Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Carmageddon son mezun olduğun okulu yazman gerekiyor university degree olur

• Biraz ekşiyi okudum hala bildiğiniz gibi lise mezunu değilim ama başvurup şansımı deneyeceğim, çıksada gitmeyeceğim, amerikada vatandaşım yine başvuracağım diyenler bile var birde bizim neremiz Araplara benziyor diyoruz maalesef, hiç bir işi ciddiye aldığımız yok ve birbirimize düşmanız sanki :))

• Fotoğrafın boyutları vs. doğru olsa da geçen başvuruda kullandığım fotoğrafı yeniden kullandım, sıkıntı yaratır mı ?

• ⭐⭐⭐

@Yusuf-Kurt yukarıda sıkıntı olmayacağı söylenmişti yanlış hatırlamıyorsam. Bu küçük hata herhangi bir sorun yaratmaz dert etmeyin.

Şöyle bir durumda var sıkıntı yaratır denilsede zaten bu saatten sonra maalesef yapabilecek bir şeyiniz yok

• ⭐⭐⭐

@Taiga beyaz çarşaf varsa oda olur, yada bir fotoğrafçı bulabilirsiniz. Japonya dışına çıkmama gerekir mi sorusu sizin japonyada nasıl bir şekilde kaldığınıza bağlı yasal olarak orada oturma izni, çalışma izni gibi bir belgeyle kalıyorsanız mülakata orada girebilirsiniz. Ama yoksa mülakat için türkiyeye dönmeniz gerekebilir

• ⭐⭐⭐

@Serkan-akın formu olacak edecek gibi gelecek zaman bilgileriyle değil şimdiki zaman bilgileriyle doldurmanız lazım. Siz almanyada yaşıyorsanız sizin adres kısmına onu yazacaksınız, aileniz türkiyedeyse onların bilgileri kısmına türkiye adresini yazacaksınız. 21 yaş üstü çocuklarınız sizle birlikte gc hakkı olmayacağı için onları yazmanıza izin vermiyordur sistem

• ⭐⭐⭐

@donquijote yılbaşı piyangosu çıkmayınca aynı yıkımı yaşıyor musunuz? Çıkma şansları ikisininde çok düşük mesela yılbaşı piyangosunun çıkmayacağını bilerek oynarız genelde alışkanlık gibidir, DV lotteryide öyle düşünmek lazım. O zaman yıkım etkisi olmuyor bence

• ⭐⭐⭐

@JesusLord bunları yazanların çoğu kazansa bile ilerlemeyecek form doldurma vs yapmayacak onun için çok takılmayın boş verin. Lise mezunu değilim ama başvurucam diyen adam yüksek ihtimalle kazanınca biraz araştırsa masrafları görünce boşver ya diyecek bir kafaya sahiptir, amerikadaki adam kazansa bile formu görünce bunla 1-2 saat zaman mı harcıcam diyecektir büyük ihtimalle

• ⭐⭐

@JesusLord bende dün okudum aynı şeyleri gördüm işin kötü yanı muhtemelen biz yerine onlara çıkacak. Adam ilkokul mezunu en fazla mülakatta red yerim diyor nolcak diyor başvuruyor. Mülakattan önce yüzlerce dolar harcaması gerektiğini bile bilmiyor. Anlatsan da anlamaz hadi anladı diyelim hangi birine anlatacaksın

• @Emre-Kurtulmuş Kesinlikle katılıyorum zaten lise mezuniyeti dahi olmayanın ne işi var hala anlamiyorum 😀 ve evet işin ucunda ciddi paralar harcanıyor

• ⭐⭐⭐

@tutusbeal sorun olmaz eski fotoğrafla başvurup kazanan ve vizesini alan bir çok kişi var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tutusbeal 3 yıldır aynı resimle kazanan var

• Teşekkür ederim yanıtlarınız için.

• @Emre-Kurtulmuş Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.

• @tutusbeal normalde yapılmaması gerek, ama bende eski fotoğrafı kullandım.

• Ya aklıma şey takıldı . Şimdi benim adım Yunus Emre ben Middle name kısmına emre mi yazacağım yoksa o göbek ad anlamında da first name kısmına Yunus Emre mi yazacağım arkadaşlar?

• ⭐⭐

Arkadaşlar bugün fotoğraf çekildim bütün fotoğraflarda
    Image is overly compressed. Please use a compression ratio that is less than 20:1 hatası alıyorum photo tools da nasıl düzeltebilirim acaba?

• @Emre-Canpolat Kimlikte Yunus Emre sıralaması şeklindeyse First Name: Yunus, Middle Name: Emre şeklinde yazabilirsiniz ama Yunus Emre şeklinde sadece First name olarak da yazabilirsiniz. İkisinde de sorun olmaz.

• @phenex teşekkür ederim. Middle name TC kimliklerde bulunan bir ayrım olmadığı için first name kısmına yazıyorum

• @Atlantis00 Fotoğrafı düşük kalitede gördüğü için işlemiyor olsa gerek. Lütfen linke göz atın.
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/4660/photo-tool-20-1-hatası-nedir-yardım?page=1

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |