DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar bir sorum olacak sizlere, DV2023 mulakatlari boyunca banka dokumu sorulmayan arkadaslarin yuzdesi kactir acaba ?

• ⭐⭐⭐

@eray26 ankara için 0dır. Götürmenizin zorunlu olduğu bir belge

• @Emre-Kurtulmuş Ankara bambaska bir dunya 😁yurtdisinda mulakata giren arkadaslarin bazilarinin mulakat tecrubesinde gormustum,yurtidisinda belkide cok fazla onemsemiyolardir diye dusundum.

• ⭐⭐⭐

@eray26 konsoloslukların sitesinden kontrol edebilirsiniz onuda İstenilen evrakların içinde yazıyor mu diye. Zaten yurtdışında mülakata girecekseniz mülakat aldıktan sonra mail ile o konsolosluktan gerekli evrak listesini istemeniz iyi olacaktır

• @Emre-Kurtulmuş ben onunla ilgili olarak mail attim konsolosluga 🤣 bana su linki gonderdiler https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/Supplements/Supplements_by_Post/MNA-Manama.html fakat bu linkte banka dokumune dair hicbir ibare bulamadim ben (🤣Eger yanlis anlamadiysam)

• ⭐⭐⭐

@eray26 mali yeterlilikle ilgili bir belge istemiyorlardır o zaman

• @eray26 gönderdikleri mailde eğer aileniz varsa onlara sponsor olabilecek yeterlilikte maddi kaynağınızın olduğunu ispatlayıcı belgeler istediğini belirtmişler, ancak burada tek iseniz de aynı kanıtı kendinize bakabilecek durumda olduğunuzu ispatlayabilmeniz için sizden talep edecektir.

• @bernat tekrar inceledim ama goremedim.hangi bolumde belirtmisler acaba ?

• @bernat Family based visa applications kismina bakmis olabilir misiniz?

• @datanist @eray26 olabilirim 🙈 ama banka dökümü mutlaka istenir diye düşünüyorum. Tuhaf geldi bana da açıkçası listeye eklememiş olmaları.

• @Celaledin-Doğan Tebrikler Celaleddin dün Burak ile beraberdik senin süreçten bahsetmişti gözün aydın.

• @Famel Tebrikler 🎉

• @gençtürk vizeniz hayırlı olsun 🎉

• @eray26 Umman için konuşursak banka dökümü konusunda hiç sıkıntılı bir durum yaşanmadı.

• @gençtürk tebriklerr zor olmuş ama vizenizi almışsınız

• @sibrikoz istemediler mi yani

• @eray26 Banka dökümü istendi ama konsolosluk memuru evrakı incelemedi, eklediğimiz tapu vs dökümanlara da hiç bakmadı sadece sözlü olarak sordu ne kadar birikiminiz var diye.

• @Hamuchera tamda bana lazim olan sey bu 😁

• @bernat istemeyeceklerini umit ediyorum.Yanimda goturecegim ama vermeyi dusunmuyorum onlar sorana kadar 😁 ne zaman derlerse hesap dokumu var mi diye o zaman cikartacagim

• @Hamuchera arkadaşlar verdiğiniz evraklar aslında arka tarafta baya inceleniyor artık mülakat anı biraz prosedür

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

182

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.6k

| | | |