DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi haftalar herkese, gerçekten de haftaiçi mesaiye burada başlayıp cuma burada bitiriyorum artık. Sanki sürekli burada olursam GC a daha çok yaklaşmışım gibi hissettiriyor.

• ⭐⭐

@hasnotben Günaydınlar eve onu farkettim 🙂

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hasnotben Günaydınlar eve onu farkettim 🙂

Gunaydin sanada 😁

• ⭐⭐

@gtx295 Bugünü ve yarını atlatsam bi rahatlayacağım 🙂 Yarın dişçi randevum var

@gtx295 Bugünü ve yarını atlatsam bi rahatlayacağım 🙂 Yarın dişçi randevum var

O çok sorun. Kaç para gidicek? 🙂

• @Ballistix, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar selam,

DV2025, Türkiye’den son başvuru mu acaba? İş yerinde bir arkadaşım bundan sonra Türkiye’den başvuruların kapanacağını söyledi ama ne kadar doğru bilemedim.

Bu konuyu bende inceledim. Fakat türkiye için böyle bir durum yok şuan için. Önümüzdeki yıllar içinde olacağını sanmıyorum.

Fakat şöyle bir durum var. Greencard çekilişinin çıkmasını beklememek lazım. Çünkü çok çok az kişiye çıkacak.

Bekleyerek olmuyor, 15-20 başvuru yapıp hala bekleyenler var.
    Eb3, e2 vs. başka yollarını denemek lazım.

Bu arada iltica etmekde çok kötü bir durum. Onu da araştırdım uzun uzun 😃 İltica edenlerin mahkeme bekleme süresi çok uzun sürüyor, ayrıca mahkeme sonuçlanınca green card süreci de 5 yıl sürüyor. Anladığım kadarıyla şuan için 15 yıldan önce Türkiye'ye dönüş yok.

• ⭐⭐

@gtx295 Bir dişim yeni çürüdü ona dolgu lazım kanal tedavisi değil çünkü yeni çürüdü çürük derinde değil ve dişlerimin üstünde 4-5 aydır bir kitle var o kitlenin ne olduğunu bilmiyorum kistte olabilir yeni fazladan bir dişte çıkıyor olabilir ona baktıracağım. Özelden randevu almıştım kaç para isteyecekler bir fikrim yok sadece diş filmi için 300tl tutacağını biliyorum

@gtx295 Bir dişim yeni çürüdü ona dolgu lazım kanal tedavisi değil çünkü yeni çürüdü çürük derinde değil ve dişlerimin üstünde 4-5 aydır bir kitle var o kitlenin ne olduğunu bilmiyorum kistte olabilir yeni fazladan bir dişte çıkıyor olabilir ona baktıracağım. Özelden randevu almıştım kaç para isteyecekler bir fikrim yok sadece diş filmi için 300tl tutacağını biliyorum

Geçmiş olsun. Burada o bile pahali 😕 saglam doktor olmasina dikkat et sakata gelmez

• Yasaklı

@Darko, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ballistix, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar selam,

DV2025, Türkiye’den son başvuru mu acaba? İş yerinde bir arkadaşım bundan sonra Türkiye’den başvuruların kapanacağını söyledi ama ne kadar doğru bilemedim.

Bu konuyu bende inceledim. Fakat türkiye için böyle bir durum yok şuan için. Önümüzdeki yıllar içinde olacağını sanmıyorum.

Fakat şöyle bir durum var. Greencard çekilişinin çıkmasını beklememek lazım. Çünkü çok çok az kişiye çıkacak.

Bekleyerek olmuyor, 15-20 başvuru yapıp hala bekleyenler var.
    Eb3, e2 vs. başka yollarını denemek lazım.

Bu arada iltica etmekde çok kötü bir durum. Onu da araştırdım uzun uzun 😃 İltica edenlerin mahkeme bekleme süresi çok uzun sürüyor, ayrıca mahkeme sonuçlanınca green card süreci de 5 yıl sürüyor. Anladığım kadarıyla şuan için 15 yıldan önce Türkiye'ye dönüş yok.

EB3 2020 de takılmış durumda. İlerleme yok. O da sıkıntılı geliyor bana. Trump da geldikten sonra daha da kötü olacağını düşündüğüm için. Alternatif olarak göremiyorum.😩

İltica konusu da aynı şekilde,

F1 yaptığınızda da 6-7 yılı garantileyebiliyorsunuz.

Ama bu yolların hiçbirisinde ülkeden çıkış yapılamıyor.
    Dediğinize katılıyorum. Çok uzun bir süre Türkiye yi gözden çıkarmak gerekiyor. 😒

• ⭐⭐

@gtx295 Dolgu fiyatı 1,5-2,5 arası yazıyor internette bakalım bana ne fatura çıkacak. Dişçi de tanımıyorum etmiyorum ki açtım google ı en iyi yorumları olandan aldım randevuyu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Dışarıya koyuyorlar koca koca hoparlörleri 😃

Zaten şehirlerarası yolun hemen yanı, çevresinde tek tokiler var onlardan da ses çıkmıyor zaten. Bu arada şehrin bu kadar dışında olan düğün salonları bile 3-4 ay aralıksız her gün dolu, fiyatları 2 sene önce 200 kişilik yemeksiz 30 bin TL idi, bazen düşünüyorum memlekette ne para var diye. Kimi zaman öğlen ayrı akşam 12 ye kadar ayrı düğün yaparlar. Merak edip baktım geçen oranın arsasına vasfı tarla olarak gözüküyor yani kaçak yapı bir nevi.

Napsak düğün salonu mu satın alsak 😁

İnsanlarda para yok aslinda. Tabi olan var orasi ayni konu. geneli kredi bataginda malesef. Hal böyle olunca borç bataginda yaşiyorlar. Sonrasi malum geçimsizlik başliyor. Açikcasi bir insan ödiyemiyeceği borcun altina neden girer ki? Bakamiyacaksa zaten evlenmesin modundayim.

Aga düğünden hiç anlamam yani fransizim malesef o konuda. kaç paraya bu iş hallederiz 😂

Ben 23 kere düğün arabası kullandım. (Hep eş dost arkadaş)
    O arabanın içinde ve gelin odasında dönen muhabbetlerden midem bulandı.

35 yaşında bekarim ve evlilik düşünmüyorum.
    Hele Türk kızıyla pehhhhhh.

Anası dayısı danası kuzeni kardeşi bilmem nesi. 😂😂😂

foruma kullandığınız kelimeler ve ifadeler yüzünden daha önce sizi uyarmış ve tekrarında sizi forumdan süresiz olarak uzaklaştıracağımızı bildirmiştim.
    görüyorum ki aynı şekilde devam edip forumu çirkin ifadelerinizde kirletmeye devam ediyorsunuz.

sizi forumdan süresiz olarak uzaklaştırıyorum.
    çirkin ifadeleriniz günlüğünüze yazmaya devam edebilirsiniz.

@gtx295 Dolgu fiyatı 1,5-2,5 arası yazıyor internette bakalım bana ne fatura çıkacak. Dişçi de tanımıyorum etmiyorum ki açtım google ı en iyi yorumları olandan aldım randevuyu

Memnun kalirsan haber et 🙂 Bizim dişçilerden imkan yok düşük para ile çikamazsin en az gider bi 2000-3000$ 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Sağlık konusunda ben devlete gitmeye karşıyım. Geçen sene kulağım tıkanmıştı temizletmeye özele gittim. Randevu alacağım doktoru felan da nereden mezun olduğuna bakarak öyle seçtim. En dikkat ettiğim konudur

• @gucarslan Arkadaş böyle biri değildi aslında fakat en son bir Amerika turuna gitti geldi o günden beri bir ego bir ego, değişik değişik konuşmalar. Allah Amerika'ya gittiğimizde @Ping-PONG gibiler gibi olmamayı nasip etsin bize. Tamam arkadaşım Amerika turu yaptın, en iyi sen biliyorsun Amerika'yı, tamam biz Türk kızları kötüyüz, en çok sen Amerika'lısın. Çok şükür kurtulduk şunun aşağılayıcı sözlerinden. Ellerinize sağlık @gucarslan ❤

@gtx295 Sağlık konusunda ben devlete gitmeye karşıyım. Geçen sene kulağım tıkanmıştı temizletmeye özele gittim. Randevu alacağım doktoru felan da nereden mezun olduğuna bakarak öyle seçtim. En dikkat ettiğim konudur

Bende öyle hep özele gidiyorum. Tabi her özel hastaneye gitmiyorum malum... Muayene ücretleri çok artmiş o yüzden genelde özele gidiceksem belirli hastaneler var yada doktorlar. Gerçi ücretler $ bazinda gayet iyi 😂

• ⭐⭐ Yasaklı

74 güne düşmemize son 5 saat kaldı. İnşallah gönlümüzdekileri hayırlısıyla nasip etsin Allah bize. Umarım her şey dilediğimiz gibi olur 🙂

• @newbie97 üniveriste hastaneleri devlete göre daha iyi ankaradaysanız hacettepe diş konusunda çok iyidir

• ⭐⭐

@gtx295 Ben geçen sene Ankara Batıkent te medical park hastanesi var oraya gitmiştim iyi diye. Bu sefer çok uzak diye malesef orayı tercih edemedim. Önceden motor ehliyetim vardı, araba ehliyeti için sağlık raporu alayım diye aile hekimliğine gittim ona bile pişman oldum. Oranın çalışanları diyor sakın buraya gelme buradaki doktor kıl, millete sağlık raporu vermek yerine hastaneye sevk ediyormuş oradan aldırıyormuş hastaneye sevk edince de mecbur hastaneden almak gerekiyormuş. Neyse öğle arası bitti mesai saati başladı ortada doktor yok, teyzeler amcalar söylenmeye başladı biri diyor nerede bu sağlık bakanlığına şikayet etmek lazım, öbürü diyor onlar bize lazım çokta söylenmeyin diye.

Neyse aile hekimliğimi değiştirdim değişikliğim sisteme düşünce farklı yere gittim taksiyle. Bu sefer orada da çalışan 2 doktor var ben kadından randevu almıştım bir sorun yaşamadım. Erkek doktorda sanırım aynı çalışma stilinde olduğu için teyzeler gülüp duruyordu. Ben sıramı beklerken doktor boş olmasına rağmen kimseyi almayıp öyle odasından çıkıp 10-15 dk bir yerlere gidip gelmiyordu. Denetim şart sağlık konusunda devlette

• ⭐⭐

@siraysessiz Hacettepe diş sıhhıye nin oralarda malesef çok uzak

• @newbie97 Batikent demisin? Bizim orada ofis var 😂 Şu işleri bir bitiriyim yerleşicem oraya komple 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

537

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

428.4k

| | | |