DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @rektinpeace çok teşekkür ederim. Evet Ankara.

• @Eren-Özpar, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Herkese merhabalar,

04 Ekim tarihinde mülakata çağırıldık. Umarım forumdaki bekleyen herkese mülakat tarihi verilir ve herkesin gönlünce olur. 🙏🏻🙏🏻

Sanırım siz bilgilerinizi excel'e doldurmadınız. Kullanıcıların süreçleri daha kolay takip edebilmesi için excel dosyası var. Dilerseniz doldurabilirsiniz. Diğer kullanıcılar kim mülakat aldı ne durumda buradan kolayca takip edebiliyor.

DV2024-Excel

• @Uçan-hollandalı Açıkçası bizde beklemiyorduk Ekim ayında mülakat verilmesini, özellikle Ankara ile ilgili bir çok yazılan olumsuz yazıları okuduktan sonra... Mülakat 100 küsür CN ile baya bi yüksek ihtimaldi ama en iyi mülakat tarihimiz Kasım-Aralık olur diye düşünüyorduk. Düşündüğümüzden hızlı oldu inşallah bu sene bol bol mülakata çağırır Ankara ve herkes hayallerine kavuşur.

• arkadaşlar benim cn 600 banada 1-2 hafta içinde gelirmi acaba mail 🧐

• @gucarslan çok iyi çok faydalı bilgiler . Teşekkürler 🙂

• @ATS16 benimde yok hala

• ⭐⭐⭐

@Eren-Özpar Tebrikler, Excel tablosuna ekledim sizi, kalan bilgileri lutfen doldurun kendi satirinizda ve orayi takip edin. Bunlar sizlerin iyiligi icin bu arada (:

• @Cumutey herkes için güzel bir yıl olur inşallah. Tabiki de seve seve paylaşırım.

• @Eren-Özpar Kaçıncı basvuruydu bu arada

• @Eren-Özpar Hayırlı olsun, mülakat tarihini bildiren ilk kişi siz oldunuz sanırım.

• @Eren-Özpar gecen sene de 10. Aya verilmis ilk mulakatlar, ama tabi umarim bu sefer bol.mulakat vermislerdir 😊, bol şans diliyorum 👍

• @Eren-Özpar Tebrikler, hayırlısı ile alırsınız umarım vizenizi de. Bizlere de nasip olur umarım 🙂

• Bu arada geçen yıllardaki gibi bu ay içerisinde yada önümüzdeki ay ekim ayı için başka mülakat vermezse bizlere mülakat gelme ihtimalinin 'i' sinden bile bahsetmek mümkün değil.

• @Eren-Özpar 2024 ün ilk mülakat alanı siz oldunuz forumdan sanırım. bol şans mülakatınızda..

• @Revolter merhaba, başka mulakat vermezlerse demissiniz. Ne kadar mulakat verildigini bilebiliyormuyuz?

• @jtcarlos maalesef bir bilgim yok ama dün 3 haneli CN sahibi ve mayıs Submitli bir arkadaş mülakat gelmediğini söylemişti, excelde de şuana kadar sadece 1xx Cn sahibi bir arkadaşımız mülakat maili aldığını beyan etti. Herhalde CN100-200 lü numaralara sadece mülakat verdiler, ben 1.5-2k ya kadar dağıtım olurmu ki diye merak ediyordum çok düşük kaldı gibi gözüküyor şuanlık eldeki verilerle. Umarım bu ay içinde biraz daha mülakat dağıtır Ankara, cidden çok az gibi duruyor çünkü.

• @Revolter anladim, ama daha dun verilmeye basladi guncellemeyen bir suru kisi vardir (umarim 😊)

• @Revolter İmzamı düzelttim daha açıklayıcı olur herkes için diye, sinmiş bir şekilde bekliyorum ama herhalde bahsettiğin gibi 100-200 arası gelmiş olabilir, daha fazla dağıtacaklarını düşünüyorum yine 1000-1500 olarak bekliyorum

• @lumos teşekkür ederim. Bende gerekli güncellemeleri yaptım. :))

• @Revolter ilk aylarda genelde az dağıtım yapıyorlar hep normaldir. ilerleyen süreçte hiç dağıtım yapmayacakları aylarda olur muhtemelen.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |