Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lumos Hayırlısı olsun. Oryantasyon süresince yaşayacağınız sıkıntıların min. düzeyde olmasını dilerim. Yeni hayatınızda mutluluklar ve huzur, Aileniz ve sizinle ile birlikte olsun.
    Saygılarımla,

• @lumos
    Tebrikler yeni hayatınızda başarılar ve mutluluklar dilerim.

• @devrim09 Teşekkür ederim

• @gknatak97 merhaba bende 1 ay önce geldim amerikaya. Bende Türk hattımı açtırmıştım ama çok verimli kullanamadım. Size ve geleceklere tavsiyem eğer telefonunuz destekliyorsa daha Türkiye'de iken e-sim alıp öyle gelmeniz. mint mobile 15 usd ye sınırsınz paketi vardı. Benim telefonum desteklemediği için alamamıştım.

• @bozyuruk e-sime geçip abd de mint mobilemı geçmeliyim yoksa Türkiye'deyken mint mobile alabiliyor muyum konuya hakim olmadığım için bu şekilde soruyorum kusura bakmayın.

• ⭐⭐

@lumos tebrikler. Geçmiş olsun.

• @Emre-Kurtulmuş harika sorunsuz bir deneyim darısı bize ve herkese olsunn🙏🏻

• @Emrey34 umarım her şey gönlünüzce olur 🙏🏻

• @Cornelius umarım temelli gidişiniz de böyle kolaylıkla ve güzel olur 👏🏼

• @achillesoag yeni hayatınız da mutluluklar dilerim şans sizinle olsun

• @bozyuruk kafamda büyüyen ilk giriş stresini sizde yaşamışsınız umarım bundan sonra her şey yolunda gitmiştir

• @evrimooloji Evrim Hanım merhaba yazınızı yeni okudum ve çok mutlu oldum biz de 3 Aralıkta Boca Ratona geliyoruz 1 haftalık Airbnb evimizi de tuttuk orada görüşmeyi çok isterim 🙏🏻

• @Erdoğan-0 tebrik ederim bizde heyecanla deneyimimizi yazmayı bekliyoruz

• @Zeynep-0 yeni hayatınızda şansınız ve yolunuz açık olsun 🙏🏻

• @senamd tebrik ederim yeni hayatınızda her şey harika olsun bu arada epey Gıda götürmüşsünüz ☺

• @lumos sizin tecrübenizi okumak ayrıca heyecan verdi. bizim ki de az sonra diyelim 👌 yeni hayatınızda her şey gönlünüzce olsun. Sevgilerimle

• @lumos Tebrikler, ciddi bir sorun yaşamadan sonunda varış yerine ulaşabilmenize çok sevindim. Yeni yaşamınızda tüylü dostunuzla birlikte hayallerinizden bile daha güzel günler olmasını diliyorum, gözünüz aydın. 🙂

• @lumos hayırlısı olsun Tuğba Hnm, güzel bir hayat dilerim 🌸 sizlerin tecrübelerinizi okumak sevindiriyor 🍀

• ⭐⭐

@lumos Hos geldiniz , macera simdi basladi 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

100

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |