Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emy-0 Rica ederim, her şey gönlünüzce olsun🙏🏻 Teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için.

• Bu ileti silindi!

• @Yıldıray81 Muscat için whatsapp hattından sağlık kuruluşu ile iletişime kurup ayarlıyorsunuz tarihi. Bir derece daha esnek olabiliyorlar.

• @SeyfettinB çok teşekkür ederim. Yeni yaşamınızda sağlık ve mutluluklar dilerim.

• @Ercan-Geçgin tebrikler, vizeniz hayırlı olsun

• @gucarslan Tüm destekleriniz için çok teşekkürler Uğur bey, umarım süreç bizler için olumlu sonlanır. Sizin için de kısa zamanda güzel bir gelişme olmasını dilerim. Çok sevgiler

• @lumos o ay bu ay ümidiyle bekliyoruz :)) destekleriniz çok, umarım hep beraber sevinerek süreci sonlandırırız 💙

• @Serkan-YILDIZ çok teşekkürler. Sürecimiz maalesef hala sonuçlanmadı ancak umutluyuz. Size de bol şans diliyorum.

• @Selcann mülakatınızda olumlu geçer umarım

• @SeyfettinB mülakatınızda da başarılar ...

• İngiltere'ye dosya taşıma süreci yaşayan yada bilgisi olan var mı? Teşekkürler..

• @beyzakr Beyza Hanım Merhaba, 2024 talihlisiyim ve dosya taşıma işlemi gerçekleştirmişsiniz. Ben de dosya taşıma işlemi gerçekleştirmeyi düşünüyorum. Maskat 'a ne zaman (hangi ay içinde) dosya taşımak için mail göndermiştiniz? ve tam olarak hangi mail adresine yazmıştınız.
    süreçlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum

• ........

• @Selcann Vizeniz şimdiden hayırlı olsun 🙂

• @Yıldıray81 teşekkürler, umarım hepimiz hayallermize kavuşuruz.

• ⭐⭐

@mltozdemir Merhaba, forum kurallari geregi oncelikle lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin.

Londra'ya tasiyanlar oldu dosyalarini, kelimeyi aratarak spesifik tecrubelere ulasabilirsiniz.

• @Yıldıray81 bey hepimiz forumdan besleniyoruz. Ana kaynağımız buydu 🙂

MAIL ÖRNEĞİ

Kime: (İlgili konsolosluk mail adresi) veya [email protected]
    Konu: 2024EU000XXXX

Case Number : 2024EU000xxxxx

Principal Applicant : SOYİSİM, İSİM

Preference Category : DV DIVERSITY- ANK/TURKEY

Date of Birth : MM/DD/YYYY

Dear Sir/Madame

My name is…... I won the green card lottery (DV2024) from Turkey via the Europeen region.

(Dosya neden taşımak istediğinizi anlatan kısa bir metin.(orada yaşıyorum/çalışıyorum vs)

So that I kindly request you to transfer my case from US Embassy Ankara /TURKIYE to (ilgili konsolosluk)

You can find my passport pictures and evidence of my ability to remain in the (gideceğiniz ülke) during the duration of the visa process (ülke passportu, ID card, or work permit hangisine sahipseniz) attached.

If you are not the authorized person, I request you to give information about this matter to the authorized person.

I am looking forward to hear your positive response.

Thanks in advance for your time.

(isim /soyisim)
    Tarih

• @Borankartl kaldı son aşama unuda başarıyla sonlanmasını dilerim. hayırlı olsun

• @svsucr Teşekkür ediyorum abi, hepimiz için umarım 🙏🏻

• @SeyfettinB Geçmiş olsun mülakatınızda başarılar.

Benzer Başlıklar

• 27
  • 11426
  • 516
  • 4651
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

33

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |