Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Merve-Durgut bu tür iptal olan randevular büyük ihtimalle bot programlarla birilerine randevu olarak gidiyor. Bu arada bu tür soruları şu konu başlığında sormalısınız. B1/B2 turist vizesi

• ⭐⭐

@dytmelek ben sizi takibe almamışım sürekli yazmıyorsunuz diye hayıflanıp duruyordum yok battılar, yok döndüler, yok olmadı gördün mü, vs neler diyorum kendi kendime 🙂 çok sevindim yazdıklarınızın bir kısmını okudum ve devamını da okuyacağım sortmak istediklerimi de not alıyorum soracağım umarım yazmaya cevap vermeye vaktini olur koşturmaca içinde sevgiler bol şans:)

• ⭐⭐⭐⭐

Bende birseyler karalayacagim buraya vakit bulabilirsem 😂

• Herkese selamlar, öncelikle bu başlığı açan @denizci10 ve deneyimleriyle geliştiren herkese teşekkürler. Gerçekten ilham verici, cesaretlendirici ve yol gösterici. Bir kaç günde 93 sayfanın tamamını büyük bir istekle okudum 🙂 Bizim hikayemize gelirsek yolun daha çok başındayız. Hedefimiz 2024 Eylül'de Amerika'ya taşınmış olmak. Ben yıllardır, eşimle birlikte olarak ise son 2 yılda GC çekilişine katıldık ama maalesef çıkmadı 😕 Böyle olunca bizde eşimle turist vizesiyle gidip E2'ye çevirerek yerleşmeyi düşünüyoruz. Bu başlıkta okuduklarımdan sonra artık kesin gideceğiz 🙂 Benim daha önce 2015-2016 yıllarında New York'ta yaklaşık 9-10 aylık F1 tecrübem olmuştu. Mart 2023'te turist vizemi aldım. Eşimin randevusu Şubat 2024'te, umarım o da alacak ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için büyük bir aşamayı geçmiş olacağız 🙂 Süreç ilerledikçe bende başkalarına bir nebze yardımcı olabilmek için deneyimlerimi buradan paylaşacağım.

• @dytmelek melek hanim yazdiginiz tum deneyimlerinizi okumak okadar keyifli değerli ki sizlerin izinde gelecek bizler için!Siz hep yazin uzuun uzuun☺️zaten her payalasim ve yazılarınızı dizilerin bi sonraki bölümünü bekler gibi bekliyoruz☺️ pozitifiginiz samimiyetiniz şeffafliğiniz her iletinizde ve storylerinizde geçiyor bize.inşallah hep guzel haberlerinizi aliriz emek verip bizleri bilgilendirdiginiz icin de ayrica tesekkur ederiz.

• @tylnrock merhaba. Gerçi anladığım kadarıyla gitmenize daha var ve aceleniz yok ama eşinizin vizesini ara ara kontrol edin daha erkene alabilirsiniz. Benim bir arkadaşım Kasım sonuna kadar çekti bilginiz olsun 👍

• Nerelerdesin sen? @Rhonster

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob Dallas 😂

• @Rhonster şaka yapıyosun! İnanılmaz sevindim gerçi seni hep tampa’da hayal ettim ama olsun bu da çoook güzel..

• @hascerob, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@Rhonster şaka yapıyosun! İnanılmaz sevindim gerçi seni hep tampa’da hayal ettim ama olsun bu da çoook güzel..

Bir Tampalinin Dallas da ne isi olabilir?? 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea dost ziyareti kisa 😂 hedef belli yoksa 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob tesekkurler gecici ziyaret diyebiliriz ya 😂

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

@dytmelek ben sizi takibe almamışım sürekli yazmıyorsunuz diye hayıflanıp duruyordum yok battılar, yok döndüler, yok olmadı gördün mü, vs neler diyorum kendi kendime 🙂 çok sevindim yazdıklarınızın bir kısmını okudum ve devamını da okuyacağım sortmak istediklerimi de not alıyorum soracağım umarım yazmaya cevap vermeye vaktini olur koşturmaca içinde sevgiler bol şans:)

bu mesajın neresi ve nesi -4 oy aldı pardon ama anlayamadım:) sizce de garip değil mi?

• @debbieLA77 bu mesajları ilk defa görüyorum ve -5 yemenizin sebebi kendi öz eleştirime göre bu kısım. 'yok battılar, yok döndüler, yok olmadı gördün mü, vs neler diyorum kendi kendime 🙂'

• @debbieLA77 bence de ilk aklınıza gelenlerin olumsuz örnekler olması hoş bir durum değil benim gözümde

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

hahahahha - 6 olmuş anlaşıldı burası çoluk çocuk doldu iyice... 🙂 muhatap olmamak gerekli sizde haklısınız tabi 🙂 mantıklı bir cevabı olanların her zaman yanındayım saygılar 🙂

• @debbieLA77, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

hahahahha - 6 olmuş anlaşıldı burası çoluk çocuk doldu iyice... 🙂 muhatap olmamak gerekli sizde haklısınız tabi 🙂 mantıklı bir cevabı olanların her zaman yanındayım saygılar 🙂

Üslubunuz konusunda hala ısrarcısınız. İnsan neden başkalarının kötü olmasından beslenir. Bunu yansıtıyorsunuz yazılarınızda. Bir yorum yaparken olumlama yapmak varken niye battılar gibi ifade kullanıp tebessüm ediyorsunuz ki. Yine kişiler sizinle aynı fikir de değil diye çoluk çocuk diye tanımlayarak kendinizi haklı çıkarma çabalarına giriyorsunuz. İnsanlar bu üsluplardan bıkmış durumda! İyi günler.

• @debbieLA77, içinde söyledi: ABD'ye Yeni Taşınmış Göçmen Olmayan Kişilerin Tecrübeleri

Ben diğer mesajınızı çok olumsuz görmedim, kendinizi yanlış ifade ettiğinizi düşündüm ancak bu mesajınız ile kendi fikrenden olmayanları ve kendilerine oy atmayanları küçümseyen, suçlayan, sebepsiz yargılayan malum kalabalığı hatırlattınız bizlere.

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 kendi kendinize eksi oy alma nedeninizi bu kadar güzel cevaplayamazdınız herhalde.

Yazdığınız yazıyı birinin beğenmeyip buna yönelik bu şekilde bir eksi ile tepki vermesi gayet normal bir durumken, sizin hoşunuza gitmeyen bir duruma karşı hakaret etmeniz. Hangi davranış çocukça oluyor biraz daha düşünün bence

• Kimse benim hakkımda da endişelenmesin, yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermeyeyim, gayet iyiyiz, her şey beklediğimiz şekilde ilerliyor. Canımızı sıkan şeylerin kaynağı Türkiye'de, onlar da geçecek az kaldı. Müsait bir zamanda ev tutma süreciyle beraber internet, elektrik, su gibi diğer konuları da belirteceğim. Kendinize iyi bakın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |