DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Biks ben de cevap alamiyorum ve bu belirsizlik canımı sıkıyor. Şubat ayında döndüler en son güncel numaraları işliyoruz şuan diye ve o zaman current değildim 🥲

Acaba diyorum yedek bir liste yapmış olabilirler mi? o yüzden cevap vermiyorlardır belki de çok mu olumlu yaklaşıyorum dersiniz

• @devrim-astan olumlu tabi Türkmenistan vizeniz varsa.

• Çok teşekkür ederim

• @devrim-astan Merhaba, Türkmenistan devleti sınırları içerisine girmenin yasal yollarla çok zor olduğu belirtiliyor.

• @Nevzat-0 benim mülakat deneyimde ve başka başlıklarda yazılımda paylaştım profilime bakarak tüm listeyi görebilirsiniz

• @Demayfo ben de 1 Mart itibariyle -dosya transferini yaptiklari ilk tarih- toplamda 3 mail attim. Ilk mailde su an current olanlarin dosyasini tasiyabiliyoruz dediler. Current olunca hatirlatma yaptim ve ondan sonra bir cevap alamadim maalesef. Dediginiz gibi beklemekten, beklerken de kafayi saglam tutmaktan baska caremiz yok gibi. Sans yanimizda olsun.

• @zge acikcasi umutlanmak icin ben de bu tarz bir yaklasimla calisiyorlardir diye dusunuyorum. Mail attigim tarihin ertesi gunu mail atanlarin dosyasini tasiyan konsolosluk, bizim durumumuzdakileri es gecmez umarim.

• @Biks mail attığınız hesap spam algılanmış olabilir ve düşmüyordur çalışma saatlerine göre hareket edin derim 100 lerce mail atan var geçen senede bu şekilde olmuştu tavsiyem yeni bir maille ulaşın samimi net bir mesaj atın herkesin attığı mail den farklı
    maillere cevap veren değişmediyse Türkiye’de daha önce çalışan bir konsolosluk görevlisi bize karşı sempatisi var

• @mehmetizmirli oneriniz icin tesekkur ederim. Mailimi chatgpt destegiyle formal olarak bagimsiz yazdim, baska bir taslakla benzerligi olacagini sanmiyorum ama sanirim degistirmem gerekecek.

• @ptcuye35 kader kısmet hiç bir şey zor değildir sadece biraz çaba ister Türkmen olmazsa farklı bir yer olur ama olur

• @devrim-astan yok aslında baya zor ,siz tabi çabalamaya devam edin.Hic ugrasanla uğraşmayan bir olur mu? Ama Türkmenistan gerçekten zor, bence önce vizeyi alın sonra zaten Türkmenistan konsolosluğu direk dosyayı taşıyor riske atmayın

• @gucarslan abi adresi gördüm:) neden böyle şanssızız hiç sevinemiyoruz

• @devrim-astan ayrıca çok iyi niyetlisin sürece hiç hakim değilsin:)

• @devrim-astan şubat ayında 15 bin altı ankara için rahat demişsin:) geldiğimiz süreçte 5k altı nispeten rahat 3x yanılmışsin:)

• Merhaba ,

Dosyam 221g idi sağlık raporum olmadığı için 2 gün önce ready oldu şimdi ap bir sonraki anşama issued mu olacak ?

• Merhaba, iyi akşamlar. Benim vizem basılıp gönderilmişti ama konsolosluk sitesi yeni güncellenmiş olmasına rağmen statüm ‘under review’ olarak görünüyor. Öncesinde ‘processing completed’ statüsündeydi. Vizemde bir sorun olduğu anlamına mı geliyor? Girişte bir sorun oluşturur mu? Bu konuda bilgisi olan varsa cevaplarsanız çok sevinirim.

• @Biks samimi yazın derim programlar sizin mailinizi spama atabilir mail adresi değiştirin spamdaysanız

• @devrim-astan Ben de sizin gibi olumsuz düşünmüyorum, aylık bazda konsolosluklara iki tur mail geçtim ancak ben de sizin gibi Türkmenistan haricinde olumlu donus alabildigim ikinci bir yer olmadı. Denemeye devam...

• @gucarslan süreci imzaya taşıma işini yapmaya çalıştım ama beceremedim sanırım. Bilgisayardan falan mi yapmak gerekiyor acaba.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

245

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.6k

| | | |