Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells aşılar ilgili sorum için burada sadece bir evrak paylaşılmış o da çocuklar içindi. Yani baştan sona okudum ama cvp alamadım. Dile kolay 1440 ileti 🙂 Sağlık muayenesinde vurulan aşılar nelerdir. Bunları sağlık ocaklarında ücretsiz ya da 200 300 dolardan daha ucuza yaptırabiliriz. Bu şekilde yaptırıp evrak almak mümkünmü. Yoksa illa belirlenen doktordan sağlık kontrolü sırasında olması mı gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap rica ederim.

• Uzun süredir beklediğimiz mülakat mailleri geldi benimki 12 Şubat a verilmiş.

• @the-black-eagle DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells aşılar ilgili sorum için burada sadece bir evrak paylaşılmış o da çocuklar içindi. Yani baştan sona okudum ama cvp alamadım. Dile kolay 1440 ileti 🙂 Sağlık muayenesinde vurulan aşılar nelerdir. Bunları sağlık ocaklarında ücretsiz ya da 200 300 dolardan daha ucuza yaptırabiliriz. Bu şekilde yaptırıp evrak almak mümkünmü. Yoksa illa belirlenen doktordan sağlık kontrolü sırasında olması mı gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap rica ederim.

• @bmyilmaz bizde mülakat tarihimizi aldık çok şükür /8 şubat 9,15

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-black-eagle DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells aşılar ilgili sorum için burada sadece bir evrak paylaşılmış o da çocuklar içindi. Yani baştan sona okudum ama cvp alamadım. Dile kolay 1440 ileti 🙂 Sağlık muayenesinde vurulan aşılar nelerdir. Bunları sağlık ocaklarında ücretsiz ya da 200 300 dolardan daha ucuza yaptırabiliriz. Bu şekilde yaptırıp evrak almak mümkünmü. Yoksa illa belirlenen doktordan sağlık kontrolü sırasında olması mı gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap rica ederim.

Yapilacak asilara doktor karar verecek, ayrica bazi asilar birden fazla doz oldugundan siz onceden yapsaniz da doktor yine yapip ucretini alabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Mulakat tarihi alan arkadaslarin gozu aydin 🙂

Lutfen forum cizelgesindeki bilgilerinizde guncelleme yapmayi unutmayin!

• Diğer mülakat tarihi açıklanan arkadaşların gözü aydın.Açıklanacak olanlara da tez zamanda hayırlı haberler inşallah. Benim de açıklandı çok şükür 1 Şubat / saat 08:00

• @crazycells anlaşıldı. Parayı verecez 🙂 Dışarıda yaptıramıcaz anlaşılan. @burhan808 o sayfayı inceledim. Benim merak ettiğim aşıları dışarıda yaptırmak dolayısıyla maliyeti düşürmekti 🙂

• @gunesdogdu hayırlı olsun 🙂

• @baymyrat hayırlı olsun:-)

• 11 Şubat tarihine randevumuz geldi. Randevu alan arkadaşlara tebrikler, bekleyen arkadaşlara da sabırlar diliyorum. Hemen süreci özetleyeyim bekleyen arkadaşlar için.
    7 kasımda DS260 formunu gönderdim 15 kasımda KCC den belge talep maili geldi ve aynı gün gönderdim. Daha sonra bana sadece mailim iletildiğine dair bilgi maili geldi. Evraklarınız kontrol edildi tamamdır maili gelmedi. Sistem yeni olduğu için bu onay maili gelmese de randevu mail geliyor.

Belge talep maili gelen arkadaşlar için KCC ye çocuklar için sadece pasaportlarını gönderdim. eşim için pasaport, edevletten arşiv kayıtlı adli sicili ve vukuatlı nufus örneği, talihli olan kendim içinse yine pasaport, edevletten arşiv kayıtlı adli sicil, vukuatlı nufus örneği, askerlik terhis belgesi gönderdim. kendim için nufüs kayıdında aile seçtim anne babamın göründüğü, eşim için sadece benim ve çocukların göründüğü belgeyi aldım.

• Merhaba, sizlere bir sorum olacak tecrübesi olan cevaplarsa sevinirim. Mülakat tarihimize 42 gün var. iki çocuğumun aşı kartları var. Ben ve eşimin aşı kartları yok. Acaba özel klinikte aşıları yaptırıp imzalı kaşeli bir yazı alırsak bunu Urganlar kabul ederler mi?

• @gunesdogdu benim çocukluktan kalma aşı kartım da var ama anlaşılan o kabul edilse de bazı aşılar olacak ve bu o doktorda olacak. Tam olarak ben de bunu sordum ama sanırım olmuyor. Tamamını olunca kişi başı 200 300 dolar ücreti var. Ben dışarıda bunları daha ucuza yaptırabilirim ve maliyeti azaltırım diye düşündüm. Farklı bir cevap alırsan beni de bilgilendirirsen sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells yazısı var
    Yapilacak asilara doktor karar verecek, ayrica bazi asilar birden fazla doz oldugundan siz onceden yapsaniz da doktor yine yapip ucretini alabilir.

• @the-black-eagle tamam bilgilendiririm tabi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@the-black-eagle DV2019 Mulakat Deneyimleri içinde söyledi:

@crazycells anlaşıldı. Parayı verecez 🙂 Dışarıda yaptıramıcaz anlaşılan. @burhan808 o sayfayı inceledim. Benim merak ettiğim aşıları dışarıda yaptırmak dolayısıyla maliyeti düşürmekti 🙂

eger yapmis oldugunuz asilar varsa kartlarini goturebilirsiniz, ama yoksa hicbir sey yapmadan saglik randevusuna gidebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onepunch @Tolga-Demir sizlerin de gozu aydin 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gunesdogdu @The-Black-Eagle

Eger yapmis oldugunuz asilar varsa kartlarini goturebilirsiniz, ama vurulacaginiz asilara doktor karar verecek.
    Gecen yil da forumda cok yazip cizildi 🙂 boyle bir cabaya degmiyor. Ayrica son 30 gun hicbir asi olmamanizi istiyorlar, bilginize. Saglik islemlerinin ve vize islemlerinin gecikmemesi icin bilincsizce hareket etmenenizi tavsiye ederim.

• Şevbaş!
    Beri gelin!
    AŞI'ya nokta koyalım:
    25.12.2018'de Ungan randevusuna gittim.
    Aşı kartı falan götürmedim. Askerdeyken 3 iğne vurmuşlardı 4 sene evvel.
    Düşündüm aşı kartlarım yoktu ama olsaydı da götürmezdim 2 nedenden dolayı:
    1- Eğer o aşılardan muaf olsam zatrn liste bol 4 degişik aşı gene çakacaklardı
    2- Askerlik aşılarının 5 senelik süresi dolacaktı zaten. Yarın Amerika'ya gittiğimde hele sen bir bak bakayım deyip 5-6 kat pahalılıkta bana aşıları yine çakabilirlerdi.
    Size tavsiyem:
    1-Demem o ki aşı olmak faydalıdır
    2-Her halukarda Ungan Family'e minimum kişi başı 280$ kayme bırakacaksınız onu bi defa hazırlayın
    3-Bence Ucuz yollara başvurmayın. Minimum randevuya 1 aydan fazla kalan aşıları yapmanız onları işkillendirir, Kayserili uyanıklığı muamelesine maruz kalır yaptığınız 4 iğneye ek size 4 iğne çakarlar ki bu bir insan evladı için yüksek dozaj olur
    Ha istisnalar da hariç. Bazı aşı kartı götürenlere biraz fiyattan düşürdükleri de olmuş ama aşı kartı götürenlerin bir kısmından da normal fiyat neyse onu almışlardır.
    3.kata 118$(kan+idrar testi ve röntgen filmi)
    4.kata Ungan Family'e 280$ ödeme oluyor
    2 aşıyı mix atom tadında vuruyorlar 4 aşı niyetine. Benim gibi aşıdan tiksinenin bile canını yakmadı hiç hissetmedim.
    Size bana Unganlar tarafından verilen sonuç çizelgesindeki vurulan ve vurulmayıp olası $ kurtuluşunuzu engellemek için sizi bekleyen aşıların latince ve Türkçe isimlerini yazalım:
    Diphteria-Difteri
    Tetanus-Tetanos
    Pertussis-Boğmaca
    Measles-Kızamık
    Mumps-Kabakulak
    Rubella-Kızamıkçık(kızamığı vurduk bebesi eksikti:)))
    Hepatit A
    Hepatit B
    Varicella-Su çiçeği
    Not:Yalnız Mehmet Ungan hoca çok hoş sohbet ve nazikti. Bence iğne olun, iğne candır:)))(cidden)

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |