiniz. Bunu bankanın sitesinde okumuştum sanırım ama deneyimlemedim.

• Arkadaşlar merhaba gecen yaz wat yaptım ve banka hesabımı kapatmadım şuan kapalı gibi duruyor hesabınız yok diyor ve 2025 talihlisiyim eğer abd ye gidebilirsem sorun olurmu bana kredi kartı alırken bankayla sorun yaşarmıyım teşekkürler

• @ahmeterol1912 bankaya gidip konusursaniz tekrar acarlar.

• Merhaba, Aos yapmak için New York’a geldim, 2024 talihlisiyim fakat turist vizesiyle banka hesabı açamıyorum. Daha önce New York’da hesap açabilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. 🌸

• ⭐⭐⭐

@burcu-kandemir direk lokasyon verecek çıkabilir belki ama öyle bir cevap alana kadar şunu önerebilirim size gidebileceğiniz bütün şubelere gidin çünkü şubeden şubeye noktasını geçtim aynı şubede çalışandan çalışana bile farklılık yaşanabiliyor

• @Emre-Kurtulmuş bank of Americada acabilirsiniz.
    Lakin birkac sube gezmeniz gerekebilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.8k

| | | |