DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Revolter tebrik ederim, sureci cok guzel ve sansli bir sekilde yonetmissiniz. Yeni hayatinizda size mutluluklar diliyorum 🙏🏼

• @Revolter

Yolun ve bahtın açık oslun dostum. Vizen hayırlı ve uğurlu olsun. Yüz yüze tanışacağımız günü iple çekiyorum.

• @Revolter Tebrik ederim, yolunuz bahtınız açık olsun🙂

• @Revolter Hocam hayırlı olsun ,yeni hayatında başarılar diliyorum, kendim almış gibi sevindim.Uzun uğraşlar boşa değilmiş:)

• @Revolter Vizeniz hayırlı olsun. Yeni yaşamınızda mutluluklar.

• @mamudo Tebrikler vizeniz hayırlı olsun.

• @jtcarlos tebrik ederim vizeniz hayırlı olsun.

• @Revolter tebrik ederim.Gruba katkılarınızdan dolayı da kendi adıma ayrıca teşekkür etmek isterim.Sizin adınıza çok sevindim,yeni yaşamınızda sizlere sağlık ve mutluluk dilerim.

• @yusufalak merhabalar,ben bir yıl okuduktan sonra yatay geçiş yaptım.12 ay bile olmadı ama polislik belgesini alacağım.İstanbulda yaşıyorum İstanbul KKTC konsolosluğundan alabilirsiniz dedi konsolosluktan görevli.Kıbrısdan aldığınız için şimdi aklıma takıldı benim konursa gitmeme gerek var mı? Yoksa istanbuldan da almam yeterli olur mu?

• @lumos Çok teşekkür ederim @lumos hanım, emeğinizi asla unutmayacağım. Bir müddet daha kutlama yapacağız gibi 🙂 Umarım görüşürüz efendim,o günü dört gözle bekliyorum 🙂
    Saygılar.
    respect hat

• @salih-atilla Çok teşekkür ederim abi, umarım sizin süreciniz de su gibi akıp geçer, ABD'de o mangalda buluşmak niyetiyle 🙂

• @MMT Çok teşekkür ederim, Viyana'daki sürecimiz biraz aceleye geldi, tekrar karşılaşmak muhabbet etmek nasip olur umarım ABD'de 🙂 Deneyimi okumayı çok istiyorum 🙂

• @Biks Çok teşekkür ederim hocam, umarım hepimizin hayalleri gerçek olur 🙏🏽 Saygılar.

• @yusufalak Çok teşekkürler abi, umarım o günler de yakındır 🙂 Daha az telaşlı bir hayata hep beraber merhaba diyebilmek ümidiyle 😃

• @asdads Çok teşekkür ederim, Sağlık kontrolünde sizlerle de tanışacağımı umuyordum ama 1 günle nasip olmadı 🙂 Sizlerin de vizeleriniz kutlu olsun, herşey gönlünüzce olsun 🙂

• @Revolter yazdık seni listeye şu süreci bende hayırlısıyla bitireyim

• @hsn-kartal Çok teşekkür ederim hocam, mülakat esnasındaki mesajlarınızdan da anlamıştım kendi sürecinizden ayırmadınız bizim sürecimizi 🙂 Dört gözle iyi haberlerinizi bekliyorum, umarım bir gün yüzyüze de tanışmak nasip olur 🙂

• @misha90 Çok teşekkür ederim hocam, sizlerin de güzel haberlerinizi almak dileğiyle, herşey gönlünüzce olsun 🙂

• @gacal Çok teşekkür ederim efendim, daha güzelleri sizleri bulsun 🙂 Süreciniz su gibi aksın, güzel haberlerinizi almak dileğiyle 🙂

• @Revolter inşallah hocam

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |