Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sinaanyilmaz o kadar üzüldüm ki. Okurken tüylerim diken diken oldu. O kadar üzüldüm ki anlatamam. Ne diyeceğimi de bilemiyorum. Nasıl teselli edeceğimi de bilemiyorum. Çok üzüldüm.

• @sinaanyilmaz gerçekten uzun ve yorucu bir süreç olmuş adınıza. Lakin önümüzdeki dönem talihlileri içinde tecrübe olmuş. Elinizden geleni yapmışsınız umarım daha güzel fırsatlar çıkar karşınıza. 7 Eylül'de sürecin bitmesi bence herkesi şaşırttı. En kötü Eylül ayının mülakatları bitirir diye düşünüyordum ama maalesef olmadı.

• @SeyfettinB Çok sağolasın sende iyi varsın 🙏 Amerikada da illa ki yollarımız kesişir iletişimize devam ederiz. Buluştuğumuzda sana kilise de yemekte ısmarlarım güzel olur 😅

• @gucarslan "the end of the story" mi yani şimdi gerçekten 🥲 2023 baştan sona tam bir hüsran.Toplamda 1 yılı aşkın belirsiz bir süreç... Herkese geçmiş olsun. Hayat devam ediyor. Belki daha güzel fırsatlar çıkar karşınıza kim bilir.. Umarım çıkar yani çıkmalı çünkü sayın 2023 talihlileri.

• Yasaklı

Mülakat bekleyip alamayan ,AP sürecinde olan, mülakat alıp mülakatları beklerken üzücü bir şekilde vizelerin bittiği haberleri alan arkadaşlar için çok üzgünüm. DV2023 büyük bir ders DV2024 kazananları olarak bunları iyi analiz etmemiz gerekiyor umarım bizim sürecimiz DV2023 ü aratmaz. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. İyi forumlar

• @Emre-Kurtulmuş ,, yaa çok çok üzücü oldu bu.
    hayırlısını diliyorum herkes için

• Mülakat görüşmeleri iptal olan arkadaşlar için çok üzgünüm ne diyeceğimi bilemiyorum umarım bundan sonraki hayatlarında şans onlardan yana olur🙏🙏🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici dos'un yaptığı açıklama elbette bütün dünya için geçerli.
    DV2022'de de maksimum sayıda vize basıldı ancak; ilk defa mali yılın bitmesine 20 gün kala böyle bir şey yaşandı.
    sebep basit, basılacak vize kalmaması..

• İptal olan mülakatlar için okadar üzüldüm ki anlatamam. İnsanların hayalleriyle bu kadar da oynanmamalı.. Mülakat tarihi almış, sağlık muayenesine girmiş hiçbir adayı mağdur etmemeliler. Keşke birlik olunsa ve bu aşamada iptal edilen mülakatlar için yasal yollara başvurulsa..

• ⭐⭐⭐

@Yıldıray81 maalesef ki kazanmış olmanız mülakat alacağınız yada vize alacağınız anlamına gelmiyor bilgisi mevcut zaten onun için başvurabilecek bir yasal yol gözükmüyor pek

• @ramsen18 evet bende aynı şekilde o listede ki sorulara çalışıp girdim. Bire bir aynı sorular çıktı
    Emekleri için herkese teşekkür ederim.

• Bu ileti silindi!

• Dün gelen haberden o kadar cok etkilendim ki. Sanki ilk temmuz ayı civarıydı, vizeler çok az kaldı diye bu mevzuu konuşulmaya başlanmıştı ki ne kadar paniklediğimi hatırlıyorum 😔 Ankara yolunda haberi alan, konsoloslukta durumu öğrenen, AP ye kalıp aylardır bekleyen tüm arkadaşların yazdıklarını okuyunca inanılmaz üzüldüm. Umarım bu şanssızlık hayatlarında başka büyük bir şansı kaçırmamak için olmuştur. Herkes için güzel dileklerimi iletiyorum, nerde olursak olalım umarım herkes için güzel bir hayatın bir başlangıcı olur..

• Eşim 4 ay AP de bekletildikten sonra dün vize kalmadığı için AP sürecimiz sonlanmamış olmasına rağmen vize basılamayacağını öğrendik. Beklemek ve belirsizlik zaten çok zor geçmişti, sabrettik ama üstüne bir de bu gerçekten mental ve duygusal olarak atlatması çok zor başka bir süreci başlattı. Tek umut en azından benim vizemin basılmış olması oldu. Umarım vizesini alan arkadaşların bundan sonraki hayatı tahmin ettiklerinden daha güzel geçer ve vizesini bizler gibi alamayan arkadaşların da önüne başka güzellikler açılır. Herkesin şansı bol olsun.

• ⭐⭐⭐

@sinaanyilmaz gerçekten yüreğimi sızlattı yazdıklarınız, inşallah 2025te tekrar kazanırsınız hoş hayaller yıkıldıktan sonra tekrar denemeye kimin gücü kalabilirdi? Çok geçmiş olsun 😞

• @sinaanyilmaz mücadele devam ediyor. Bizim de modumuz inanılmaz düştü. Senin de bu mücadele ruhu ve cesaretle kendine çok başka güzel yollar bulacağına ve mutlu olacağına eminim. Hepimizin yolu açık olsun 😕

• @sinaanyilmaz 😞

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci,
    üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten;
    ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci?
    hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten

iyi nişan alırdı kendini asan zenci,
    bira içmez ağlardı, babası değirmenci,
    sizden iyi olmasın, boşanmada birinci

çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen !!!

• @Engin2841 gerçekten büyük emek ve çaba gösterilen bir süreçti umarım herkes hedefine bir gün ulaşır çok teşekkür ederim

• Ne diyeceğimi bilemiyorum meğer son vizeler bize basılmış mulakattan çıkıp sevincimi yaşarken burada deneyimimi paylaşıp kutlama yapmaya başlamışken bir kaç saat sonra vize bitti haberini almak çok sarsıcı oldu. Zaten mülakatdan 1 gün sonra durumumuzun issued olmasına çok şaşırdık. Meğer bundan dolayi issued olmuş. Hepimiz çok emek verdik cok masraf yaptik, hayal kırıklığı yasayan arkadaşlarımın duygularını canı yürekten hissediyorum. Allah başka kapılar açar demekten başka elimden bir şey gelmiyor. Herkese güç diliyorum.

• @sinaanyilmaz size güç diliyorum umarım bu emekler farklı bir guzellikle karşınıza çıkar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.4k

| | | |