DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sevketklkn teşekkür ederim çok sağolun yinede

• @batubayrak yazıdan; orada daimi ikamet etmediğiniz sürece sizin dosya transferiniz ile ilgilenemeyeceklerini söylemişler.

• Bu ileti silindi!

• Arkadaslar merhaba. Bu formda yeniyim. 2024 talihlisiyim. En son kac binler Türkiye’den mülakat aldi nerden takip edebilirim? Herkese sabirla ve kolaylikla hizli ve mutlu haberler diliyorum. 🌸

• @Yaman-0 İçeride ajanınız mı var? Konsoloslardan biri dayınız mı ya da? Merak ettim

• ⭐⭐⭐

@misha90 Olur boyle ice dogmalar arada, umarim hakli cikarlar. Sabirlar diliyorum Ankara bekleyen arkadaslara.

• ⭐⭐⭐

@Yaman-0 Mr. Flake ile ahbap bile olsaniz boyle bir seyi bilemezsiniz, ayni sofrada yiyenlere faydasi olamadi 2023'de. Tabii umarim yanilirim.

suspici

• @Yaman-0
    Hocam umarım haklı cıkarsınız ama. İnsanlar burada çok stresli sıkıntılı bir 1 yıla yakın süre geçirdi.

Bu şekilde bir bilgiyi edinmeniz gerçekten çok zor. Hatta imkansıza yakın denebilir. Hal bu durumda iken kaynağı güvenilir olmayan bilgileri bu şekilde kesin olacak gibi paylaşmak, diğer arkadaşları hayal kırıklığına iter. Zaman bu kadar daralmışken hayal kırıklığına bile tahammül kalmamış insanlar olabilir.

Rica ediyorum kaynağızı tekrar kontrol edin, güvenirliğini sorgulayın.

• @lumos İçe doğma da değil yani bomboş umut verme. Haftasonu mülakat dağıtılamayacağından bile bihaber kendisi

• ⭐⭐⭐

@misha90 Nezaketten odun vermeyeyim dedim, yoksa haklisiniz.

• Passaport ve amerikada yaşamayı planladığım adresi ds260 formuna eklememiştim , mail atıp ds 260 formumu açtırmaya gerek var mı yoksa mülakkatta passaport ve adres bilgilerimi orada verebilir miyim? şuanda sağlık muayenesi randevusunu oluşturuyorum oraya passaport bılgımı gırdım son olarak istenilen evraklarda e devletten cıkanlarda kurum değilde kişi talebi olarak çıkarmalıyım değil mi ? cevabınız için teşekkürler.

• @Yaman-0 Merhabalar, aldığınız duyumu paylaşmak istiyorsanız tanıdığınız kişilerle özel platformlarda, ''danışmanlarınızla'' bu konuyu uzun uzun paylaşarak tartışabilirsiniz zira bu platformda rasyonel zeminde bilgi paylaşımı yapılarak üyelerin faydası gözetilmekte. Kaynağı sizce ''güvenilir'' olabilir lakin bu platformda bilginin kaynağı herkese açık şekilde bilgi paylaşımı yapılmakta. O yüzden lütfen bu platformun ''rüya tabirleri ve yorumları'' seviyesinde bir platform olmadığını bilerek paylaşımlarda bulunun.

Bu arada burada ben de dahil birçok kişi dediğiniz şeyin doğru olmasını istiyor, bu konuda bir şüphe yok ama dediğim gibi yukarıda yazmış olduğum sebeplerden ötürü bu doğrultuda paylaşım yapmıyoruz.

• @lumos teşekkürler

• @thehawk01 actirmaniza gerek yok, bir kagida cikti alip mulakat esnasinda vermeniz yeterli. Edevlet ciktilari icin Kurum secip, US Embassy Ankara yazabilirsiniz.

• @deebee, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@thehawk01 actirmaniza gerek yok, bir kagida cikti alip mulakat esnasinda vermeniz yeterli. Edevlet ciktilari icin Kurum secip, US Embassy Ankara yazabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim, Kuruma ibraz seçeneği seçip US Embassy Ankara şeklinde çıktı alıyorum.

• @thehawk01 evet, lutfen imzanizi surec bilgilerinize gore duzenleyin ki, yorum yaparken daha dogru ilerleyelim. Bol sanslar!

• @deebee hemen düzenliyorum , bu arada sağlık raporu randevusunda amerikada yaşayacağımız adresi random girsek problem olur mu , henüz amerikada tanıdık birini bulamadım.

• @thehawk01 saglik muayenesi icin gireceginiz ABD adresi gercek bir adres olmali, hatta size tavsiyem elcilige vereceginiz adresle ayni olmali. Eger bu adres yoksa, su an yok, daha sonra bildirilecek gibi yazabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@thehawk01 henüz adresiniz olmadığını belirtebilirsiniz bir sorun teşkil etmiyor

• Kıymetli cevaplarınız için teşekkür ederim , Adress ve şehir "kısmına Henüz adres yok daha sonra bildirilecek" yazdım. posta koduna 0 ve eyalet olarak alabama seçtim bu şekilde kayıt alıyorum, mülakat gününe de bir adres bulabilirim umarım , yardımlarınız için minettarım. @deebee @emre-kurtulmuş

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

172

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.2k

| | | |