DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Mutlu seneler arkadaşlar,online veriler olayı başladı mı ve nereden takip ediliyor link vermeniz mümkün mudur

• Herkese iyi seneler arkadaşlar. Dilerim çok güzel ve huzurlu bir yıl olur.

• @yiğit-YY merhaba ankadığım kadarıyla geçirmeler yaşanıyor benim numara 5600 lerde mail bekliyoruz tabi bu bekleme küçük numsradan büyük numaraya doğru gidiyor visa bullten takip edebilirsin senin ocak 2024 aktif benim Aralık devamlı kontrol tahmin falan lazım yani sabır.

• @Pamuk-0 cocuklarınızın yaşları kaç acaba?

• @yiğit-YY https://bit.ly/428RByc bu EXCEL ile takip edebilirsiniz. Kayıt olmadı iseniz siz de kendinize uygun sıralamaya ekleyin bilgilerinizi.

• @melikemim 5.5 ve 7 yaşında.

• @yusufalak rica ederim ne demek.

• Merhaba sevgili arkadaşlar,
    Öncelikle yeni yılınız sağlık ve mutluluk getirsin,
    Medeni durumumdaki değişikliği bildirirken nasıl bir yol izleyeceğim konusunda kafam karıştı,
    Forumda add aplicant ile ilgili sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Green card talihlisi olduktan sonra nişanlımla evlendik ve case numaramız henüz aktif değil. Asıl talihli benim ve nişanlımın Arnavutluk’ta çalışma ve oturma izni var. Dosyamızı oraya taşımak istiyoruz. KCC’ye dosya taşıma mailini bir an önce atmak istiyoruz ama öncesinde add aplicant mı yapmamız gerekir? Yoksa KCC mailini hemen atıp add aplicant formunu sonra doldursak da olur mu?

Bülten açıklanmadan mailimizi atmak istiyoruz.

• Merhaba arkadaslar, Bahreyn'de suana kadar 8 vize gorusmesi yapilmis. Bunun anlami burdaki konsolosluga talep olmamasi mi yoksa sikintili konsolosluk olmasindan mi sizce?

• @eray26 Eğer eylül 2023 bültenine bakarsanız zaten bahreynde sadece 8 kişinin talihli olduğunu görebilirsiniz.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @Hope-Breaker bu deger sadece bahreynin vatandaslarini mi gosteriyor ? Sadece 8 kisi olmasi olasi degil.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

1 ocak itibariyle aktif olan CEAC verileri ışığında, ankara'nın performası için yaptığım açıklamayı ilgili başlıkta bulabilirsiniz.
    sorularınız olursa lütfen ilgili başlığı ve iletiyi kullanın.

https://yesilkartforum.com/forum/post/406483

• 1 Ocak itibari ile transfer çalışmalarını tekrar hızlandırdık. Hemen dönüş yapan Manama (Bahreyn) elçiliğinin cevabı ilginç olduğu için paylaşmak isterim.
    "The Embassy's ability to accept immigrant visa transfer requests is extremely limited. Additionally, we are not accepting DV-IV transfer requests unless the applicant already has an approved residency permit visa in Bahrain and is currently in the country not in a visit visa. Do not attempt to obtain a residency permit for Bahrain for the sole purpose of scheduling a IV-DV immigrant visa at the U.S. Embassy in Manama. Immigrant visa interviews are scheduled months in advance and we will not expedite a IV- DV transfer request from an applicant who has moved to Bahrain in the hopes of interviewing at the U.S. Embassy in Manama."

yani diyor ki öyle mülakat alırım diye umutlanıp Bahreyn'den oturum almaya kalkma. oturumun yoksa zaten almıyorum, oturumun olsa bile aylar sürer benim sana randevu vermem diyor.

caydırmak için olduğunu düşünüyorum çünkü zaten 8 tane kazanan var hepsine de randevusunu vermiş efendi efendi.

• @Pamuk-0 tam olarak hangi evrakları götürdünüz yanınızda

• @Movistar74 unganların sitesinde yazıyor tam olarak ne istedikleri oraya da bakabilirsiniz. Pasaport, ds260 formunun barkodlu çıktısı. Aşı kartlarımız. Mülakat randevu e mail çıktısı. Ve unganların randevu mail çıktısı. Bizden sadece pasaport ve aşı kartı istediler. Emin olmak için unganların sitesine bakın mutlaka. Umarım yardımcı olmuşturum 😇🙏

• @Pamuk-0 çok teşekkürler 🙏 mülakatınız da olumlu geçer umarım.

• Merhaba arkadaşlar mülakat tarihi alan arkadaşlara sormak istediğim bir soru var. Dosya numaranız current olduktan sonra mülakat maili ortalama ne kadar sürede geldi bilgisi olan cevap verebilirmi acaba ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mrts00 sorularınıza cevap almak için öncelikle lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @HüseyinBurcu bildigim kadarıyla dosya taşıma işlemleri asıl talihli üzerinden yapılıyor Hüseyin hocam . Birde Arnavutluk konsolosluğu mülakatta ABD'den daimi orda bulunan ABD pasaportlu yada green cardli sponsor istiyor bilginiz olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.7k

| | | |